AWP dinkle

Status
Not open for further replies.

krishG

Member
May 1, 2021
78
37
Tavs niks: krishG
Pārkāpēja niks un SteamID (Ierakstot status konsolē):Dinkleberry31 un STEAM_0:0:553408031
Paskaidrojums par situāciju: Šaut nemāk, bet wh ir , kad spēlēju serverī jau likās aizdomīgs, izdomāju paskatīties pāris viņa demo, bet pietika ar vienu. 
Pierādījumi: 

http://demo.chill.lv/26571

Round 10: Pretinieks vēl nav iznācis no corner un džeks jau izšauj. Mēģina divus fujakus izšaut caur sienu un raunda beigās jau uz pēdējiem diviem skatamies caur sienu un velkam crosshair līdz.

Round 11: Ejam augšā pa rampu un jau turam crosshair uz čaļa un pēc kā atkal ar perfektu crosshair placement peekojam.

Round 12: Raunda sākumā uztaisam ''standarta'' shotu uz džeku caur sienu pēc kā ejam augšā pa rampu un kārtējais perfektais crosshair placements uz fujaku skatoties caur sienai. Raunda beigās skrien pretiniekam virsū ar nazi un seko viņam līdzi ar crosshair caur kasti.

Round 13: Atkal ''standarta'' šāvieni caur sienu un tad atkal ejam augšā pa rampu ar prefu. Raunda beigās zin kur atrodas pēdējais džeks, kaut gan viņš iet ar shiftu un ar nazi lecam virsū bez infas .

Round 14: Pēkšņi caur kasti vairs raunda sākumā nešaujam, jo tur neviena šoreiz nav , bet kad fujaks aizskrien aiz kastes (ko mēs neredzējām) sāk atkal šaut caur kasti tieši pa pretinieku. Pēc kā seko vairāki neizdevušies prefire šāvieni. Raunda beigās atkal zinam kur skatīties un skriet lai noķertu pēdējo džeku un seko viņam līdzi caur sienu ar crosshair.

Round 18: iesākam ar 0.3s reakciju pēc kā brutāli seko fujakam ar zoom līdzi caur sienu un izdaram 2 perfektus šāvienus. 

Pat neskatijos visu demku jo džeks diezgan obv spēlēja ar to wh. 

Ja ar šo nepietiks esmu gatavs vēl pāris demkas izskatīt . Mani paskaidrojumi iespējams ir grūti saprotami , bet skatoties demku ir ez saprast

 
Last edited by a moderator:

ThenoscopeL

New member
Jan 14, 2021
8
0
Tatad ja pareizi saprotu ir runa par Indiju  un var katru kasti bezmazvai wallbangot. Un aptv spawna sakuma parasti ir kāds aiz kastes jo tur ir spawns un esmu pieradis tur wallbangot un arī par trace cauri sienām man ir crosshairs ir galvas limeni un es parasti cenšos jau būt gatavs un saprast kur viņš peekos ja izskatās daudz skechy shoti bet tie lielākoties ir random kas ir pisti caur sienām es apšaubu šo sūdzību bet lai moderatori izspriež.

 

ThenoscopeL

New member
Jan 14, 2021
8
0
Tatad ja pareizi saprotu ir runa par Indiju  un var katru kasti bezmazvai wallbangot. Un aptv spawna sakuma parasti ir kāds aiz kastes jo tur ir spawns un esmu pieradis tur wallbangot un arī par trace cauri sienām man ir crosshairs ir galvas limeni un es parasti cenšos jau būt gatavs un saprast kur viņš peekos ja izskatās daudz skechy shoti bet tie lielākoties ir random kas ir pisti caur sienām es apšaubu šo sūdzību bet lai moderatori izspriež. Aizmirsu piebilst man ir vips ar kuru cauri šaujot sienām parada cik hp ir iešauts un ar to arī var easy saprast kur šaut

 

krishG

Member
May 1, 2021
78
37
Ja tev ir tik laba spēles saprašana un crosshair placement šaubos vai tu sienas šautu tieši izejot xd

 
Status
Not open for further replies.
Top