awp server knife damage

Status
Not open for further replies.

benchix

Member
Nov 6, 2020
122
18
Sveiki visiem!

Man ir ieteikums awp serverim un ir vajadzigas jusu domas saistiba ar naza damage. Manuprat vajadzetu vispar nemt ara knife damage, varbut jus domajat citadak. Ieteikumu rakstu del ta ka ja paliek piem 1v5, komanda kura ir vairakuma iet durt no to kas ir viens pats un respektivi tas kas ir viens pats zaude diezgan lielu punktu summu.

Paldies par feedback ;)

 

Nauris

New member
Aug 28, 2020
228
8
Personīgi serverī nespēlēju, bet iepriekš esmu saskāries ar tādu situāciju, kurā esmu 1v5 un mani mēģina nodurt, daudz reiz sanāk nošaut viņus, daudz reiz nē un mani nodur, bet vienalga, es domāju, ka tas ir jaātstāj vai jāņem ārā pavisam. 

 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
Sorry, bet nu lielāku murgu jau vairs nevar izdomāt ieročiem dmg ņemt nost..... 

 

SencisEvoo

Active member
Mar 8, 2020
164
26
Vajag prosta parasto damage ar knife, vai ari ta ir  ta armora problema, tad uzliek parasto. Nesaprotu kur problema, un kapec awikos tevi var nodurt ar vienu vielo un vienu mazo, dfuk?

 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
Vajag prosta parasto damage ar knife, vai ari ta ir  ta armora problema, tad uzliek parasto. Nesaprotu kur problema, un kapec awikos tevi var nodurt ar vienu vielo un vienu mazo, dfuk?
Ar vienu left un right var tāpēc, ka nav armors un viens kreisais dara daudz dmg

 

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Skip this bullshit. Ok, es pats uzturos mainly PUB'ā un awp serverī un reizēm krīt uz nerva tas nazis, bet to be honest, Tu esi situācijā 1v5 or 7 un tā pat visus var apšaut ja skrien virsū ar nazi, neredzu šeit nekādu lielo problēmu. Neuzskatu, ka kaut kas ir jāmaina.... Vienīgi, man besī awp viena karte, nezinu nosaukumu, bet ir vienā no pusēm tornis un round sākumā visi "defo" cauri sienai un Tu pat neesi izkustējies un pretinieks caur sienu double hs uztaisa... Vēlāk uzreiz ir mazākuma situācija un round papsits. To karti vajadzētu izņemt ārā no map poll.

 
Status
Not open for further replies.
Top