Bana apelācija.

Status
Not open for further replies.

tosterMa

New member
May 20, 2023
3
0
1. Jūsu SteamID vai links uz steam profilu - https://steamcommunity.com/id/tosterma/
2. Serveris kurā saņemts bans - [EsportaSkola] CHILL.LV Retake Baltics 128Tick #2
3. Admina niks kas jūs nobanoja - Foxxy
4. Links uz jūsu banu banlistē - https://gobans.chill.lv/index.php?p=banlist&advSearch=tosterMa&advType=name
5. DEMO - nav pieejams.
6. Chill Retake serveri spēlēju jau kādu labu laiku. Pirms kāda mēneša uztaisīju jaunu profilu, lai varētu spēlēt FaceIt, jo uz main profila nekad nevarēju spēlēt faceit. Skatoties uz jaunā konta, ar maz stundām un bez coiniem, kādam likās, ka es esmu cheater, lai gan tā nav, bet nu ok :D.
Visus to rounds es nospēlēju reāli slikti, kā dabuju dažus labus roundus tā uzreizi uzskatija mani par cheater.
P.S. Foxxy pats gribēja mani unbanot pēctam, bet viņam nesanāca kautkas.
 

gunar

New member
Apr 11, 2020
22
3
Would be faster to use shop. Also foxy do not ban for no reason (could be wrong, sometimes, but unlikely)

And your explanation sounds sus, when you dont cheat you either mad or passive aggressive, not explaining things bout faceit ??? Irrelevant and other bs susu. Support the project and pay MONES to get unban
 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Would be faster to use shop. Also foxy do not ban for no reason (could be wrong, sometimes, but unlikely)

And your explanation sounds sus, when you dont cheat you either mad or passive aggressive, not explaining things bout faceit ??? Irrelevant and other bs susu. Support the project and pay MONES to get unban
Replies are ment mainly for ban-team and the banned person and the admin who banned him.

Vēlējos piebilst banteam un tiem kas izskatīs šo apelāciju. Tostermaizes pēc foxija izsniegtā bana bija spēlējis uz alt account. Pats viņu uzķēru, bet nebanoju. Sapratu ka vienkārši nav lasījis noteikumus un nezin TIPISKOS VISU SERVERU noteikumus. Tāpēc brīdināju lai iet ārā un gaida lēmumu, ja ne tad sanāks ka spēlējot caur alt acc kad viens ir banots saņem banu par aktīvu, kuru pēc tam apgāzt nevar.

Tas tā, lai paraktu šo bedri dziļāku. 😉
 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
1 nedēļu gaidīt kamēr kāds izskata? Ban team davaj kāds pasteidzās. Pēc @xd $ky$trike rakstītā saprotu viņu, ka nav pareizi iet no alt, bet no spēlētāja perspektīva, ja džeks tomēr ir nevainīgs gaidīt 1 nedēļu, lai izskata aplikāciju ir ilgi.
 
Status
Not open for further replies.
Top