Banu apelācija

Status
Not open for further replies.

snieedziins

New member
Oct 10, 2022
2
0

awp serverī


SkyStrikeSS



bans iedots par to ka neesot recoils? noscopus paris izshavu tiesi ķermeni... gribetu uzzinat ka admins var pateikt ka man nav recoils... tur nekads sakars vinam nav... ne man bija aim bots nekaa... tagad ja tu maki shaut tad pizgeec no recoil... smiekliigi bet gribu uzzinat ko saka (SkyStrikeSS)
 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Bans izsniegts 28. maijā, gudri izdarīji ka apelāciju uztaisīji, kad nav pieejams demo.
Par pašu banu, bans izsniegts awp india mapē. Banu iedevu, jo katrs noscope, šaujot pāri visai indijai, bija hits, precīzāk, tieši kur būtu crosshair.
Vēl kas. Kur tad palika tavi lielie vārdi, Ka "nah tev rakstīt apelāciju ja admini ir lohi?"
Skaisti izpaudies ar savu raksturu discordā kad bans tika izsniegts, bet uztaisīt apelāciju nevarēji. Bet kā demo vairs nav pieejams tā vari?
Lai ban teams domā ko darīt. Attieksme ir 15 gadnieka, kad kaut kas jāpierāda, var tikai skaisti izteikties. Tad kāpēc nebija apelācijas dienā kad dabūji banu? Tad būtu demo, būtu pierādījumi, būtu viss.
P.S ja banteam vajag viņa skaistos izteicienus pēc bana, dm dc. Te to visu sūdu nepostošu.
 

snieedziins

New member
Oct 10, 2022
2
0
Bans izsniegts 28. maijā, gudri izdarīji ka apelāciju uztaisīji, kad nav pieejams demo.
Par pašu banu, bans izsniegts awp india mapē. Banu iedevu, jo katrs noscope, šaujot pāri visai indijai, bija hits, precīzāk, tieši kur būtu crosshair.
Vēl kas. Kur tad palika tavi lielie vārdi, Ka "nah tev rakstīt apelāciju ja admini ir lohi?"
Skaisti izpaudies ar savu raksturu discordā kad bans tika izsniegts, bet uztaisīt apelāciju nevarēji. Bet kā demo vairs nav pieejams tā vari?
Lai ban teams domā ko darīt. Attieksme ir 15 gadnieka, kad kaut kas jāpierāda, var tikai skaisti izteikties. Tad kāpēc nebija apelācijas dienā kad dabūji banu? Tad būtu demo, būtu pierādījumi, būtu viss.
P.S ja banteam vajag viņa skaistos izteicienus pēc bana, dm dc. Te to visu sūdu nepostošu.
tu esi pilnigi neaptests. par tevi un ar tevi chist nav jegas runat... ja tu nebutu tik liels zabaks tu saprastu ka ir kad ir no recoil cheat. bet tavai smadzenei gruti to saprast...
 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
@xd $ky$trike izskaidro man lūdzu kā awp var būt no recoil??? Still neesmu sapratis
noscope šaujot. Dabūt tāda veida cheat, nezinu cik iespējams tas ir, jo noscope lodes awikam lido uz rng principa. Bet viegli sakot, ja iespējams tādu cheat dabūt uz skauta, tad uz awika ar var. + mūsdienās gandrīz visu var uzkost.

Par pašu banu, ja bērns šauj precīzāk ar noscope, pāri mapei nekā ar scope. Precizitāte ir lielāka ar noscope, nekā ar scope. Tad ko man padomāt, ja pareizi atceros, bija man dm ziņas no kāda ka viņš jau ilgi ar noscope esot leģenda.
tu esi pilnigi neaptests. par tevi un ar tevi chist nav jegas runat... ja tu nebutu tik liels zabaks tu saprastu ka ir kad ir no recoil cheat. bet tavai smadzenei gruti to saprast...
Apelāciju uztaisīji, demo nav, tu tagad sēdi un gaidi. Tā kā demo nav, tev nav ar ko aizstāvēties, līdz ar to tavs viedoklis ir nederīgs, un tavi gudrie uzdirsieni situāciju neuzlabos.
 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
Tāds cheats awp un scoutam nepastāv un lodes nav RNG
Unbanned
TC
 
Status
Not open for further replies.
Top