[Administrators] AWP,schiczophrenia.

Status
Not open for further replies.

schiczophrenia

New member
Apr 3, 2021
18
0
 Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? AWP serveris.
- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.)  Nāku no Rīgas, pagaidām man ir 15 gadi, bet nedomāju, ka tas varētu būt kāds šķērslis (drīzumā būs 16, 38 dienas vēl). Mani sauc Andrejs, bet var arī droši saukt iesaukā ''Andrjuha''.
- Links uz sasveicināšanās topiku! 





- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze):

Esmu bijis kā servera administrators mazos projektos. Zinu servera komandas un kā tās pielietot, bet vēlētos pamēģināt ko lielāku jeb būt kā servera administrators lielākā projektā. 

Kā sacīt, katram ir jāmēģina kas jauns un ar katru soli lēnām jāiet uz priekšu. 

OOF.LV (projekts beidzās} KSO.LV(apnika, toxic community) 

- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs)

Šeit norādīšu divus profilus, viens ir mans iepriekšējais profils, viens ir tagadējais.

1. https://steamcommunity.com/id/sizofrenikis/,  ( Mans pašreizējais).

2.https://steamcommunity.com/id/schiczophrenia/, (Mans iepriekšējais).



- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi  ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. 

Pārkāpēji forumā nav nodoti, bet es personīgi to daru iekš spēles vai arī dažkārt rakstot kādam administratoram no draugu loka jeb (friend list) vai aplikācijā - discord. Pēc manām domām varētu serverī apliecināt, ka esmu diezgan aktīvs lietotājs, tādas personas kā tārpiņš, komisarchiks un  sencisevoo (Par šo īsti nezinu, bet es diezgan pārliecināts, ka arī šī persona var apliecināt).
 ​

- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?!

Mēģināšu būt pret visiem vienāds, sodīšu visus pēc noteiktās soda soda sistēmas. Protams, centīšos arī izpatikt visiem, kā arī palīdzēt visiem, kuriem būs nepieciešama palīdzība, bet vairāk palīdzība tiks sniegta jaunajiem servera lietotājiem. Šiem jaunajiem servera lietotājiem paskaidrošu kā var izvēlēties knife (nazi), VIP, utt. Darīšu visu, lai serveris būtu kārtībā, lai neuzdarbojas saucamiem palīg programmu lietotāji, kuri mēģina sabojāt serveri. Sodīšu visus, kuri pārkāps servera noteikumus un, lai serverī nebūtu nekādas nepieklājīgas darbības, kā tas ir pēc manām domām manāms uz katra stūra. 
 ​

- Jābūt aktīvam mūsu forumā. - Esmu aktīvs iekš spēles un ar šo nav nekādu problēmu. Ar forumu ir diezgan švaka aktivitāte, bet uzlabosies, zinu ka esmu pievienojies pirms nedēļas,māzāk pat, bet ir tā kā ir, ceru ka man iedos iespēju.
 
Last edited by a moderator:

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
Eu bet smuki uzrakstīts!

--Vecums nav
--Piereģistrējās sestdien, ierakstīja kaut ko pāris topikos un uzskata ka ir aktīvs.
--Admina pieredze tā ļevi uzrakstīta... Es arī varētu ierakstīt, ka esmu bijis vairākos projektos admins, nenorādot tos, kaut man pieredze būtu absolūta nulle. Bet ja ir adminu apliecinājums, ka ir sakarīgs džeks, tad var arī pievērt acis. Kā nekā tās komandas nav grūti iemācīies.
--Links uz statiem ir domāts kā servera statiem nevis uz sava profila. Izpalīdzēšu:
https://stats.chill.lv/?page=profiles&profile=STEAM_1:0:26230585&server_group=2       schiczophrenia`
https://stats.chill.lv/?page=profiles&profile=STEAM_1:0:548488133&server_group=2     schiczophrenia
Kopā 18h, bet ja mēs ievērojam servera noteikumus, tad 16h. :)  

 

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Vislabākais ko es šeit esmu redzējis ir šis....

Viņš uzraksta pats komentāru savam jaunajam profilam. Vai nu mums cilvēks ir ar personības dubultošanos or bezmozgu, jo tas pats attiecās, kas Facebook un instagram laiko savas bildes. LOL.

R.I.P.

Untitled.png

 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
ANTI, ja godīgi pirmo reizi redzu :D  

Stundas arī nav

Forumā neesi aktīvs

Discordā neesmu tevi redzējis vispār

Gadi arī nav

 

Beeps

Active member
Mar 16, 2021
116
39
*Sveiki, 15 gadi un tikko nesen reģistrējās forumā, neglīti, jāpaspēlē 1gads lai kkur par Adminu runātu. 

Vislabākais ko tu vari darīt var arī CSGO uninstall. :D  Sarkasms. Neklausies šo tekstu. /// Bet protams vis vēl ir iespējams nakotnē lai veicas. 

 

Tārpiņšs

Active member
Apr 27, 2020
163
52
Sveiks!

Serverī redzēts esi,bet mazliet sasteidzi ar pieteikšanos uz adminu. Vārēji vismaz,kādus mēnešus piecus kārtīgi uzspēlēt parādīt,ka esi džeks ar attieksmi un tad jau es domāju būtu lielāka iespēja tikt par adminu. Šoreiz došu ANTI.,bet nenokar galvu draudziņ. Paspēlē vairākus mēnešus un esi aktīvs,tad jau sajies :)

Veiksmi!

 
Status
Not open for further replies.
Top