[ atā ] FADY

Otto

New member
Aug 24, 2020
46
1
Nu ko ilgi pavīts laiks man bija iekš CHILL.Lv , bet nu tagad brīnumaini tiku nobanots . Labi , es neko . taču Staffs izvēlās kurš serverī paliek un kurš nē :D

Iemesls : Iedeva man CK + Bonusā man bandu - iemesls ir vēljoprojām nezināms . 

Viss sākās šādi , izveidoju reklāmu kad pērku tēju , piezvanīja Mickey , sarunājām vietu . Aizbraucām augšā uz mājas sēdēja cilvēki un vienkārši tupa nobēra mūs . Paši nevarēja man pateikt kāds ir iemesls . Vienkārši mani nobanoja , pattaisot serveri tik debīlu , kad administrācija CK + bonusā dod Banu . Labi Insta CK . :D  Labs !

CK iemesls - Mickey Costello : Nomierinies. 


 

Otto

New member
Aug 24, 2020
46
1
Vēljoprojām gaidu visus LogFile , kā es kādu no *jums* Esmu apzadis :)

 

Otto

New member
Aug 24, 2020
46
1
Tātad , sākšu mierīgi un bez stresa . Es vēljoprojām gaidu gan adbildi uz šo video , gan adbildi kā tu varēji nozagt manu auto ( Visam vajag būt redzamam LogFailos ) . Niluci , tu nemaz nesēdi kā kaktā iedzīts un nesaki kad tu nemaz par to nezini un kad man CK Lika tu neko nezini . Iemeslu kā jūs sarunājāt un kā jūs ZINĀJĀT Kad tieši mēs brauksim , un KAD TIEŠI TU MUMS Pārdosi Zaļo . Šī lieta ir kā putra . CK Man tur nemaz nebija iespējams . Monkey noticēja jums un CKOJA Mani un + Vel banoja . Visu pilnīgi 100 Editotu / needitotu kā tu nozagi manu mersi . Kā Jūs sarunājāt kad * Nošausiet tieši mūs * . 2 Diena , ne zinas ne minas  , no tevis . Izdarīt proti , bet par sekām adbildēt neproti . Tagad ik kurš kurš dabūs CK + Dosies bans , ko ? Šī putra ir atrisināma , visiem parādot Log File kā visu sarunājāt utt . Tu domāji dabūju banu kad man tagad vissi ir pohuj ?! :D  Nē vecīt , es cīnos līdz galam . Mēs bijām 3-4 . Visi ir man kā liecinieki , kas var apliecināt kad jūs nemaz nevarējāt šaut , jo nebija iemesls . Kā arī vēlos redzēt jūsu * Bindus * kad nošāvāt ar UZI . Veiksmi par šo adbildēt . Kā arī tu pierādīji visiem kāds tu esi * Zapļot * . Video redzams kāds tu esi . Neviens protams neticēja . Tagad sapratīs , lowak . Parādi savu patieso seju , mudak , nevis  dirs visiem kad neko 'Nezini' , Video ir redzams kad Netiek pārkāpts termins : NONRP , PG . Bet tu nevarot noķert izdomāji nevainīgu cilvēku jailot , tāds ir tavs mērķis statusā ? Mēs čomi paprasījām Unflipot auto , tu to pat nemācēji . Man liekas RaivoKR Būtu labāks kandidāts nekā tu . Tev ir jādara savs darbs nevis , REVIVOTIES Situācijā . * Niluci * Par tevi tikai ir viena lieta , tu kā admins redzot manu vārdu virs galvas saprati kad tas esmu es . Tā tu izsproti MTA Loģiku , vecozēn . 

Chandler Lapezzo - CK / Bans /

Video kā tu parādi kāds tu esi patiesībā : https://streamable.com/jmmux1

Paldies cilvēkam kas nofilmēja visu notiekušo ! 

 ​



tenor.gif

Šī Spēle nav nekāds joks , tā ir tava reālā dzīve . Tikai pats izvēlies kāda tā būs .


Atvadīšanās , vēlējos pazinot .


Paldies Rolexam , Foxii , Baltais , RaivoKR , Ricis , Rexx un lilMonkey par banu . Paldies kad Ručījāt / palīdzējiet . Ļoti liels laiks man bija iekš CHILL , tāpat visam vajadzēja mainīties 2 Minūtēs . Pašlaik pats nesaprotu par ko man ir bans , bet tā jau notiekās ! Paldies tev par uzmanību . Piedodiet tiem kurus neuzrakstīju , jūs bijāt daudz un labākie ! Turpini iesākto un nepadodies puis ! 

Visu labu Chill ! ❤️

 ​
 

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
Čau, labs sasveicināšanās topiks. 

 
Last edited by a moderator:

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
Tu pat nemāki manu vārdu uzrakstīt pareizi :D

Es sniedzu Tev brīdinājumus kurus Tu ignoreji un turpināji runāt, kā tāds alu cilvēks :D

 

Otto

New member
Aug 24, 2020
46
1
Un par to kad saku * Lowaks * Liek banu ? Paskaidro .

 ​
 
Top