Benchix uz PUB

Status
Not open for further replies.

benchix

Member
Nov 6, 2020
122
18
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? PUB
- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) 15, zinu ka rakstīts ka jābūt 16, bet es esmu adekvāts un neuzvedos kā tipisks 15 gadīgs tīnis.
- Links uz sasveicināšanās topiku!




- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) Pieredze nav bijusi jo sāku spēlēt cs kā tādu 2019. gadā. Katram ir pirmā reize, ceru ka šī būs manējā.
- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) 

https://stats.chill.lv/?page=profiles&profile=STEAM_1:0:529235246&server_group=0
- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi.  Mauglis, ipq un sencisevoo esmu diezgan rakstījis lai izbano kādu čīteri.
- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?!  Uzskatu ka varētu uzturēt kārtību kamēr būšu serverī.  Daudz laika uzturos pie datorā un ātri varēšu ieiet serverī kad būs kādi reporti, kamēr ir online-school tikmēr pie pc uzturos visu dienu. Varēšu noteikt kurš čīto, kurš nečīto, jo esmu skatījies vairākas čīteru demkas. Mani iekš servera būtu grūti provocēt uz mute/gag/ban. Labāks par citiem būšu ar to ka būšu komunikabls un nelamāšos iekš servera. Atzīstos, esmu nedaudz toxic, bet to turēšu ārpus servera.
- Jābūt aktīvam mūsu forumā.  Esmu diezgan aktīvs gan forumā  gan discordā

 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
+REP, jo nav toxic, prot uzvesties un nebanos nevienu par aizdomām :) . Esam itkā daudz admini, bet ne visi ir tik aktīvi vienmēr un ir ļoti bieži, kad admini nav dienas pirmajā pusē serverī, un tad rodās ļoti daudz reporti.

Kā spēlētājs ir above average un ļoti labi pratīs atpazīt cheateri no legit spēlētāja.

 

kq2k

Member
Aug 16, 2019
70
10
Dotu +Rec, bet pubā pietiek jau adminu..
Šoreiz ANTI

GL&HF😀

 

SencisEvoo

Active member
Mar 8, 2020
164
26
+rep , man jau triggero ,ka pats mani sauc ,lai bano vien nost :)

nene , bumbiers normaals ir pelnijis domaju :)

 

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
Godīgi sakot gribētu lai vispār adminu vecuma latiņš būtu uz 18.
Anti

 
Last edited by a moderator:

komisarchiksz

Active member
Aug 16, 2020
140
37
cik esmu runājis discordā ar benchiku, normāls fujaks, nemaz neizliekas, ka buutu tie 15 gadi.

speelee labi, čīterus atpaziit maak, mani arii ir saucis uz serveri.

domaaju, ka ir pelniijis adminu, REC.

gaidīšu, kad izbanosi gurķi ;)

 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
ANTI, ir problēmas nomierināties, tiek aizskarts pēc katra sīkuma.

Un tad tu spamo fake reportus, tu saproti to, ka mums tas viss katru reizi arī parādās.

Tāda sajūta, ka tās prasības iet tikai uz leju nevis paliek tur kur tām jābūt, domāju, ka būtu prātīgāk paaugstināt vecuma prasības, lai nebūtu tādi pieteikumi kā šis, kam pat nav 16, bet viņam ir attaisnojumi kāpēc būtu jāpieņem

image.pngimage.pngimage.pngimage.png

Btw, tikko tika pieņems jauns admins, kas serverī ir katru dienu un uzturas tajā diezgan ilgi, pagaidām neesmu redzējis nevienu problēmu vai adminu trūkumu.

 
Last edited by a moderator:

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Tikko Flappy normālu info nometa. Paldies.

Cilvēki, kas "rekumendē" šo cilvēku - tiek reportēti par pilnīgāko drazu un neko. Lieks spams discord channel. Kāpēc?

 
Last edited by a moderator:

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Neredzu vajadzību šobrīd PUB vākt adminus.

Nekas personīgs , bet anti.

 

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
Sry bet puba šobrīd adminus vairs nevajag . Komisārs ir on pārejie ar ienāk , kad vajag. Tev ka 15gadigam nesakāpj galva šoreiz Anti 

 

benchix

Member
Nov 6, 2020
122
18
tiek aizskarts pēc katra sīkuma. 
kā jau teicu turēšu savu toksismu ārpus servera, bet šitais gan ir ļoti ironiski.

Par tiem reportiem, abi gan uz maugli gan uz senci bija pamatoti jo prosta ingame spamoja mic ar kautkadu fufeli.

Piparu var nosaukt par ''false'' reportu, bet tajā laikā vēl domāju ka viņš čīto, pēc demkas noskatīšanās vairāk tā nedomāju.

Gurķis par čītošanu man vēl stāv uz jautājumzīmes.

 

EAZY.

New member
May 12, 2020
27
6
kā jau teicu turēšu savu toksismu ārpus servera, bet šitais gan ir ļoti ironiski.

Par tiem reportiem, abi gan uz maugli gan uz senci bija pamatoti jo prosta ingame spamoja mic ar kautkadu fufeli.

Piparu var nosaukt par ''false'' reportu, bet tajā laikā vēl domāju ka viņš čīto, pēc demkas noskatīšanās vairāk tā nedomāju.

Gurķis par čītošanu man vēl stāv uz jautājumzīmes.
Tā nav pirmā reize, kad Tu nepamatoti to dari. 

"kā jau teicu turēšu savu toksismu ārpus servera, bet šitais gan ir ļoti ironiski." Cilvēki tik ātri nemainās, so šaubos, ka Tu kaut ko tur mainīsi. xDD

 
Last edited by a moderator:

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Es palikšu neitrāls dēļ tā, ka Pub nespēlēju un Tevi gluži nepazīstu, toties iekomentēšu. Tie ,kas liek ANTI - Kāds sakars ir iemeslam "Admini ir pietiekami pubā", kur te ir kaut kāds vakances skaits, ka jābūt noteiktam skaitam admin? Pietiek admini? Taisat tad ciet pieteikšanās uz Admin serveriem un verat vaļā tad kad Jūs izdomāsiet kad adminus savajadzēs. Cirks 🤣 Dubūlts fcking neplīst.

gl tavā pieteikumā.

 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top