Apelācijapar mute uz 15 dienām

Status
Not open for further replies.

R1ddle_1

Active member
Feb 17, 2020
201
52
Tavs niks: AnexzPārkāpēja niks un SteamID (Ierakstot status konsolē): xd $ky$strike STEAM_0:1:549594576Paskaidrojums par situāciju: Spēlējot pubā ar SkyStrike sanāca konfliks kura beigās es vienīgais dabūju mute XD. Ienākot kādos 2-3 naktī pubā es bez jebkādiem apbižošanas nolūkiem uzprasiju mūsu "paklausīgajam" skystrike vai viņam rīt nevajag agri celties uz darbu, jo esmu no viņa dzirdējis ka viņš agri ceļās, lai tiktu uz darbu. Saņemot atbildi  "aiztaisi žākli sīkais vājprāt" es protams paliku dusmīgs un sāku aizskart arī viņu. Es zinu, ka cienīgais malkas cirtējs teiks, ka es visu izdomāju un viņš nav tā teicis, bet liecinieks visam tam ir @Seroxe kurš visu pierādīs. No sevis vēl gribētu piebilst, ka CHILL.LV man esot devis tonnu ar laimīgām emocijām, bet "dižie" admini visu bojā. Kā vienmēr viss strādā pēc principa "kurš pirmais pasūdzas, tam arī taisnība" jo nevienu reizi neesmu redzēji kā admini vismaz uz minūti censtos analizēt manu situāciju, bet gan vienkārši tulītpat dod man mute vai gag. https://imgur.com/DfdHBh9      https://imgur.com/5lfQWBaPierādījumi: https://imgur.com/wDle6Hd

 
Last edited by a moderator:

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Piebildīšu. Discordā tu mute dabūji jo tiki brīdināts pars savu attieksmi (tajā brīdī tieši tēmētu uz mani). 

Tu ignorēji monkey brīdinājumu un turpināji mani apcelt...  

Par to kas serverī. Tu jau 3 dienas nonstop man piekasies par to vai rīt nav darbs utt... Man tas ir noriebies, es strādāju normālā amatā nevis tevis izdomātajā "sētnieka".

Par gag kas piešķirts man, es nepretojos, jo pats ar aizsvīlos un pateicu ko nevajadzēja... Bet neuzskatu ka šeit vaina ir mana ja mūsu talantam patīk provocēt... 

P.S pakrati atmiņu labāk @Anexz

bez jebkādiem apbižošanas nolūkiem uzprasiju mūsu "paklausīgajam" skystrike vai viņam rīt nevajag agri celties uz darbu, jo esmu no viņa dzirdējis ka viņš agri ceļās, lai tiktu uz darbu. Saņemot atbildi  "aiztaisi žākli sīkais vājprāt
Tā es neteicu...  Es pateicu lai Aizveries jo zināju ka tālāk būs apvainojumi daudz sliktākā līmenī... Kas mani aizsvilināja, bija tavs bērnu teiciens "tomāti smird" ("tav mat smird"). Ja apcelsi manu ģimeni, tad gan vari atrauties pa redeli, un es nopietni. Ģimenes aizskaršana (pa jokam vai nē)  ir zemākais klupšanas akmens. Paaudzies... 

@Mini uz cik ilgu laiku man gag/mute/silence?  15 dienas ir pa daudz... 

Vēl piebildīšu ka es tevi brīdināju ka taisīšu sūdzību ja turpināsi. Tev bija vienalga. Nu tad pasēdi klusumā :)

 
Last edited by a moderator:

R1ddle_1

Active member
Feb 17, 2020
201
52
Piebildīšu. Discordā tu mute dabūji jo tiki brīdināts pars savu attieksmi (tajā brīdī tieši tēmētu uz mani). 

Tu ignorēji monkey brīdinājumu un turpināji mani apcelt...  

Par to kas serverī. Tu jau 3 dienas nonstop man piekasies par to vai rīt nav darbs utt... Man tas ir noriebies, es strādāju normālā amatā nevis tevis izdomātajā "sētnieka".

Par gag kas piešķirts man, es nepretojos, jo pats ar aizsvīlos un pateicu ko nevajadzēja... Bet neuzskatu ka šeit vaina ir mana ja mūsu talantam patīk provocēt... 

P.S pakrati atmiņu labāk @Anexz

Tā es neteicu...  Es pateicu lai Aizveries jo zināju ka tālāk būs apvainojumi daudz sliktākā līmenī... Kas mani aizsvilināja, bija tavs bērnu teiciens "tomāti smird" ("tav mat smird"). Ja apcelsi manu ģimeni, tad gan vari atrauties pa redeli, un es nopietni. Ģimenes aizskaršana (pa jokam vai nē)  ir zemākais klupšanas akmens. Paaudzies... 

@Mini uz cik ilgu laiku man gag/mute/silence?  15 dienas ir pa daudz... 

Vēl piebildīšu ka es tevi brīdniāju ka taisīšu sūdzību ja turpināsi. Tev bija vienalga. Nu tad pasēdi klusumā :)
Inferno: 2v1 only banāns spēlējām,un konflikts jau bija beidzies. Tu takā neaudzināts teļš spēlējot vairākumā ar Seroxi ik pēc vinēta raunda sāki rakstīt, "guli sīkais kropli" un Seroxe teica, ka tu voicechatā viņam esi daudz ko teicis par mani. "Ģimenes aizskaršana (pa jokam vai nē)  ir zemākais klupšanas akmens. Paaudzies..." un to saka cilvēks, kurš novēla nomirt un draud ar piekaušanu mazgadīgajiem? Es daļēji atdzīstu savu vainu, bet man tā arī liekas ka cilvēks ar "augstu amantu" nerakstīs sūdzības forumā, bet gan nomutos mani privāti un viss. Mēģināšu vairs neaizskart tavu darbu, jo var redzēt ka tev tā ir sāpīga tēma :(

Ja @Mini ir kādi jautājumi ,mierīgi atbildēšu privāti :)

 
Last edited by a moderator:

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Tu takā neaudzināts teļš spēlējot vairākumā ar Seroxi ik pēc vinēta raunda sāki rakstīt, "guli sīkais kropli" un Seroxe teica, ka tu voicechatā viņam esi daudz ko teicis par mani
Atvainojos. KO?  @Seroxe pls paskaidro ka tā bija, mirt es viņam nevienu reizi nesolīju...  Kas par sišanām?  Tgd sākās poēmu izgudrošana lai tikai sataisītu man sūdus? 70% inferno jūs abi (anexz un seroxe) bijāt mutoti. Pašās beigās unmute un tad šis MEME radās. (Nākošreiz izdomā labākus attaisnojumus) 

JPEG_20200601_021950.jpg

 

R1ddle_1

Active member
Feb 17, 2020
201
52
Atvainojos. KO?  @Seroxe pls paskaidro ka tā bija, mirt es viņam nevienu reizi nesolīju...  Kas par sišanām?  Tgd sākās poēmu izgudrošana lai tikai sataisītu man sūdus? 70% inferno jūs abi (anexz un seroxe) bijāt mutoti. Pašās beigās unmute un tad šis MEME radās. (Nākošreiz izdomā labākus attaisnojumus) 

View attachment 826
AHAHAHAHAH nē nu ko tu rakstīji tu protams neliksi, bet to ko es protams ka jā. XD pilnīgi rēka nāk

 

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
@Anexz piedod, bet Tu esi pārpratis. Es tev teicu kaut ko Skys bija ik pa laikam teicis voicechata, bet neatceros  un nedomāju, ka tas bija kas aizskarošs.

Kas attiecās uz visu šito situāciju. Negribi būt iesaistīts šeit ņemot vērā, ka pat vēl pateicu SkyStrike, ka viss (vismaz no manas puses) bija joks. 

 

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
Tātad pamācība:
Iekš spēles uzspiežam TAB un uzmetam mute spēlētājam ar kuru nepatīk komunicēt.

Kapēc tā mute poga ir tik atbaidoša visiem? Tas otrs cilvēks vienkārši sāks runāt ar sienu. Tas ka jūs nespēsiet uzdirst kādam pretī jūs pataisīs pa kaut kādu mīksto? Lūdzu saudzējat savu laiku un nervus, un vienkārši uzmetat mute. :)

 

R1ddle_1

Active member
Feb 17, 2020
201
52
Tātad pamācība:
Iekš spēles uzspiežam TAB un uzmetam mute spēlētājam ar kuru nepatīk komunicēt.

Kapēc tā mute poga ir tik atbaidoša visiem? Tas otrs cilvēks vienkārši sāks runāt ar sienu. Tas ka jūs nespēsiet uzdirst kādam pretī jūs pataisīs pa kaut kādu mīksto? Lūdzu saudzējat savu laiku un nervus, un vienkārši uzmetat mute. :)
īsi un konkrēti

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Tātad tiek pieņemts lēmums. 
 

1. Samazinat Anexz gagu uz 2 dienām.

2. Izsniegt tādu pašu gagu Skystrike’am

Sodu var izpildīt jebkurš admins, bet labāk ja to izdarīs Ban Team. Pēc izpildes atrakstīt man Jūs-Paši-Zināt-Kur

;)

 
Status
Not open for further replies.
Top