Šķūnis spēlētāji, darkets & krabis power

yurin0v

New member
Jun 2, 2021
2
0
Sūtu failiel.lv video gabalu, jo tas sver vairāk, nekā atļauts šajā forumā.

https://failiem.lv/u/c5djefk66

1. Rounds, čalīši vienkarši nažo viens otru, bet okey, tas bija, kad viņi bija 1v1 serverī.

2. Round, mapē var redzēt, ka team8 vnk apstājās un skatās sienā vai manā pusē, kad tajā pašā brīdī, viņu teammate kurš sēdēja ts3 un šī brīza pretinieks retake,  skatās tikai manu pozīciju, stāvot open uz visām pozīcijām. 

3. Round, atkal ziagāja kaut kur citur, nekur vajag, mani izpīko ar infu un nošauj, un tad sākas naži viņ ustarpā. Zinot no iepriekšēja round, ka viņi dod viens otram infu, var secināt ka šeit arī. 

4. Round, atkal nažojas.

P.S. Vēlāk iegāja vel cilvēki un nevaru apgalvot uz 100%, ka viņi turpināja dot infu, bet domāju, ka tas turpinājās. Ir arī iemesls, kāpēc viņi to dara, Šķūnis ir komanda no lvl 3 spēlētājiem, kuri heito Garāža komandu (nav skaidrības kāpēc, bet nu), tādēļ viņiem ir arī tāda atieksme pret mani un iespējams pret maniem komandas biedriem. Diemžēl nebiju ierakstijis arī iepriekšejo mapi, tur bija momenti, kad viens no viņiem - krabis, apvainoja gan mani, gan komandu, bet ir tikai skrīns, tur nav lamāšanas vai kaut kas tāds, vienkarši fun. Screenšots - 
unknown.png


 
Top