Ķīnieša pieteikums awp serverī par adminu

Status
Not open for further replies.

ᴸᵘ⁴ⁱʲˢ

New member
May 5, 2020
20
0
- Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? 

Es vēlētos tiekties uz awp adminu tiesībām.

- Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.)

Man ir 16 gadi.

- Links uz sasveicināšanās topiku!



- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze)

Pieredze ir bijusi dažos cs 1.6 serveros bet tā īsti nav bijusi bet vēlētos mēģināt šajā serverī jo ir daži iemesli tam.

- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs)

https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=STEAM_1:1:530205743&server_group=2 kopā ir pie 50 stundām jo pirms awp servera restarta bija jau pie 20 stundām.

- Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. 

Bieži rakstu forumā,ja admini nereaģē uz !calladmin.Parasti metu reportus uz čīteriem kuri arī beigās lielākoties izrādas arī čītojuši pēc tā kā paskatos banlistē.Esmu nedaudz sapazinies ar @Ozoliic / R / - YouTube un arī ar daudziem labiem spēlētājiem.Vienīgais vēl neesmu bijis discorda serverī visu izostīt.

- Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?!

Es vēlējos pateikt to kad tagad šo pieteikumu rakstu tāpēc kad dažkārt admini neatsaucas jau pēdējās dienas uz forumā rakstīto vai !calladmin un tāpēc es vēlējos izmēģināt savu veiksmi.Esmu arī aktīvs awp servera apmeklētājs un ar humora izjūtu,bet dažreiz patiešām noderētu kāds admins serverī jo bieži gadās čīteri it īpaši uz vakariem.Neuzskatu ka esmu par kādu labāks jo chillā visi ir vienādi tikai katram sava loma.Esmu arī diez gan arī iejuties komūnā un sadraudzējies tāpēc nebūtu problēma sapazīties ar kādu vai komunicēt.Protams vajadzētu kautkādu mazo guide par to kā mainīt mapes un banot vai izkikot spēlētājus .Bet tam es ātri piešautos ja tiktu dota iespēja. šim visam ir nozīme tāda kad nav iespējams paspēlēt kad serverī atrodas čīteri vai kāda cita veida servera noteikumu pārkāpumi.

- Jābūt aktīvam mūsu forumā. 

Katru dienu ienāku forumā paskatos awp servera top 5 un izlasu čatiņu un topics tāpēc tam nevajadzētu būt problēmai.

Zinu,komati left the chat. :)  bet mēģināšu savu veiksmi

 
Mar 20, 2020
56
7
-ANTI , jo tikko tika pieņemts jauns AWP admins kurš ir aktīvs + es tagad arī sākšu palikt aktīvāks. Nekas personīgs.?

Ar cieņu Ozoliic / R /

 

Kaja*

Member
Oct 12, 2019
35
5
Nezinu, kam te dod tos acc uz awp serveri !!! Katru dienu ir j*** problēmas  serverī ar čīteriem. Ļoti ilgi jāgaida, kamēr, kāds atrisina vai neatrisina problēmu ar čīteri. REC  čainīzerim uz pārbaudes laiku, galvenais, lai palīdz serverim ciņā ar spēlētājiem no pro līgām. 

Paldies, arlabunakti !

 

LittleMonkey

Active member
Staff member
Sep 10, 2019
614
82
Iemācies uzņemt kritiku, lūdzu šeit nečatojam.

Došu Tev ANTI, Pakrāj vēl stundas un lūdzu iemācies uzņemt kritiku. Tu tāds nedaudz aizdomīgs izskaties serverī. Kamēr Tev nebūs vēl respekts no citiem, no manis REC nedabūsi. :)

 

Stivens

Active member
Jan 9, 2020
164
33
- Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze)

Pieredze ir bijusi dažos cs 1.6 serveros bet tā īsti nav bijusi bet vēlētos mēģināt šajā serverī jo ir daži iemesli tam.
Neiebraucu šitajā tekstā. Esi bijis admins vairākos serveros bet tā īsti pieredzes nav. 

- Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs)

https://chill.lv/gostats/?page=profiles&profile=STEAM_1:1:530205743&server_group=2 kopā ir pie 50 stundām jo pirms awp servera restarta bija jau pie 20 stundām.
17+(tuvu pie)20 nav 50. Un godīgi sakot mazliet neuztrauc vai pat 30h tagad sakrāsi. Gribu redzēt statos 50 :)

Stundas nav,
Pats ozolīc iemeta anti,
Banu apelācijas noteikumus arī laikam esi palaidis garām,(Ja tu šādi atbildētu čīterim kā admins, tad uz statusu vari pat necensties)
Šī paša topika sadaļas noteikumus esi palaidis garām.
Pat ja serverī nebūtu neviens admins es tev liktu anti. :D

Tik neatbildi uz šito postu. Raksti kaut vai man privāti.

 
Last edited by a moderator:

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Šeit varu citēt kā nobodijs teica man kad centos iegūt admin. 

"Kāda jēga dot adminu uz throw away profila".

Stundu nav.  Reportus no tevis knapi redzējis.  Ļoti viegli izprovocējams.  Par gadiem arī neticu. 

ANTI no manis. Piekritīšu stīvenam... Kad redzēšu kad būs 50h, tad pamēģini vēlreiz, JA būs cieņa no spēlētājiem un main AWP adminiem... 

 

riccyS

New member
Oct 29, 2019
81
16
Šeit varu citēt kā nobodijs teica man kad centos iegūt admin. 

"Kāda jēga dot adminu uz throw away profila".

Stundu nav.  Reportus no tevis knapi redzējis.  Ļoti viegli izprovocējams.  Par gadiem arī neticu. 

ANTI no manis. Piekritīšu stīvenam... Kad redzēšu kad būs 50h, tad pamēģini vēlreiz, JA būs cieņa no spēlētājiem un main AWP adminiem... 
Ko tu zini vispār? Tev vac bans un nemaz nespēlè vairs šeit.

ANTI, AWP admini ir pietiekami.
Lai arī kā admins tu esi labs un nav pretenziju, bet diemžēl tevi neesmu redzējis awp serverī vispār, un pēdējas 2 nedēļas es awp serverī daudz kapāju. 
Pietiekami adminu, bet pašlaik divi pis ar spinbot un  admini 30min nenàk. 
Dodiet tak cilvēkam iespēju, adminu nekad par daudz nebūs. Es awp serverī nu max 1 reizi esmu redzējis aktīvu adminu. Sataisīs sūdus džeks, noņemt acc vienmēr varēs

 

Kreativs

Member
Staff member
Nov 21, 2018
78
12
No manis pagaidām ANTI. 

Stundu nav, par pieredzi nav skaidrs. Tad raksti, ka ir pieredze, pēc tam atkal, ka īsti nav. Raksti, ka ir iemesli kļūt par adminu, bet tā arī nepasaki kādi. 

Dotajā brīdī arī rekomendāciju no adminiem nav un Awp tikko jau uzņēmām adminu, kopskaits ir jau gana labs cipars, lai uzturētu kārtību, tā kā īsti nav vajadzības pēc jauna admina. 

 

SencisEvoo

Active member
Mar 8, 2020
164
26
Daudzi jau ir uzrakstījuši savu kritiku un izskatās,ka tas jau ir izlemts, taču palikšu NEITRĀLS!!

Esi bieži manītc awp serverī,laba aktivitāte, ir komunikabls.. taču adminu jau ir par daudz ,tāpēc varbūt jānogaida un neaktīvos adminus vispirms jāatbrīvo! :)  Un manuprāt derētu forumā izveidot new topic ar adminiem- lai būtu vismaz kautkāds respekts un redzētu kuri ir admini un cik daudz viņu ir ,respektīvi redzētu un nebūtu stulbu jautājumu par adminiem @t0nt0 Izveido lūdzu ,ja nav žēl :)

 
Status
Not open for further replies.
Top