Administratora privilēģijas @ retake - kingofthetech.

Status
Not open for further replies.

kingofthetech

Member
Oct 28, 2019
36
2
  • Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības?: Vēlētos iegūt admina tiesības iekš retake servera.
  • Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.): 18.
  • Links uz sasveicināšanās topiku!: Nav man tāda. Personīgi neuzskatu, ka nepazīstamiem cilvēkiem interneta vidē būtu jāzin baigi daudz par mani. Ja kādam administratoram vai projekta vadītajam/īpašniekam ir kādi speciāli vai īpatnēji jautājumi par mani, tad droši varat jautāt, un es labprāt uz viņiem atbildēšu privāti. Ja kādam lasītājam ir baigā vēlme par mani kaut ko uzzināt, tad - mani sauc Kristiāns, esmu no Jelgavas. Ikdienā mācos un ik pa laikam piestrādāju.
  • Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze): Ļoti sen Counter-Strike 1.6 versijas laikos veicu administratora pienākumus ļoti mazā un gandrīz tukšā serverī, kuram, diemžēl, neatceros nosaukumu, bet tā tas bija tā sauktais 'mēnešnieks'. Lielākā pieredze un saskarsme ar administratora tiesībām man ir bijis gadus 4-6 atpakaļ, kad vēl spēlēju SA:MP. Tobrīd biju vairākas reizes gan administrators, gan foruma moderators tajā brīdi Latvijas populārākajā/otrajā populārākajā latviešu SA:MP serveri - mpsa.lv. Pēdējo gadu laikā neesmu saskāries ar administratora privilēģijām, bet pamatlietas viegli var atcerēties, kā arī jaunas iemaņas spēju apgūt ātri, tāpēc neuzskatu, ka būs problēma ar administratora darba pienākumiem.
  • Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 35h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs): Šeit.
  • Links uz nodotajiem pārkāpējiem! (jābūt vismaz diviem, lai mēs pārliecinātos kad mani atšķirt čīteri no laba spēlētāja): 123.
  • Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?!: Es esmu TOP 1 pēc xp un TOP 2 pēc nospēlētajām stundām tieši iekš retake servera. Counter-Strike frančīzes spēles es spēlēju jau aptuveni 13 gadus, tāpēc es spēju atpazīt palīgprogrammu lietotājus jau pa gabalu - kā viņi šauj, kustās, domā, pre-aim'o vietas, u.tml. Spēlējot serverī, regulāri ir cilvēki, kas nepilda misiju vai atrodas AFK, tāpēc vajadzētu kādu, kas varētu viņus sodīt, piemēram, AFK - kick, lai neaizņem lieku slotu serverī, lai kāds cits var ienākt viņa vietā un spēlēt, un slay par misijas speciālu nepildīšanu. Citreiz arī pagadās cilvēki, kas apvaino citus un palaiž muti. Esmu pamanījis, ka pārējiem administratoriem vairāk pie sirds iet public vai arenas serveris, tāpēc citreiz administratorus nav iespējams sastapt retake serverī pat vairākas stundas, un par cik, es tikai spēlēju retake serveri, tad vismaz būtu kāds servera uzraugs gandrīz vienmēr pieejams, kad ir kāda vajadzība. Es spēju reaģēt laicīgi un pieņemt saprātīgus lēmumus attiecīgajās situācijas, kad tas ir vajadzīgs. Mēdzu arī izpalīdzēt jaunajiem spēlētajiem ar servera komandām, vai to kā šis 'gamemode' strādā. Kā arī labprāt dotu novērtējumu par servera funkcijām un dotu kādus ieteikumus servera īpašniekiem, lai uzlabotu spēlēšanu. 
  • Jābūt aktīvam mūsu forumā. Šo, laikam, jau tikai apkārtējie var noteikt, ik pa laikam pamanīsiet mani kaut kur postojot vai čatojot, bet pārsvarā es tikai vēroju.
 
Last edited by a moderator:

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Ļoti sakarīgs čalis. 69 stundas retake + atpazīst hakerus. Laipns un smadzenes podā ir. 

+REP

 

Jameson

Active member
Staff member
Mar 29, 2009
158
32
Reporti ir  kas parādija ka ir zinoš par čīteriem

Bet kaut kā nepatika tā iesaistīšanās konfliktos foruma čatā.

Kas var liecināt ka kādā situācijā var par asu reaģēt iekš servera ar acc.

Kopsumā esmu par lai jau purina to čīterus.

 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
anti, biezi patiik vienkarsi pakaitinat mani, lai es uzvilktos, kas liecina, ka tev patik strideties, loti saistits ar saviem draugiem, kas man liek domat, ka tavu acu prieksha tavi draugi vares darit ko grib, uzbazties kadam, apvainot kaadu (kriccyam to patik darit) un tev bus vienalga. mans viedoklis.

 
Status
Not open for further replies.
Top