AndyCannabis tiesības uz main serveri. nr2

Status
Not open for further replies.

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības?

Nu, it kā spēlēju tikai main csgo serverī un tā. Tā kā laikam tur arī tēmēju.

- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.)

Kāpēc Jums jāzina mans vecums? Kas tā par politiku te? Nu, ja reāli domā un tā tālāk, tad es varētu būt te sencis pāris cilvēkiem, bet nu, ko jau tur spriest. Man ir 27 gadi. Gan jau derēs.

- Links uz sasveicināšanās topiku!



- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze)

Mana pieredze kā adminam? Hmm, ir tāds serveris kā forffun, es tur biju viens no adminiem un arī nezinu, neesmu interesējies pēdējā laikā, jo galīgi vienalga par GIGN, bet esmu arī tur 1.6 laikā bijis admins, kā arī csgo un Team Fortress, es vēl palīdzēju izveidot TF serveri.

- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs)

https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=STEAM_1:0:444846106&server_group=0

Stati ir kinda broken un man nav tikai 14h un es par šito jau runāju ar LittleMonkey, so viss ir legit.

- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. 

Sencis - Swordfish, Mauglis, Stivens, Kazak(varbūt??), SencisEvoo, nu respektīvi nezinu, kas te liks REC or ANTI, bet nu neesmu es kaut kāds te jauniņais.

- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?!

Tāpēc, ka esmu OP pacans un tā? Neder? Esmu bieži serverī saskāries ar čīteriem un ar mapes problēmām no zila gaisa un kad vajag adminu, viņi nav pieejami... Varbūt tāpēc, nezinu.

- Jābūt aktīvam mūsu forumā. 

Nezinu, tā tās nestrādā. Varbūt būsu, varbūt nē. Vieglāk, ja kaut ko vajag varu iedot savu facebook or numuru uz ko uzzvanīt, jo man ir darbs un neesmu kaut kāds fujaks, kas te forumā sēdēs.

 
Last edited by a moderator:

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
Ceru Tu tiešām būsi aktīvs , nevis piesakies , dabū admin un tad sēž neaktīvs ienākot 1 reiz dienā uz 10 min.

Došu REC.

 

SencisEvoo

Active member
Mar 8, 2020
164
26
Teiksim tā ,čuvaks ar savu viedokli, noteikti izcelsies un domaju ka varam dot ZAĻO GAISM ,lai pierāda sevi .

Kā apliecinājumu varu dot :)  Ir ziņots par čīteriem! GL

 

madzyyb

Active member
Sep 22, 2019
215
46
REC , bieži online + rēcīgs pipars. Gan jau mācēs uzvesties ar admin . ?

 
Last edited by a moderator:

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Skatoties uz visām pozitīvajām atsauksmēm, vēlētos dot rec un tā arī darīšu +REC

Bet izteikšu mazu kritiku, par gadiem īsti neticu, attieksme uz pieteikumu uz to gluži nenorāda... 

Nezinu vai baigi bugged tā statistika, bet cik es pa vakariem esmu PUB,  tevi redzējis esmu VIENU reizi. Bugged vai nē, stātos rāda 15 h  un man piemēram stātos rāda visu pareizi. 

Liekas ka vairāk ej uz statusu nevis atbildību ka tev būs admins un būs jābūt aktīvam komūna labad. 

UN... Ja nemaldos, tu gadījumā nebiji iesaistīts tajā murgā ar BANOTO tārpiņu ģildi? 

P.S iespēju dot var, bet neuzskatu ka šis konkrētais cilvēks būs top tier admins

 
Last edited by a moderator:

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
Statos Andy stundas ir iesprūdušas, vai tās visu laiku restartējas. Viņam 100% ir vairāk par 70h.

 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top