Admina pieteikums, zaptsmaize

Status
Not open for further replies.

Naylla

Member
Feb 9, 2020
54
20
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? Es vēlos iegūt admina tiesības AWP vai arēnā.- Tavs vecums? 16- Links uz sasveicināšanās topiku! 



- Tava pieredze kā adminam? Specifiski admina pieredzes nav, bet ātri mācos un šīs dažas komandas nebūs grūti iemācīties!- Links uz taviem statiem! AWP - https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=STEAM_1:1:462468582&server_group=2

Arēna - https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=STEAM_1:1:462468582&server_group=1 (stundas arēnā bija vairāk, taču resetoju status)- Links uz nodotajiem pārkāpējiem! Lai gan forumā aktīvi uzturos, reportus šeit nerakstu, manuprāt ātrāk ir uzrakstīt iekš discord vai arī kādam adminam privāti. Pārsvarā to daru discordā.(zaptsmaize#0819)- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāka par citiem?! - Manuprāt, es izceļos ar to, cik laiku te ieguldu, bet dažreiz šis laiks var būt nepilnvērtīgs dēļ kāda cilvēka ar hakiem un es vēlos padarīt šo laiku interesantāku visiem spēlētājiem, kuri to ir meklējuši nākot šajā serverī. Un uzreiz pasaku, ka man arī ir dzīve ārpus datora un nebūšu katru minūti šajā serverī, bet ja sauks, tad skriešu. Kā arī varēšu palīdzēt vakara vēlākajās stundās.

 
Last edited by a moderator:

wo1fie

New member
Feb 4, 2020
41
17
+Rec, bieži manāma discordā , serveros un forumā. Vienmēr łoti jauka un atsaucīga pret visiem spēlētājiem. Vēlās vakara stundās tiešām admini nav daudz, tapēc , manuprāt, jāńem. Kā jau sieviete ieviesīs kārtību visur :D  (Joks, neņemat pie sirds)

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
+REC neskatoties uz to ka praktiski reizē ar wo1fiju uzrakstīja pieteikumu... Kā cilvēks, zapte sevi ir pierādījusi visos aspektos, gan kā labs draugs, gan kā smieklīgs jokdaris utt. Galva uz pleciem ir :)  Discordā redzema esi ka reporto hakerus, gadiņi ir. Dodam iespēju parādīt sevi?

+ vajag tač mums adminu meiteni vaine? ?

 
Last edited by a moderator:

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
+REC uz awp it ipaši, jo tur trukst adminu tomēr?

Foršs jauks cilvēciņš un tomēr vajag kādu meiteni šaja komuna ar acc taču??

 

Mr.Brick

New member
Jan 30, 2020
27
15
+REC Ir aktīva, kapā bieži, atšķir (je*anutijus no legit spēlētājiem) ? Online sastopama loti bieži, tpc cepuri nost ?? . Īsumā "Pozitīvs nazis" ??

 

???

New member
Feb 29, 2020
31
6
+REC, Ļoti bieži redzama serveri un discordā, retāk forumā?

Draudzīga un Saprotoša, zinot gan kad esi serveri,gan runājot discorda. Lai viss izdodas?
 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Tiks piekširts acc. 
Sazinies ar mani privāti šeit vai DC atsūtot savu steam id. 
 

TC.

 
Status
Not open for further replies.
Top