alconss acc uz PUB, lets try again?

Status
Not open for further replies.

alconss

Member
Mar 10, 2022
36
14
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? PUB serverī
- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) 22
- Links uz sasveicināšanās topiku! Tāda nav, bet uzskatu, ka bez tā varu arī iztikt, forums ir tik ļoti neaktīvs, ka neviens pat īsti neizlasīs. Nepieciešamības gadījumā varu arī izveidot.
- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze). Tieši neesmu bijis CS:GO admins(savas leģendārās 4h awp serverī neskaitīšu :D), bet ir bijusi pieredze citās spēlēs būt par admin/mod, tādejādi ir pieredze būt par servera uzraugu un izporotu savus tiešos pienākumus. Problēmas apgūt komandas domāju nebūs.
- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs)
- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. Diez gan grūti būtu norādīt kādu adminu, kas varētu sniegt apliecinājumu par mani,jo tā baigi ar nevienu neesmu sadraudzējies, no tiem ar ko esmu runājis, tas varētu būt komisārs un flapijs. Čīterus esmu licis !calladmin reportos un ziņojis discorda, flapijs vienmēr bija tas atsaucīgakais vai icora.

- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! Es negribu teikt, ka es būšu labāks par kādu, jau esošajiem adminiem, bet es spētu nest tādu pienesumu, kā aktivitāti no adminu puses pub serverī, kārtības uzturēšanu, jo pēdējā laikā ir ļoti liels haoss daudzi ir ļoti toxic un neievēro team play un nerunāsim par monotoring, sakot kur atrodas savs teammate, pēdēja laikā adminu aktivitāte nav un šo ir gŗuti knotrolēt.. Spēju atšķirt tiešām labu spēlētāju no čītera, protams vajadzētu paspecot un un apskatīties demo, lai izprastu vai tiešām ir tik labs. Kā arī noteikti cik vien ātri atsaukšos uz !calladmin, jo tagad īsti neviens uz pub servera !calladmin neatsaucas, izņemot icora. Zinu, ka ir bijusi iespēja awp serverī, bet kļūdas esmu sapratis un divreiz uz to pašu grābekli nekāps. Kā arī adminu nekad nevar būt par daudz, kā arī flappijs pats rakstija discord, lai tik mēģinu.
- Jābūt aktīvam mūsu forumā. Esmu aktīvs, sekoju jaunumiem, ko liek forma, to gan ir grūti noteikt, jo forums ir diez gan neaktīvs un faktiski te neviena nav.
 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
Ceru, ka nebūs tas pats, kas iepriekš un šoreiz izdosies atrast vietu starp adminiem.
Toksīns tu neesi kā arī sīks un nepaklausīgs arī nē.

Good luck
 

Jameson

Active member
Staff member
Mar 29, 2009
158
32
man ar kka mazak palicis laiks lai šautu pubā.....
lai tik cenšās un netaisa sūdus
 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Aktivitāte ir gan serveros, gan discordā. Pieredze kā adminam ir (vismaz uz slap komandas. 😉)
+visu laiku ir sūdzības, ka pubā čīto stundām un nav kas izhujārī šos, tad jau jāpievieno kāds jauns pie mūsu komandas.
REC
Lai jau pamēģina otro reizi, un cerams ka bez problēmām uzvedīsies.
 

Ģēģeris

New member
Feb 5, 2021
5
1
REC, normaaals pipars, ir bieži sastopams pubā, kā arī pēdējā laikā ir kā ir, ar tiem adminiem.
 

Groovys

Member
Nov 29, 2020
94
16
+REC, ir ļoti aktīvs,var teikt katru dienu ir redzams pubā,domāju čīterus nebūs problēmas atpazīt
 

Doze

New member
Mar 6, 2021
10
2
REC no manis,
Ir komunikabls un ļoti saprātīgs džeks, saku to gan no HUB, gan no pub pieredzes.
Good luck.
 

narkomaans

New member
Sep 3, 2022
5
1
Nu serverī jau redzēts esi, itkā viss kam vajadzētu būt arī ir aizpildīts un pieteikums diezgan normāls, nav īsti par ko sūdzēties.
Domāju, ka spēsi atšķirt spēlētāju kas spēlē ar palīgprogrammām.
No manis rekomendācija, lai veicās.
 

edzys

New member
Oct 24, 2022
17
6
Iepriekš diezgan bieži manīju serverī, neesmu manījis toksiskumu vai izceļošu stulbumu.
Kopš admina pieteikuma serverī neesmu saticis Tevi ne reizi. Grūti teikt, vai sakritība, bet tā tas ir.

Jebkurā gadījumā, no manis būs rekomendācija, jo PUB diezgan reti ienāk kāds admins. Pārsvarā tas ir Jameson, kas arī uz laiku paspēlē.
Svaigums komandā vienmēr nāk par labu.
 
Status
Not open for further replies.
Top