63xx acc uz AWP, Arena

Status
Not open for further replies.

Ruffiks

Member
Apr 28, 2020
87
7
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? - AWP, Arena
- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) - Es esmu 15 gadus jauns jaunietis
- Links uz sasveicināšanās topiku! - Diemžēl man tādu nav taču nedaudz par sevi pastāstīšu. \\ Sveiki, mani sauc Renārs, nāku no Ogres, bet pašlaik dzīvoju Rīgā. Man CS:GO iekš chill serveriem jau ir iepaticies jau kādu laiku. Sāku ar arenu, kur iepazinos ar Mērkaķi un kopā sākām spēlēt AWP, pēc tam, sapratām, ka abi mākam kodēt, un uzkodējām kopā discord botu.
- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) - Esmu izbījis Counter Strike 1.6 ACC Divos projektos
- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) – Šeit, man bija statu resets un nespēju dabūt atpakaļ tās stundas, netieku iekšā atpakaļ caur main kurā man ir 1500csgo stundas
- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. - @LittleMonkey , @Tārpiņšs un ✪FlaPPy /A/
Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! – Es izprotu kas ir cheats un varu noturēt nervus, nelamāties un neapsaukāt citus. Protu sadarboties komandā un uzklausīt citus.


 

Steezijs

New member
Jul 29, 2020
148
2
Sakarīgs čuvaks, saprot ko dara, cik noprotu labi spēlē un ir aktīvs, pieteikums arī piesaista, bet ir daudzi mīnusi, bet došu - par!

 
Last edited by a moderator:

Seroxe

Active member
Aug 12, 2019
389
90
REC+ . Neuzturos pats AWP serverī ,bet džeks tiešām sakarīgs.

Aktīvs discordā un forums.

Veiksmi!

 

Tārpiņa Brālēns

New member
Apr 29, 2020
25
4
Rec, manai meitenei ❤️ :D  , galva uz pleciem ir , spēs adminēt serverī, jo bieži ir kaut kadi madar fakeri kas hako un nav daudz adminu kas būtu aktīvi serverī. Kā sacīt jāsak GL&HF

 

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
Cik esu kapājis kopā cilvēks izklausās nedaudz sakarīgs, teiksim , kā ir tāpēc var dot iespēju būt adminam REC .

un laikam awp serverī nav daudz adminu :)

 

t0nt0

Active member
Staff member
Oct 23, 2018
444
66
Tiks piešķirts. 
 

Sūti privāti savu steam id :)

 
Status
Not open for further replies.
Top