Aimers, haraldinjsh admina pieteikums uz PUB serveri.

Status
Not open for further replies.

HaraldsOG

New member
Mar 19, 2021
4
2
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības?

Uz leģendāro PUBLIC serveri.
- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.)
Vecums: 20.

- Links uz sasveicināšanās topiku!

Man šķiet, ka man nav nepieciešams sasveicināšanāš topiks, jo lielākā daļa servera spēlētāju mani pazīst un zina, kas es par cilvēku esmu. Toties, pa lielam varu uzrakstīt te, mani sauc Haralds, serverī atpazīstams, kā haraldinsjh, vai arī kā aimers. Mācos Latvijas Universitātē par skolotāju. Esmu diezgan labs cs šāvējs un probably arī mācīšu jūsu bērnus gan šaut, gan priekšmetus mācīt.



Admins esmu pa lielam bijis tikai 1.6, bet, kad csgo redzu čīteri tad noteikti varu to atpazīt.

- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs)

Spiedu, lai dabūtu status, taču, man uzrāda error  404 oops.

Csgo public serverī ir 126h. Domāju, ka tas ir pietiekami.

- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. 

Flappy, Mauglis, Kazaks, Adio. Pa lielam visi ir redzējuši, ka es aktīvi rakstu adminu chatā msg, lai viņi pačekotu un lielākā daļa ir bijusi true.
- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?!

Noteikti palīdzēšu no rītiem, kad adminu ir vismazāk. Ļoti patīk komunicēt un palīdzēt cilvēkiem. Adminu kolektīvā visus respektēšu un cienīšu, jo tāds palielam arī dzīvē esmu.

 
Last edited by a moderator:

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Man nelikās, ka tev 20 gadi :D , bet +REC.

Diezgan aktīvs jaunietis, lieki neizceļas ( rupjuma ziņā ), taču derētu jau to “čau” topic uzcept!

 

Logins

Member
Apr 3, 2021
65
15
Diezgan jauks cilvēks, atsaucīgs, izpalīdzīgs un visnotaļ aktīvs. Noteikti būs labs admins un spēs pildīt savus pienākumus. PAR

 

Xalimoon :/

New member
Sep 13, 2020
9
1
Manuprāt, chillam dažkārt pietrūkst adminu aktivitāte, un aimers ir cilvēks, kurš jums ir vajadzīgs.

(Siberia)

 

madzyyb

Active member
Sep 22, 2019
215
46
Stabils +REC,  insane fujaks , bet līdz manam skillam vēl tālu. Domāju būs stabili top lvl admins ❤️ 

 
Last edited by a moderator:

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
Es neko nesaku par to ka vajag adminus . 
Bet ir vajadzīgi noteikumi joptvaj tas ka tevi In puba mani neinteresē foruma es tevi neesu redzējis pierādi sevi foruma un discorda un tad padomāšu no manis liels Anti . Pārejie pirdeji ka vajag adminus utt mēs jau atteicām vienam par to ka nebija viss . 
a Maugli vispār neņem galva pats teica k liks visiem rēc . 

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
@HaraldsOG , es pat tevi nezinu , vnk pāris vārdus pārminām dc randomā.

P.S Kā tu vari mani pieteikt pie "atbalstītājiem" , ja es pat tevi nezinu , bruh... 0_o?

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
@HaraldsOG , es pat tevi nezinu , vnk pāris vārdus pārminām dc randomā.

P.S Kā tu vari mani pieteikt pie "atbalstītājiem" , ja es pat tevi nezinu , bruh... 0_o?
Aimers tas ir bro :)  

Pieteikums būs atvērts apmeram nedēļu. Ieklausies ko raksta komentāros un centies ievērot un tad skatīsies kas būs :)  

GL

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Aimers tas ir bro :)  

Pieteikums būs atvērts apmeram nedēļu. Ieklausies ko raksta komentāros un centies ievērot un tad skatīsies kas būs :)  

GL
Bro , es ta zinu , bet nu lab , tu nezināji  :D  

Krč , atlikt.

P.S Es ar + , ja jau pubā uzturas.

 

Groovys

Member
Nov 29, 2020
94
16
+REC        Galva ir uz pleciem  un saprot ,ko dara.Kā arī ir aktīvs pubā  un manuprāt spēs atpazīt cheaterus.

GL

 

Animawka

New member
Jul 10, 2020
5
0
+REP vajag nemt vinu admina komanda.. pa dienu un pa vakaru sez spele 😃 atsaucīgs, bez psixosez uz servera =D un bez lamāšanās..

 

SencisEvoo

Active member
Mar 8, 2020
164
26
Lai jau  iet, cerams nepazudisi kamēr  vasara  :D    +REC

Viss pa zolīdo.

200.gif


 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
Es neko nesaku par to ka vajag adminus . 
Bet ir vajadzīgi noteikumi joptvaj tas ka tevi In puba mani neinteresē foruma es tevi neesu redzējis pierādi sevi foruma un discorda un tad padomāšu no manis liels Anti . Pārejie pirdeji ka vajag adminus utt mēs jau atteicām vienam par to ka nebija viss . 
a Maugli vispār neņem galva pats teica k liks visiem rēc . 
Neteicu, ka visiem likšu vnk vjg adminus visur :)  kādreiz spēlējām brīžiem 5 admini online, tagad knapi 2 ja paveicas....

+ sakarīgiem džekiem man nav žēl, lai mēģina!

 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top