Admins AWP serverim

Status
Not open for further replies.

FreeZ

New member
Sep 3, 2020
2
0
- Tavs vecums?  Man ir 20 gadi.
- Links uz sasveicināšanās topiku! Sasveicināšanās links
- Tava pieredze kā adminam?  Vēl neesmu bijis nevienā serverī admins.
- Links uz taviem statiem! Steam Stats
- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. Esmu salīdzinoši bieži severī par to liecina topā 3 vieta, bet šajā laikā man ir nācies saskrieties tikai ar diviem adminiem Maugli un KK kuri arī atnāca izbanot hakeri caur !calladmin
- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! 

Kā jau minēju esmu ļoti bieži serverī un kopā ar citiem cilvekiem nonākam pie fakta, ka nav aktīvu adminu AWP serverī, jo pec reporta ilgi vai vispar nav atbildes es spētu aizpildīt to tukšumu, kā arī serverī ļoti daudz spēlētājiem ja ne visiem nepatīk esošais map pool, kur es arī mēģinātu veikt sarunas un diskusijas par map pool update
- Jābūt aktīvam mūsu forumā. Centīšos būt aktīvāks.

 

Logins

Member
Apr 3, 2021
65
15
Diezgan bēdīgs sasveicināšanās posts, bet AWP serverī noteikti noderētu, kāds palīgs benchixam. Par

 

Funkyss

New member
Jul 15, 2021
1
0
pff, protams, tev es dodu tiešām rekomendāciju, serverī admini izskatās kad ir 0, un tu esi sexigs kexigs džeks, tapēc par. :D

 

ADIO*.

Member
May 5, 2021
47
3
Pagaidam NEITRALS. Paskatisos ko citi saka ar esošo situaciju serveri ar adminiem

 

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
Tu nedaudz smejies par mums ? Uzbliez saveicinasoans 3 vārdos un uzreiz arī raksti pieteikumu ? Saprotu ka švaki ar adminiem , bet par tevi vispar nekāda info nav štatus ar ielicis kkadu Steam profilu nevis linku no štatiem kam jābūt . ANTI nepavelti ir noteikumi , kad raksti pieteikumu . 

 

owens

New member
Jul 15, 2021
4
0
Manuprāt sasveicināšanās pārāk vēsa. Domāju, ka ir labāki pretendenti. ANTI no manis.

 

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
pff, protams, tev es dodu tiešām rekomendāciju, serverī admini izskatās kad ir 0, un tu esi sexigs kexigs džeks, tapēc par. :D
Šādi cilvēki vispār tiek ignorēti, jo pirmais posts un PAR? Fuck off from here.

Otkārt. Sasveicināšanās topics same time, kad Admin? Fuck off.

Treškārt - nekad neesmu redzējis serverī.

Ceturto kārt - esmu tur cik nu man laiks atļauj, vairāk esmu, kad ir dienas maiņas, nevis nakts, jo nakts maiņās pa dienu guļu. Vajag noteikti vēl kādu adminu, bet Tu neesi no tiem, kuru mēs pieņemsim.

Domājams TC.

 
Status
Not open for further replies.
Top