alconss uz AWP

Status
Not open for further replies.

alconss

Member
Mar 10, 2022
36
14
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? AWP serverī
- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) 21 gads
- Links uz sasveicināšanās topiku! Tāda nav, bet uzskatu, ka bez tā varu arī iztikt. Nepieciešamības gadījumā varu arī izveidot.
- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze). Tieši neesmu bijis CS:GO admins, bet ir bijusi pieredze citās spēlēs būt par admin/mod, tādejādi ir pieredze būt par servera uzraugu un izporotu savus tiešos pienākumus. Problēmas apgūt komandas nebūs, ka ne kā IT students :D
- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) - Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. Diez gan grūti būtu norādīt kādu adminu, kas varētu sniegt apliecinājumu par mani, jo es praktiski nevienu adminu neredzu awp serveri, visaktīvākais ir Tārpiņš, bet īsti ar viņu neesmu komunicējis. Čīterus esmu licis forma reportos un ziņojis discorda, flapijs vienmēr bija tas atsaucīgakais.
- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! Es negribu teikt, ka es būšu labāks par kādu, jau esošajiem adminiem, bet es spētu nest tādu pienesumu, kā aktivitāti no adminu puses awp serverī, kārtības uzturēšanu, jo pēdējā laikā ir ļoti liels haoss - cilvēki būtiski neievēro tieši voice coms kultūru un arī ir izteikts chat monitorings. Spēju atšķirt tiešām labu spēlētāju no čītera, protams vajadzētu paspecot un un apskatīties demo, lai izprastu vai tiešām ir tik labs. Kā arī noteikti cik vien ātri atsaukšos uz !calladmin, jo tagad īsti neviens uz awp servera !calladmin neatsaucas.
- Jābūt aktīvam mūsu forumā. Esmu aktīvs, sekoju jaunumiem, ko liek forma, to gan ir grūti noteikt, jo forums ir diez gan neaktīvs.
 

komisarchiksz

Active member
Aug 16, 2020
140
37
Problēma tāda, ka tārpiņš nav aktīvs awp serverii, jo viņš tagad vairāk pa pub ņemās. Godiigi sakot, awp serverii adminus vajag! Serverī un ārpus tās neesmu redzējis, ka kašķējas ar kādu, domāju, ka būs piemērots. Serverī ir diezgan aktīvs, jo, kad es ieeju, pa lielam viņš ir serverī, tāpēc zaļā gaisma no manis. Ja būs kādas problēmasz tad tiksim galā. :)
 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
Ja zini ko dari un esi aktīvs go ahead, cik redzu neesi nekads sīkais 😄
Lai veicas
 

Tārpiņšs

Active member
Apr 27, 2020
163
52
Nepiekritīšu komisāra teiktajam par mani,jo iegriežos awp serverī katru dienu un esmu pat top players 😀. Komisārs vienkārši nekad nenāk awp tapēc tā domā. Anyways, zinu tevi,aktīvs esi, čīterus arī esi pieķēris,pat privāti man rakstijis par viņiem esi. Dodu zaļo gaismu +rep. Tikai netaisi sūdus 😄
 

krishG

Member
May 1, 2021
78
37
Kā jau icora topika teicu, ka awp adminus vajag un voice tur ir lielāka problēma , cik esmu spēlējis neesmu tevi hujnas darot redzējis , rekomendēšu :)
 
Status
Not open for further replies.
Top