-adjustable uz AWP

Status
Not open for further replies.

adjustable

New member
Dec 14, 2020
4
0
Paraugs :

- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības?   AWP

- Tavs vecums? 24

- Links uz sasveicināšanās topiku! topika nav tapec te pat, dažos vārdos!       

                                                                1. In-game segvārdu   -adjustable.     in-life Edgars

                                                               2. Vecumu, nodarbošanos   24, pagaidam nenodarbojos ar neko! covid deļ iestredzis Latvija, vispār celtnieks zviedrija.

                                                               4. Kā Tu uzzināji par chill? atradu googl.

- Tava pieredze kā adminam? 1.6daudzu gadu pieredze, iekš csgo nav pieredzes!
- Links uz taviem statiem  šeit!
- Norādi 3 adminus- Nevienam nēsmu jautājis, bet ja kads no esošajiem doma ka spešu adminet to ierakstis!
- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?!  Esmu aktivs daudz rakstu calladmin, ļoti bieži neviens taa ari neatnak, un reali serveri vajag + adminus!
- Jābūt aktīvam mūsu forumā.  ienāku pa reizei, bet neko nerakstu palasu topikus kas man intrese un viss!

 

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
uhti pukhti...... 

1. sasveicinaties būtu labi , kā nekā 24. 

2. 1 topiks un srazu acc nebus . 

3. admini ir awp un diezgan vienkarsi ne vienmēr vissiem ir laiks ienākt. 

no manis ANTI 

pasēdi vairāk un iepazīstini sevi tad iespējams būs citas domas ;)

 
Last edited by a moderator:

ice ice baby

Member
May 29, 2020
38
8
Pagaidām vienīgais tavs pluss, tas ka esi diezgan aktīvs serverī, bet tas vienīgais.

Padzīvo vairāk pa forumu, tad iedošu rec. 

 

komisarchiksz

Active member
Aug 16, 2020
140
37
Cik man zināms, atceros no 1.6 laikiem. Labi šāva, nešaubos, ka tagad labi šauj. Piekritīšu arī Noydam un ice ice baby, ka nedaudz jāpadzīvo forumā un iepazīstini sevi vairāk. Pagaidām antirekomendācija

 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
Forumā neesi pat mēnesi, bet pirmais post admin pieteikums... Uztaisi no sākuma sakarīgu sasveicināšanās topic un tikai tad centies tiekties pēc admina. AWP es neuzturos bieži, bet foruma un discorda tu neesi redzēts.

Nav arī norāditi admini kas var apliecināt

Ir redzēti max 2-3 reporti no tevis

Šoreiz ANTI

 

adjustable

New member
Dec 14, 2020
4
0
Vakar 5 mapes pēc kārtas čalis ar wh spēleja, uz calladmin neviens neatbildēja, lai izbanotu aimeri nācas gaidit aptuveni 20min. pēc manam domām reali trūkst adminu, tadeļ ari rakstiju pieteikumu.

Nedomāju ka foruma aktivitāte, neaktivā foruma ir nepiecieša! Čata čatot pašam ar sevi, vai spamot katra topika ko kāds izveido, ari nav jēgas..

 
Last edited by a moderator:

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
Skatoties vakardienas calladmin tu neesi ne reizi to izdarījis.

 

adjustable

New member
Dec 14, 2020
4
0
Skatoties vakardienas calladmin tu neesi ne reizi to izdarījis.
Bija cilveki kas sarakstija calladmin, un nebij vajadzibas vel rakstit. Ja ik pec piecam min kads calladmin sauca.  Bet paskaties kartigak es domaju ka ir jabut.

E:Kā ari calladmin neizmantoju, ja 100% nēsmu droš ka ir čiteris, taka es viņu varēju nošaut, specos skatities negāju, un iespejams tāpec nav calladmin spams bijis no manis!

 
Last edited by a moderator:

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
Arī pretojies citu cilvēku viedokļiem, ļoti nepareizi, ANTI. :)

Iepazīsti komūnu, uzturies ilgāk, šeit, serverī un discord.

 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top