Bans no stīvena ar aimbot?

Status
Not open for further replies.

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
1. Jūsu SteamID vai links uz steam profilu.- https://steamcommunity.com/id/skystrike2/

2. Serveris kurā saņemts bans.- Arēna (esot sācis specot jau no PUB

3. Admina niks kas jūs nobanoja.- @Stivens 

4. Izraksts no konsoles.-Disconnect: You have been banned by this server, check "http://chill.lv/forum/ for more info.

5. Links uz jūsu banu banlistē- Nav

6. DEMO - bez šī punkta pieteikums netiek izskatīts un tiek slēgts.- būšot pierādījumi no stīvena puses

7. Jūsu komentārs par banu.- Tātad spēlēja pats stīvens arēnāar alt, ienāca caur mainu un teica lai nelietoju aim bot ?

Kad piemetīsi pierādījumus, pasaki uzreiz vietas kur es to "aimbot" izmantoju. 

 

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
Netaisos te neko daudz rakstīt, jo, manuprāt, te viss ir jau skaidri un gaiši redzams. Arēnā var redzēt kā izskatās aim key- dažos raundos noflicko kā simple, kamēr citos (kas vissaskatamāk bija, kad tu biji duelī ar otru latvieti) šāva daudz zemākā līmenī. Pirmajā reize, kad pretinieku "čīteris" tevi nošāva var redzēt kā uz brīdi iepauzē, un tad sāk maukt tos krutos flickus. :D  
Arēnas viģikā pēdējais kills arī mazliet lika kasīt galvu. Afk stāv, bet momentāli perfekts angle un prefs???

Īsākajā viģikā ir moments, kur tu skrien caur mid uz A site un peekojot shortu izlec pretinieks, un tu tēmēdams vēderā noflicko uz galvu un pēctam novelc crosshair atpakal uz vēderu? Tas ir aims, tapēc ir arī redzems kā noraustās visa bilde. 

https://failiem.lv/u/afaca67e#/

 
Last edited by a moderator:

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Tātad, ļoti jauki...

Kad mani nošāva "čīteris", es stāvēju afk, jo skatījos viņā steam profile, vai to varu pierādīt? Nez, bet ja parādot pēdējos apskatītos profilus steam, tad varu. (tikai sakat). Par flicks kas seko pēc tam, aimbots strādā uz onetap metodes, atvainojos, bet man 70%no kiliem bija ar flick un spray... 

Par awp (īsajā viedo) pieliku video  Reku pierādījumi ;) ... Uz slowmo redzams ka skatos Inferno shortu, ieraugot čuvaku quicskopā notēmēju uz vēderu un uzflikoju uz galvas... Ko es redzu ir tas ka nevis man crosshair atkal lokojas kur bija bet ka es viņu novilku zemāk lai atkāptos no stūra... P.S es nojautu ka pretinieks tur bija, jo tika nošauts teammate kas atradās longā, minimapē nebija redzams vai viņš bija library vai shortā.

Viss vairāk es noskatījos to vietu kur likās ka man spinbots piemetās :D. Tik pēc 20 min sapratu ka tu Stīvi uz pus sec uzslēdzi citu čuvaku...  Cerams ka šeit viss skaidrs? Es quickopoju uz ķermeni, uzflikoju uz galvu un skrēju prom no stūra...

Par to kas arēnā ar viss skaidrs? Redzams ka nevis eju one tapz only... Bet gan tas, ka lielākā daļa ir gan miss gan spray kills. Un ļoti atvaino stīven. Bet pēdējais kill... Prefire bija dēļ sound... Tev viss ir recordots ar normālu cilvēku sounds in game. (Kur video tur ir arī bilde ar to kādi man sound effekti CSā) Tā es zināju ka viņš mani rusho... Prefire nāca jo likās viņš ir tuvāk, bet vēl nebija iznācis, piedod ja tas tev liekas PAR WH...

Ceru ka ban teams izskatīs visu. Un gaidu unban. 

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
VĒL 1 lieta ko izdevās perfekti iefreezot. Cik izskatās, galva bija haļava. Jo crosshair šāviena brīdī man bija uz chesta.(kā redzams zemāk.) Tas ir tieši pirms kills parādījās killfeed un pirms scope pazūd jo tika izšaut. 

image.png

 
Last edited by a moderator:

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Atvainojos ka te tik daudz postoju... Vēl viena lieta. Visi zin kā strādā aimbots vai aimlock.

Bet tiem kas nē. Aim lock strādā uz bāzes, ka croshair tiks automātiski novietots uz enemy galvas, vai kur vēlas. Bet aim bot strādā uz bāzes, ka programma automātiski notēmēs un izšaus uz vietu kur atlikts (sauktais hs only) (piebilde, aimbot nav delay, Tas ir frame uz frame kā teleportētos croshair).

Aim lock man nav jo tad mans crosshair būtu UZREIZ uz viņa galvas. Aim bot man nav, jo tad būtu pa taisno hs pirms čalis 100% būtu redzams. + bildē ko pieliku redzams backtray, Kas pierāda ka mans crosshair neteleportējās. Ātrs flick stīven, bet kur tur ir galva es ar nesaprotu, jo ja manā iepriekšējā post redzams ka cross uz chesta. Lai vai kā, esmu 2 stundas analizējis visus pierādījumus, es uzskatu esmu nepatiesi banots. Bet visiem heiteriem kas piekasīsies par manu VACoto main, Būs poh vai ir pierādījumi vai nav, tie tik teiks lai atstāj ban... Tu t0nt0 tai starpā :p  (āāā, un lai te vairāk postu nebūtu, visiem kam vajag, rivāti varu nomest vēl lēnāku kopiju no tā long mid šāviena. Tur 100% redzams ka crosshairu es uzflikoju uz galvas un tad uz chestu novelku, dodat ziņu kam vajag)

image.png

 
Last edited by a moderator:

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
1. awp šāviens inferno mapē nav nekas, kur saskatitu aim... ņemot vērā, ka netrāpi 2. šāvienu uz enemy, kas nāk no long uz site pusi.

Arenas pieradijumos ir daži prefi, kas liek domāt par wh, tie 1tapi nekas traks ( katrā gadijumā aims tev nav), bet pats pēdējais kill, kut tevi pusho nodeva viss vairāk.

BANS PALIEK

T.C.

 
Status
Not open for further replies.
Top