Bledis. wh un triggerbot

Status
Not open for further replies.

micecsgo

New member
Jan 4, 2020
15
4
Tavs niks: micecsgoPārkāpēja niks: Bledis.Paskaidrojums par situāciju: Bledis. izmanto triggerbotu un wh. Pirmajos raundos kad sāku demo rakstīt, viņš izskatās ka +/- bija izslēdzis visu. Uz beigām, pēdējiem raundiem (Dust2) viņš nenormāli gribēja comeback taisīt un sāka pamatīgi ar triggerbot spēlēt. Tiem kas nezin, kas ir triggerbot, ludzu video šeit. https://www.youtube.com/watch?v=_ltBjlS7gJM Šeit paskaidro kas tas ir utt. Protams ir brīži kur viņš netrāpa, bet triggerbot tā arī ir domāts lai izskatās legit. Bet tie prefire un tā reakcija kas ir viņam nav reāla. Pārsvarā spēlēja ar awp uz kuru vieglāk spēlēt ar triggerbotu. Vēl bija momenti kuri nebija demo, piemēram es ar savu teammate biju tuneļos dust2. Mans teammate izskrēja uz titāniku un viņu nošāva. Es paliku tuneļos stulbā leņķī lai grūti būtu paredzēt. Bledis. pret sienu ideāli man iemeta ar granātu un protams pēc tam sekoja push tieši skatoties uz mani. Bija dažādi callouts kur bija wh piesaistīts. Piemēram viņš skatijās logā no tuneļiem ar awp (dust2) un neredzēja durvis, viņš pateica to ka durvīs ir spēlētājs pilnībā bez info. Viss serveris uzskata ka viņš čīto. Bija vēlviens čalis kurš tur čītoja, bet tam maz pievērsu uzmanību. Tas pats čīteris pateica ka Bledis izmanto wh un triggerbotu.Pierādījumi:  Šeit ir demo, ieliku gan rar, gan ari raw failus iekšā, kā ērtāk nolādēt paši varat izlemt :D   https://failiem.lv/u/3mp3jzu6

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
tik tiešām nesaskatu te triggerbotu, par wh citi var izteikties kā domā, es teikšu, ka nebij tur nekas, neesmu es arī pilnīgs iesācējs, man tomēr arī kopumā ir +/- 4k stundas csā, takā kko arī zinu, un izskatās, ka viņš ir tīrs. 

 

micecsgo

New member
Jan 4, 2020
15
4
@Hunteris Ļauj uzminēšu, viņš ir tavs draugs un noteikti friendlistā uz steam. Protams ka neko neteiksi. Vēlos lai citi admini izskata :)

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
@Hunteris Ļauj uzminēšu, viņš ir tavs draugs un noteikti friendlistā uz steam. Protams ka neko neteiksi. Vēlos lai citi admini izskata :)
tā tu visiem teiksi, kas pateiks ka necheato viņš? https://steamcommunity.com/profiles/76561198870180168 ej skaties manu friendlistu. esmu redzējis kā viņš pubā spēlē, viņš nav slikts spēlētājs. Nesaprotu, ka tu nevari pieņemt nekāda veida viedokli, kas būtu aplams tavai sūdzībai. lmao 

 

micecsgo

New member
Jan 4, 2020
15
4
@Hunteris Tu esi viens kurš tā saka :) Still, vēlos lai citi admini izsaka savu viedokli. Man cs pieredze kopā ar 1.6 ir 14 gadi. Esmu bijis gan admins, gan arī esmu pietiekami redzējis čīterus. Tādiem kā tev pielikumā ieliku video kas paskaidro triggerbotu. Pasaki, KAUT VIENU REIZI, viņš baigi kustināja pelīti kad šāva par pretinieku ar awp kurš nāca no stūra? Vai tomēr viņam visu laiku mērķī ieskrēja pretinieks un triggerbots izdarija savu? Vēlvienreiz un pēdējo reizi pasaku, gaidu citu adminu atbildi. :)  

 

Swordfish*

Active member
Sep 23, 2007
170
45
es uzskatu ka sheit ir tada lieta, ja ir draugs,,,, un nojaush, vai pat mazakaa aizdoma, ka vinjam ir tomer hacki, labak pakluset, nekaa aizstavet !!!!

zinu ko saku, teiksim taa, VISI ir spelejushi kautreiz ar hackiem, utt,,,,, pat ir tadi idioti, kuri turniros spelee ( iet runa pa lielajiem) kuros visi tevi vero :D :D

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
@Hunteris Tu esi viens kurš tā saka :) Still, vēlos lai citi admini izsaka savu viedokli. Man cs pieredze kopā ar 1.6 ir 14 gadi. Esmu bijis gan admins, gan arī esmu pietiekami redzējis čīterus. Tādiem kā tev pielikumā ieliku video kas paskaidro triggerbotu. Pasaki, KAUT VIENU REIZI, viņš baigi kustināja pelīti kad šāva par pretinieku ar awp kurš nāca no stūra? Vai tomēr viņam visu laiku mērķī ieskrēja pretinieks un triggerbots izdarija savu? Vēlvienreiz un pēdējo reizi pasaku, gaidu citu adminu atbildi. :)  
lmao, tu esi smieklīgs "tādiem kā tev pielikumā ieliku video kas paskaidro triggerbotu" dude es zinu, kas ir triggerbots, un lai nerastos tieši šāda domstarpība, es jau sākumā ierakstiju, ka neesmu es te nekāds pilnīgais nabags, un saprotu no tām lietām kko, tu esi iedomājies, ka tu esi nazis ar 14 gadu pieredzi csā, un ka ja kāds nav ar tevi vienbalsīgs, tad viņš ir pilnīgs tupaks, neko nesaprot, un diršs vai aizstāv savus draugus.

 

Ledinjs

Active member
Sep 13, 2019
172
25
Šeit lūgums tikai izteikties par attiecīgo sūdzību, nevis risināt domstarpības.

Katrs nākamais posts kurš nebūs saistīts ar šo sūdzību, tiks sodīts. 

 
E

Eddie

Guest
pirmais demo kuru skatos blediswh -->

13.rounds - P90, pirmais frags jau diez gan nereāls, bet nu mazums.. Otrajā lodes baigi precīzi nolidoja, hujviņzin vai ar P90 tāds spraycontrol ir iespējams. Tālāk frags no loga daudz maz OK, tālāk frags labā puse uz longu ir stabils WH, pēc tam sekoja def šots pa mašīnu(žēl, ka man pašam wh nav ar ko skatīties, nebrīnitos, ka tur aiz mašīnas bija)

skatamies tālak - def šots midā(OK nu nekas tāds), tālāk 15.rounds - brīvi ieskrienam B, zinam, ka tur nav daudz aizgājuši. Ieņemam plantu, ejam skatamies midu un mistiski tēmējam uz džeku midā, arī papal

16.rounds - beigās ejot uz logu, tu automātiski skatos pašu galu, kāpēc???? 

17.rounds pie team maiņas pusēm - skrien longā, ieraugi ka vēl kāds pusho(tobrīd beasty un automātiski atkāpies) - arī papal. 

Godīgi sakot man pietika ar to, ko redzēju, lai apstiprinātu, ka WH tur ir pavisam noteikti. Triggers tiek slēgāts, 

Uzskatu, ka jāliek bans un jāatvadas no šī talanta.

 

BeasTy

New member
Nov 25, 2019
64
7
Viss ir ļoti vienkārši noskataties demo blediswh

Raunds 14 - 9

Moments kad viņš no mašīnas prefo BeasTy longā, šito es neticu ka var izskaidrot.

Tick- 124146

 
Last edited by a moderator:

Blēdis.

New member
Oct 1, 2019
6
0
Kārtējais heiteru bariņš kurš grib man ieriebt.

Kas jūs vispār tādi esat lai varētu spiest par mani ? Tik pat labi es varēju sasaukt čomus lai uzraksta ka es neizmantoju palīgprogrammas.  

P.s es domāju ka banteam un tiem kas šeit raksta ir jābūt kompetentiem un kautcik objektīviem .

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Es ar izskatīju demku. Nemelošu blēdi, visi tie def spoti un perfect spray control, izskatās fishy x2. Blēdi, mazliet tevi zinu, negribu ticēt ka čīto bet šajā demkā ir pierādījumi ka tomēr to dari, bija daži legit play arī. + neuzskatu ka tev vajadzētu šeit taisīt skandālu. Raksti chatiņā ne topicos. 

Lai demku izskata citi admini, es uzskatu ka bans pienākas

P.S

 
E

Eddie

Guest
Kārtējais heiteru bariņš kurš grib man ieriebt.

Kas jūs vispār tādi esat lai varētu spiest par mani ? Tik pat labi es varēju sasaukt čomus lai uzraksta ka es neizmantoju palīgprogrammas.  

P.s es domāju ka banteam un tiem kas šeit raksta ir jābūt kompetentiem un kautcik objektīviem .
Cik zemu tu vēl iesi, lai pierādītu savu? Demo viss ir skaidri redzams. Nevienu neinteresē tas, ka Hunteris tevi aizstāv. Mēs ļoti labi redzam, ka acīmredzot hanterim ir pieredzes trūkums. Muļķus Tu vari meklēt citur.

 

BeasTy

New member
Nov 25, 2019
64
7
Kārtējais heiteru bariņš kurš grib man ieriebt.

Kas jūs vispār tādi esat lai varētu spiest par mani ? Tik pat labi es varēju sasaukt čomus lai uzraksta ka es neizmantoju palīgprogrammas.  

P.s es domāju ka banteam un tiem kas šeit raksta ir jābūt kompetentiem un kautcik objektīviem .
Man patīk tava aizstāvība vnk bomba 10/10 pat necenties neko izskaidrot te jau sen viss ir skaidrs :D

 

flabers

Member
Nov 24, 2019
58
1
atceros kad serveri biju ap oktobri, sis kadrs nejedz pat saut, peksni vins saja momenta sauj ka dievs zinot visu kas apkart notiek.. (monitorings?Haki?)

 

Jameson

Active member
Staff member
Mar 29, 2009
158
32
pārskatot demo viss bija skaidrs ka neesi tīrs spēlētājs.

momentus pat nav jēga atkārtot

bans ir uzlikts.

 
Status
Not open for further replies.
Top