Anexz admina statuss 1v1 serverī (Arenā)

Status
Not open for further replies.

R1ddle_1

Active member
Feb 17, 2020
201
52
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? Arēna

-Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) Nesen palika 16

- Links uz sasveicināšanās topiku!  



- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) Nav pieredzes.

- Links uz taviem statiem! https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=STEAM_1:1:487633589&server_group=0

- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. @MauGlI @Foxxy @LittleMonkey

- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! Dažreiz ir tā ka Arenā nav iespējams paspēlēt čīteru dēļ, jo vispār adminu nav. Adminu ir maz un reti kurš spēlē arēnu. Katru stundu ienāk kāds spinbots, un paiet kādas 15 min kamēr atnāk admins un pa to laiku čīteris esot visiem sabojājis garstāvokli un puse no servera esot izgājusi. Tā kā esmu dīvāna kartupelis es bieži spēlēju 1-3 naktī, kad visi admini ir off un serverī ir haoss. Pats kādreiz esmu izmantojis čītus un saprotu kā viņi strādā. (Piemērs) Es biju viens no pirmajiem kurš aizdomājās par $ky$trike tīrību, kā rezultātā viņš dabūja ban pēc mēneša. Es māku labi runāt gan krieviski, gan angliski. 

- Jābūt aktīvam mūsu forumā. Pēdējā laikā ļoti bieži sāku nākt uz forumu, lai skatītos banu apelācijas

 
Last edited by a moderator:

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
+REP uz arēnu vienozīmīgi, jo tur admini vispār nav, pats ieeju, kad pasauc.

Drusciņ paliec pieaugušāks, saprotu, tajā vecumā biju tāds pats, bet var mainīties.

Un šeit uz postiem neatbildi, kā augša redzams TY.

GL

 

Freeloader

Member
Nov 8, 2018
170
21
Atłaušos pateikt, ka rekomendēju vairāk tapēc, ka cilvēks saprot, ka internets ir brīvā vide un nebūs kārtējais cenzūras nacists. Zinu kāds viñš ir apmēram, un spēlēt māk, domāju būs bonuss kolektīvam tikai.arena un Pub. Un par toxic, plašs jēdziens, ja gluži nesauc uz Juglu kauties vai iztiek bez “tvaju mamu” , it’s okay for me. Man viedoklis atškirās NOTEIKTI no sarkanajiem, bet izteikties varu, man pox.

 

Foxxy

New member
Sep 16, 2019
22
0
+rec, līdz ar to ka arēnā nav daudz aktīvu adminu, pats arī vissretāk spēlēju tieši arēnu un cik zinu anex tur ir aktivs un man steam ir nodevis pāris čītērus lai jau puisis pamēģina. 

 

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
RESNS ANTIIgnorē norādījumus discord serverī, kā piemēram, tas tikai pierāda to ka tu to darīsi arī ar admin spējām. Esi ļoti toxic un neievēro noteikumus.

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Manas domas te neņems vērā. Bet te divreiz domāt nevajag. ANTI

Čalis vislaik dirsas, nevar saskaitīt cik viņam mute serveros un discordā. Lai paaugas un nedaudz saprot ka nav galvenais uz zemes. Tad runās tālāk... 

 

Seja

New member
Oct 23, 2019
14
1
ANTI  Toksik Gan serverī , gan discordā. (Ir dabujis banu , mutes par toxic discorda)

 
Last edited by a moderator:

Fudy

Member
Aug 30, 2019
149
23
ANTI, cik esmu bijis serverī, diezgan toxic, manuprāt, pārāk nenopietns.

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Atteikts. 
 

Pēc komentāriem es domāju saproti kur problēma ir. Labojies un mēģini vēlāk :)

 
Status
Not open for further replies.
Top