aspewi

Status
Not open for further replies.

3ls atkal spēlē

New member
Jan 26, 2019
8
0
situācija -  normāli spēlēju cs/kā nu māku / pašaudos un tad bam bam : 

ATKAL SPEELEE killed aspewi with deagle
aspewi :   double dacknij bomzhara
 spēlē talāk  un atkal : 

*** ATKAL SPEELEE killed aspewi with a headshot from ak47 ***
ATKAL SPEELEE (RADIO): Fire in the hole!
Persona killed ATKAL SPEELEE with ak47
aspewi PMs you: nau4isj igratj bez double duck govno taloe

ATKAL SPEELEE :  ka grib ta spelee

aspewi :  autistam vse mozno
 




spēlē tālāķ un = > 

Kicked by Console
Kicked
un tad atkal 

"Kicked by Console
Kicked" 

ja reiz, nepatīk doubl duck, tad vajag aizliegt to, nevis šitā te čakarēties.  Jo citiem adminiem problēma ar to nebija.

skumji ka aspewijam švaki nervi, vairak zeļonij marku vajag iebuhāt -  nekas ka Tu esi ma*ka krievs, vai s*ka latiš, galvenais ir piedzeties =] 

 savu sirds sapīti esmu izteicis, ceru ka viņu nopērsiet un nu tad paldies par laiku, došos iekarot nākamo projektu =] 

 

Asp

New member
Nov 8, 2018
31
3
ebalo svojo vobwe lu4we ne otkrivaj ? pishi po faktam i ne pridumivaj vsakuju hrenj, devo4ka moja

 

Asp

New member
Nov 8, 2018
31
3
a za svoi rasistkie wuto4ki ti kak semak nadolgo mozew zabitj sjuda dorogu, 4mo

 

3ls atkal spēlē

New member
Jan 26, 2019
8
0
piedod, nesapratu =] 

pisiķ pa faktam ?! 

 kādi fakti, tas ka Tev nepatīk ka es Tevi nošāvu doubl dakā ? tava probļema =] 

 

Love Shack

New member
Nov 9, 2018
16
1
Nesaprotu par ko tāda brēka...

Tie jau nav nekādi skripti, cik saprotu. Aspewi kur problēma? 

 
Last edited by a moderator:

3ls atkal spēlē

New member
Jan 26, 2019
8
0
Ja vienreiz izkikotu tad neko, pievērtu acis bet man tur kādas 3x sanāca. Sirds man sasāpējās. 

 

igs1987

New member
Nov 21, 2018
36
4
Aspewi pagara4ilsa nebija ok, bet tu ATKAL SPEELEE ar šito savu tekstu "vairak zeļonij marku vajag iebuhāt -  nekas ka Tu esi ma*ka krievs, vai s*ka latiš, galvenais ir piedzeties =]"

Teikšu kā ir, tu ar savu seklumu un tupu nacionālismu...

Nah šito figņu mest komūnā? Mēs te visi vairāk vai mazāk līdzīgi domājoši kapājam 90gadu spēli un komunicējam. Un tad atkal nāk šitais sviests ar krievi lohi/ latiwi gansi. Vienkārši besī. Abi senči latvieši, bet labi pārzinu krievu valodu (un vēl šādu tādu) un nesaprotu šito seklo diršanu.

Kā arī nav īsti godīgi no ilga laika posma izvilkt 2-3 momentus un 2 teikumus. Taisnīgāk būtu iemest demo ar pilnu situācijas atainojumu.

Ja ir tikai tā, kā raksti, Aspewi nav rīkojies pareizi un tas būtu jāizrunā, bet vienmēr ir jāņem vērā pilns konteksts un visi ietekmējošie faktori.

 
Status
Not open for further replies.
Top