Ban

Status
Not open for further replies.

lariks

New member
Feb 1, 2022
7
0
1. https://steamcommunity.com/profiles/76561199239133130

2. AWP servers

3. Killerfrost

4. ban iemesls monitoring. 1643740034476.png

6. DEMO - without a demo, the appellation, is closed and denied.

7. biju banots bez pieradijumiem wh nelietoju zinot kad mani acuso no ta man ir vnk laba redze un es maku sadzirdet footsteps monitoring nav jega darit jo gribu spelet prieks prieka un to laik killerfrosts kickoja draugu del teamswitch citu opciju nebija lai varetu spelet ar vinu tp katrs sava komanda
 
Last edited:

Tārpiņšs

Active member
Apr 27, 2020
163
52
1. https://steamcommunity.com/profiles/76561199239133130

2. AWP servers

3. Killerfrost

4. ban iemesls monitoring. View attachment 3903

6. DEMO - without a demo, the appellation, is closed and denied.

7. biju banots bez pieradijumiem wh nelietoju zinot kad mani acuso no ta man ir vnk laba redze un es maku sadzirdet footsteps vairak ko comentet nav gribetu dzirdet atbildi.
Tevi nenobanoja par wh pasties,kāds ir reason. Bans ir par to,ka tu nodod savu komandsbiedru pozīciju. To sauc par monitoringu.
 

lariks

New member
Feb 1, 2022
7
0
Tevi nenobanoja par wh pasties,kāds ir reason. Bans ir par to,ka tu nodod savu komandsbiedru pozīciju. To sauc par monitoringu.
man nav iemesls atdot savu poziciju jo es speleju prieks prieka un killerfrosts kikoja draugu ar kuru es biju dc del team switch
 

Vibin0

New member
Jan 5, 2021
29
3
man nav iemesls atdot savu poziciju jo es speleju prieks prieka un killerfrosts kikoja draugu ar kuru es biju dc del team switch
Nejau savu pozīciju , bet komandas biedru (piemēram esi ct un saki savām draugam kurš cik noprotu bija enemy komanda ,kur atrodas ct spēlētāji)
 

krishG

Member
May 1, 2021
78
37
To ir ļoti grūti pierādīt , te var jau unban šaut bez demkas xd killerfrosts atkal sudigu banu liek :(
 
Oct 5, 2021
35
4
Bans nav par nekāda veida palīgprorgammas izmantošanu , bet gan par monitoringu, kur Tu ar saviem draugiem spēlējat pretējās komandās un sakat informāciju viens otram.
 

lariks

New member
Feb 1, 2022
7
0
Bans nav par nekāda veida palīgprorgammas izmantošanu , bet gan par monitoringu, kur Tu ar saviem draugiem spēlējat pretējās komandās un sakat informāciju viens otram.
mes nebijam devusi informaciju mes lielakoties shit talkojam viens otru kad nogalinajam viens otru musu dc chata nebija nekadas runas par kurs ct vai t atrodais vai cik viniem hp vel komandas biedriem neko neteicu jo parasti vispar neizmantoju mic cs
 
Oct 5, 2021
35
4
Nu te jau tagad ir Ban Team lēmums, jo tagad mēs zinām ka bijāt abi vienā dc sarunā un pretējās komandās. ;)
Iespējams bans vairs nebūs permenant, bet gan noteiktu laiku.
 

lariks

New member
Feb 1, 2022
7
0
Nu te jau tagad ir Ban Team lēmums, jo tagad mēs zinām ka bijāt abi vienā dc sarunā un pretējās komandās. ;)
Iespējams bans vairs nebūs permenant, bet gan noteiktu laiku.
bet nevajadzeja kikot chali ar kuru biju dc del team switch
 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
Unbanned, nav pierādījumu, ka tas ir noticis(t.i. nav discord call voice commu)
TC
 
Status
Not open for further replies.
Top