Bana Apelācija TeamIpQ

Status
Not open for further replies.

Zaplots

New member
May 16, 2021
14
0
Lai jūsu pieteikums tiktu izskatīts, tam jābūt precīzi aizpildītam pēc šīs formas:

1. Jūsu SteamID vai links uz steam profilu.  *OneTap*  Maigonis  WH :)     https://steamcommunity.com/profiles/76561199107700903/

2. Serveris kurā saņemts bans. Awp.chill.lv

3. Admina niks kas jūs nobanoja.TeamIpq

4. Links uz jūsu banu banlistē  .chill.lv/bans/?bandata=7502

5. DEMO - bez šī punkta pieteikums netiek izskatīts un tiek slēgts.  Ielikšu abas mapes kuras spēlēju ar to raudātāju. http://demo.chill.lv/21287   

http://demo.chill.lv/21290

6. Jūsu komentārs par banu.  Tātad...  , Pa dienu spēlēju  awp serverī viens čuvaks sāka dirst virsū es izpis off man apnika spēlēt CS, tad es Pa nakti  iegāju un gribējās biš pašaudīties nu sanāca pāris labi  shoti  un šis raud ka man wh, tad draudēja ar adminu  ienāca admins un nobanoja mani. :)

Pieteikumam jābūt tik pilnvērtīgam, lai Ban Team pārstāvjiem pēc iespējas mazāk būtu jāmeklē par jums informācija un pieteikums tiktu izskatīts pēc iespējas ātrāk. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Ar Cieņu, Chill!

 
Last edited by a moderator:

RapidTheOG

Member
Aug 23, 2020
42
1
*nedodam wp, biju ar viņu dc*

Es chīzoju un šis saka lai ienāku dc, ieju ing un kkads dārzenis sāk dirst Zapļotam lai rubij arā, vēl piesolija pa muti,bet nu baigais tur dārzneis tika. Šis pēc laika palika dusmīgs un teica lai izrubij ja nē, admins ienāks nobanos. Zapļots bez šaubām teica lai ienāk, jo viņš legit.Ienāca admins un šis pat nechekoja chito vai nē, uzreiz dod perma. 

Kurš vispār tādu dārzeni pieņema par ad, tikai pakļaujās čomiem, kuriem izstabas temperatūra ir mazāka par iq

 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
Ban apelācijās lūdzams nenodirst adminus un pārējos kas spēlē un lasa forumu!

 

gunar

New member
Apr 11, 2020
22
3
hz par wh bet man ta zb ar tevi spelet, tu raud katru raundu. kad es peek vai daru literally jebko tu raud ka lucky/bot/spray/"excuse". butu labi ka tev bus perm mute. mby stop dying vai spele ar botiem es nez, tapec ka izskatas ka tu doma tu esi vislabakais, bet tas ta nav :D

 

Zaplots

New member
May 16, 2021
14
0
hz par wh bet man ta zb ar tevi spelet, tu raud katru raundu. kad es peek vai daru literally jebko tu raud ka lucky/bot/spray/"excuse". butu labi ka tev bus perm mute. mby stop dying vai spele ar botiem es nez, tapec ka izskatas ka tu doma tu esi vislabakais, bet tas ta nav :D
Tu man parādi kaut 1 noteikumu kurā rakstīts, ka tā nevar darīt ja parādīsi tad okey.  Takā beidz dirst sīci un lien atpakaļ no kurienes esi izlīdis.

Runājot par tēmu kur mūsu lielais admins. Gribu lai izskaidro kur mans * WallHack*.

 
Last edited by a moderator:

komisarchiksz

Active member
Aug 16, 2020
140
37
*nedodam wp, biju ar viņu dc*

Es chīzoju un šis saka lai ienāku dc, ieju ing un kkads dārzenis sāk dirst Zapļotam lai rubij arā, vēl piesolija pa muti,bet nu baigais tur dārzneis tika. Šis pēc laika palika dusmīgs un teica lai izrubij ja nē, admins ienāks nobanos. Zapļots bez šaubām teica lai ienāk, jo viņš legit.Ienāca admins un šis pat nechekoja chito vai nē, uzreiz dod perma. 

Kurš vispār tādu dārzeni pieņema par ad, tikai pakļaujās čomiem, kuriem izstabas temperatūra ir mazāka par iq
Ko Tu te pļūti? Vienīgie dārzeņi šeit ir gan tavs draugs, gan Tu pats. 

Neviens IPQ nenodirsīs, jo IPQ ir normāls frukts.

Un vispārīgi, man par šo Maigoni ir daudz sūdzējušies, ka viņš ir pārāk aizdomīgs, awp serverī supreme , bet movement tā kā reālākajam silverim, nebrīnos, ka šoreiz arī ar kubiem skraidīja par serveri. 

Ja pat reāli tur nekas netiks atklājies, tad, varētu samazināt banu, jo šis cilvēks tiek bieži mutots un gagots awp serverī par savu lielo mutes virināšanu gan voice chataa, gan ingame chataa, arī calladminu iemesli ir vienkārši smieklīgi, kā šeit, piemēram - https://prnt.sc/162j2aw .

RapidTheOG, nelien iekšā cs, labāk sēdi savā MTA.

Maigoni, Tu labāk sēdi biksēs un piedomā, ko raksti, ja tiksi unbanots, jo es saku, turpināsi šādi dirsties, varēsi taisīt vēl apelācijas. :)  

Paldies par uzmanību, pateicu gandrīz visu, bet par pēdējo daļu es saku nopietni, jo cilvēkiem jau ir apriebies, ka kaut kāds Maigonis čatā un caur voice mētā baigi lielo "pacanu". :)  

 

Zaplots

New member
May 16, 2021
14
0
Ko Tu te pļūti? Vienīgie dārzeņi šeit ir gan tavs draugs, gan Tu pats. 

Neviens IPQ nenodirsīs, jo IPQ ir normāls frukts.

Un vispārīgi, man par šo Maigoni ir daudz sūdzējušies, ka viņš ir pārāk aizdomīgs, awp serverī supreme , bet movement tā kā reālākajam silverim, nebrīnos, ka šoreiz arī ar kubiem skraidīja par serveri. 

Ja pat reāli tur nekas netiks atklājies, tad, varētu samazināt banu, jo šis cilvēks tiek bieži mutots un gagots awp serverī par savu lielo mutes virināšanu gan voice chataa, gan ingame chataa, arī calladminu iemesli ir vienkārši smieklīgi, kā šeit, piemēram - https://prnt.sc/162j2aw .

RapidTheOG, nelien iekšā cs, labāk sēdi savā MTA.

Maigoni, Tu labāk sēdi biksēs un piedomā, ko raksti, ja tiksi unbanots, jo es saku, turpināsi šādi dirsties, varēsi taisīt vēl apelācijas. :)  

Paldies par uzmanību, pateicu gandrīz visu, bet par pēdējo daļu es saku nopietni, jo cilvēkiem jau ir apriebies, ka kaut kāds Maigonis čatā un caur voice mētā baigi lielo "pacanu". :)  
Tu pietaisi savu  mutīti  ja , iedo pierādijumus par manu wh ķip. A tu ķip esi  pro SIMPLE PIMPLE V2 LATVIEŠU  VERSIJA? Un velreiz parādi noteikumu kur    nevar runat voice kur nevar rakstīt čatā.  Tak aiztaisi  savu  maigo mutīti.   Gaidu pieradījumus par MANIEM WALLHACKIEM 

 

komisarchiksz

Active member
Aug 16, 2020
140
37
Tu pietaisi savu  mutīti  ja , iedo pierādijumus par manu wh ķip. A tu ķip esi  pro SIMPLE PIMPLE V2 LATVIEŠU  VERSIJA? Un velreiz parādi noteikumu kur    nevar runat voice kur nevar rakstīt čatā.  Tak aiztaisi  savu  maigo mutīti.   Gaidu pieradījumus par MANIEM WALLHACKIEM 
Kas Tu tiešām pamatskolnieks esi? Ir aizliegts rakstīt čatā aizvainojumus un izmantot voice, lai kādu aizvainot, un netaisi nekādu čatu šeit, gaidi, kad BanTeam izskatīs Tavu apelāciju, bruh. Tikai es saku kas būs , kad Tevi unbanos un ja turpināsi sūdu rakstīt un runāt serverī. :)  Tāpēc piedomā labāk un netēlo baigo veci . 

 

Zaplots

New member
May 16, 2021
14
0
Kas Tu tiešām pamatskolnieks esi? Ir aizliegts rakstīt čatā aizvainojumus un izmantot voice, lai kādu aizvainot, un netaisi nekādu čatu šeit, gaidi, kad BanTeam izskatīs Tavu apelāciju, bruh. Tikai es saku kas būs , kad Tevi unbanos un ja turpināsi sūdu rakstīt un runāt serverī. :)  Tāpēc piedomā labāk un netēlo baigo veci . 
Lab neraudi SIMPLE V2

 
Status
Not open for further replies.
Top