☆TEAM IPQ 240Hz☆ PUB&1v1 admina pieteikums

Status
Not open for further replies.

TEAM_IPQ

Member
Mar 5, 2020
33
4
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina- tiesības Vēlētos iegūt pub serverī
- Tavs vecums - 16
- Links uz sasveicināšanās topiku- https://chill.lv/forums/topic/1155-čau-no-?team-ipq-240hz?/?tab=comments#comment-4614
- Tava pieredze kā adminam? Nav
- Links uz taviem statiem -https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=76561199024835860&search=1
- Links uz nodotajiem pārkāpējiem -Nan bet ļoti daudz reizes rakstu chill.lv Discord.
- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem- Tātad gribētu pateikt ka šo admin pieteikum rakstu lai atvieglinātu dzīvi citiem un sev man velos iegūt adminu lai ieturētu kātrību serverī no čīteriem un trash talkeriem jo kad citreiz ieeju naktī vai no rīta serverī ir kāds  čīteris un es tur neko nevaru izdarīt tas mani motivēja uzrakstīt pie teikumu kā adminam un centīšos būt aktīvs visu laiku mācos tālmācībā laika man ir daudz nebūs grūti aiziet apskatīties.
Kapēc es būtu labāks par citiem? ja man ir aizdomas kad kāds čīto apskatos steam profilu cik stundas steam lvl un citreiz pat nolādēju demo lai būtu 100% pārliecināts vai čito vai ir labs spēlētājs.  un ir reizes kad kāds no adminiem nav online ja ir kāds čīteris neko nevaru darīt par to!
on par to tad neko nevaru izdarīt.
- Jābūt aktīvam mūsu forumā - centīšos būt pēcs iespējas aktīvs cik vien varēšu.

100% nebūs :)  bet nu mēģināts nav zaudēts!

 

 

MauGlI

Active member
Nov 8, 2018
333
54
 +REC 

Domāju, ka jādod iespēja, jo cilvēks nav toksisks, māk uzņemt joku un par to nesākt nolamāt utt.... kā arī aktīvs.

 

Naylla

Member
Feb 9, 2020
54
20
 REC, daudz redzu serverī, runātīgs kā arī spēlēt māk, nedomāju, ka būs problēmas atpazīt hakerus, nekā slikta.

 

KazaK

Active member
Dec 29, 2018
535
84
Es tak teicu , ka ir jēga mēģināt. ;)  

p.S Tevis dēļ , man miķis neiet :D  

Personīgs rec.

 
Status
Not open for further replies.
Top