Bana apelācija

Status
Not open for further replies.

new acc talant

New member
Jan 4, 2021
5
0
1. Your SteamID or the link to your steam profile. - https://steamcommunity.com/profiles/76561199362426117/

2. Server which you got banned in. -CHILL.LV Public

3. Admin that banned you. - Seroxe

4. Link to your ban in the banlist. Nevarēju savādāk atrast https://gobans.chill.lv/index.php?p=banlist&advSearch=zalais&advType=name

6. DEMO - without a demo, the appellation, is closed and denied.

7. Your comment about your ban. Tā tad reason par banu ir - ienāc no main. Ap pulkstens 13:00 labi pavadīju laiku spēlējot kontri. Spēlēju caur 2nd acc. Bet pēkšņi saņēmu ziņu all chata no šī admina - tev ir 5min laiks atsūtīt main. Es atbildēju - Jo? Vai es kaut ko pārkāpju?. Un nepilni pēc šīs ziņas saņēmu perma banu. Vēlos uzzināt vai tiešām par to, ka tev ir jauns profils, tu nerādi nekādas pazīmes par čītošanu, ir jādod perma bans?
 
Last edited:

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
ES zinu, ka šis būs nedaudz off topic, bet es pirms kādiem gadiem 2 teicu - es labprāt banotu visus "new" accountus, pat bez iemesla. Lvl3? Ban. CSGO 50-100h un šauj kā dievs - ban. Second acc, third accout? Ban all of them.


Video "jail" vietā par csgo tematu "ban".

Vai spēlē no main, vai nespēlē vispār.


Paskaidrojums, pa visam vienkāršs. Ja Tu spēlē ar 2nd acc and 3acc ir iemesls tam. Gribi izmantot palīgprogrammas un scrip, main account nav īstais ar ko vajag to darīt - tāpēc ir citi account ar ko "eksperimentēt". Nāk PUB no fake account? Doesn't make any sense, ja vienīgi ir ko slēpt. Ja ir ko slēpt, proti - ban. Ban arī uz maina par multiple account izmantošanu. Ar fake acc ienāk ar kubiem, pārbauda adminus and shit un vēlāk "eņģelis" ar main. Fuck off. Ban.

Īsāk sakot, bērnudārzs, ja Tu vēlies spēlēt pub ar fake account. Ja es būtu pie "pults" un valdības, tad tavs main acc arī gaidītu BAN un iemaksā mums naudu par unban. Un tad Tu otro reizi padomātu, vai izmantot 2nd account vai nē.

Un paldies par iedoto "main" acc, ja cilvēki šeit ir uz mana viļņa, tad BAN arī var iedot tam.
 
Last edited:

new acc talant

New member
Jan 4, 2021
5
0
ES zinu, ka šis būs nedaudz off topic, bet es pirms kādiem gadiem 2 teicu - es labprāt banotu visus "new" accountus, pat bez iemesla. Lvl3? Ban. CSGO 50-100h un šauj kā dievs - ban. Second acc, third accout? Ban all of them.


Video "jail" vietā par csgo tematu "ban".

Vai spēlē no main, vai nespēlē vispār.


Paskaidrojums, pa visam vienkāršs. Ja Tu spēlē ar 2nd acc and 3acc ir iemesls tam. Gribi izmantot palīgprogrammas un scrip, main account nav īstais ar ko vajag to darīt - tāpēc ir citi account ar ko "eksperimentēt". Nāk PUB no fake account? Doesn't make any sense, ja vienīgi ir ko slēpt. Ja ir ko slēpt, proti - ban. Ban arī uz maina par multiple account izmantošanu. Ar fake acc ienāk ar kubiem, pārbauda adminus and shit un vēlāk "eņģelis" ar main. Fuck off. Ban.

Īsāk sakot, bērnudārzs, ja Tu vēlies spēlēt pub ar fake account. Ja es būtu pie "pults" un valdības, tad tavs main acc arī gaidītu BAN un iemaksā mums naudu par unban. Un tad Tu otro reizi padomātu, vai izmantot 2nd account vai nē.

Un paldies par iedoto "main" acc, ja cilvēki šeit ir uz mana viļņa, tad BAN arī var iedot tam.
Andy, viss oky saprotu, cik gadus jau esi hard stuck nabags? Ķipa saprotu tavu domu gājienu, bet neprasiju viedokli no tevis tiešām. Pubā tu esi viens no tiem kas raud non stop.
 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
  1. @edzys prasīja Tev main kontu un deva 5 min. (es tevi pa tasisno izbanoju) Pirms 2 gadiem galvenais admins neļāva nevienam spēlēt no smurfu kontiem cik sapratu vakar noteikumi par šo tēmu ir pamainījušies
  2. Vienalga to, ka tu spēlē no smurf, tu pats atzīsties pārkāpt Steam noteikumus jeb boostot kontus par naudu. Šo pieminu ar domu, ka manās acīs tu uzticamību esi zaudējis.
  3. "Tavam" main kontam un smurf kontam ir divas dažādas logošanas IP. Vai tu izmanto VPN vai tas patiesībā nav tavs main konts. (Pieminēšu, ka uz tava smurf konta ir pāris draugi un main konts nav viens no tiem.
  4. Duj esmu redzējis pubā un sarkanais karogs ko ieraudzīju specojot smurf kontu ir, ka nekad nebiju iepriekši redzējis, ka tik labi šauj, tur tā leņķi, peeko ar konfidenci (varbūt tas ir plac'eboo efekts un tā mēdz būt kā arī varbūt jaucu)
 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
Tiki pieķerts ar "ban evading" ejot no sava main accounta kamēr biji banots no cita profila.
Iegādāties unbanu vari chill shopā
TC
 
Status
Not open for further replies.
Top