admin abuse

Status
Not open for further replies.

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Ienāca, sēdēja stūrī, un nosmēja manu kd, pateicu lai kustās (viņš bija ct, viņam ir misija), kad neklausīja, uzslapoju 1x uz 0 dmg lai pilda savu misiju. Pateicu vēlreiz lai kustās, kam atbildē saņēmu "tava mamma kustēsies gultā". Pēc admina ieskatiem un pēc situācijas, iedevu 1d atpūtu.
Vienīgā lieta ko abusoju kā tu saki, ir ka neiedevu nedēļas atpūtu. T.C
 

booroondook

New member
May 29, 2023
5
0
Ienāca, sēdēja stūrī, un nosmēja manu kd, pateicu lai kustās (viņš bija ct, viņam ir misija), kad neklausīja, uzslapoju 1x uz 0 dmg lai pilda savu misiju. Pateicu vēlreiz lai kustās, kam atbildē saņēmu "tava mamma kustēsies gultā". Pēc admina ieskatiem un pēc situācijas, iedevu 1d atpūtu.
Vienīgā lieta ko abusoju kā tu saki, ir ka neiedevu nedēļas atpūtu. T.C
es staveju sturi jo gaidiju labaku taimingu lai trajotu clutchot
 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Mēģināt clutchot ir viens, bet stāvēt tajā stūrī no brīža kamēr vēl tev bija dzīvi komandas biedri, tā nav clucthošana, tā ir baitošana. Bet bans nav par to, noliedz šo?
atbildē saņēmu "tava mamma kustēsies gultā".
 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Vienkārši beidz izlikties par enģelīti. Ja galva kasītos, tad ar caur mic nevarētu parunāt. Bet baigi bravūrīgi runāji caur to mic. Vairs neatbildi šeit, es savu perspective pateicu, tu savu pateici, viss nepieciešamais dots. Pieminēji manu mammu pēc tam, kad jau ieslapoju lai pildi misiju, tātad zināji ka admins man ir. Ja vēl gribi parakt bedri, droši turpini drukāt. 😊.
Iesaku aizvērt apelāciju kamēr banteams izdomā gala iznākumu, savādāk jauneklis te uztaisīs mērci.
 
Status
Not open for further replies.
Top