AWP SERVERA UPGRADE (OFFICIĀLIE JŪSU VIEDOKĻI)

Beeps

Active member
Mar 16, 2021
116
39
Sveiki, cik atceros serverī runājām par 1v1 mode, kad paliek 2 playeri pāri. Un ir 1 pret 1.

Īsumā pastāstīšu kā tas strādā.

Ir full serveris paliek pāri 1 pret 1 no visiem spēlētājiem. Nostrādā plugins ar kādu ieroci jūs gribat pret pretinieku spēlēt, viens no pretiniekiem izvēlas ieroci ar kādu viņi šaus. (Ierocim 1 lode ar pielādi, un tikai vienīgi headshot) protams ja negrib nevienu citu ieroci kā tikai ar awp noscope var arī tā. Bet plus dueļa laikā tev ir plus speed kad tu ātrāk skrien un jums iedoarbojas beacon(jūs spīdat) lai nav jameklē pa visu mapi kur atrodaties.
Ja esat 2 vien cilvēki serverī šis derētu arī kā warmup. Pirms kāds ienāk serverī.

Tātad jūsu domas, ja ir kkadi citi ieteikumi rakstam.

Cieņu Beeps
 

⭑♛VALOĢA♛⭑

New member
Nov 21, 2021
14
3
Jā palaid šito! redzets citos, strādā!
1. varbut sakuma tikai lai dzird/redz kur abi pēdējie divi!!!
2. vai abi teleportējas viens otram tuvāk!
3. vai abi pedējie teleportējas uz pavisam mazu 1vs1 mapi! ( kuram var piekrist/ nepiekrist pēc vote)

p.s. Man pietiktu vnk lai pedejie divi vnk dzird kur otrs ( atrāk beigtos raundi)
 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Tad ar beepa lūgumu nosūtīšu match end beacon mod kādam augstāk stāvošam lai piemet, bet tik rīt pēc darba. Domāju ka, ja jau lielākie aktīvisti awp saka ka der, tad lielākā tiesa būs par. Te +- var T.C, centīsimies implementēt. Ja ir vēl kādas idejas ko awp mesti klāt, rakstat monkey, beep, man vai Mini discordā...
 

Beeps

Active member
Mar 16, 2021
116
39
Tad ar beepa lūgumu nosūtīšu match end beacon mod kādam augstāk stāvošam lai piemet, bet tik rīt pēc darba. Domāju ka, ja jau lielākie aktīvisti awp saka ka der, tad lielākā tiesa būs par. Te +- var T.C, centīsimies implementēt. Ja ir vēl kādas idejas ko awp mesti klāt, rakstat monkey, beep, man vai Mini
Nu es vēl principā, gribu vote serverī paprasīt kad būs pilnāks, lai jau 100 zinam. Bet būtu arī forši ar !servers pluginu.
 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
es neesmu redzējis sourcemod apkārtnē server directx pluginu. Es pameklēšu, bet man liekas ka sourcemod nevar savienot ip adreses? tur maybe lai @LittleMonkey pamēģina kodu uzrakstīt, to varētu implementēt ktkr
 

CIGARS

New member
Aug 11, 2020
13
5
Ļoti laba ideja, bet gribētos tikai to beacon un awp only. Pašām awp pēc tam varētu izvēleties piem. - headshot only, noscope. Tas tomēr ir awp serveris tapēc lai paliekt tikai awp.
 
Top