Čau!

iceicespice

New member
Jun 5, 2023
8
1
Kā paraugu izmantoju šī spēlētāju ''Pasaki čau'' topicu!Capture.PNG

Par mani:

-Mans in-game nicks ir 冰鎮

-Mani sauc Valters, man ir 17 gadi un esmu dzimis Rīgā, bet 2 gadu vecumā pārvacos uz Ādažu novadu ''Garciems''. Šeit nu es dzīvoju 15 gadus.

-Mācos es RVT jeb Rīgas Valsts Tehnikumā par Datorizētās kokapstrādes iekārtu operātoru, jeb KD-1. Ar priecīgu prātu nu jau būšu beidzis 1. kursu.

-pa saviem dzīves gadiem man ir bijusi daudz hobiji un nodarbošanās, piemēram, kā: Futbols, džudo, teikwando, jaunsardze, galdniecība un tagadējais hobijs zīmēšana ar pūšamajām krāsām (spray paint art).IMG-0423.JPGIMG-0424.JPGIMG-0425.JPGCeru, ka jūs novērtēsiet:)

-Lai jūs gūtu priekšštatu kā es izskatos >SPIED ŠEIT< iemetu savu instagramu.

Brīvajā laikā:

-Cenšos būt aktīvs un apmeklēju ''Lemon GYM'', kā arī, lai nomierinātu prātu mēdzu arī pazīmēt.

-Ar gadiem nākot cenšos vairāk fokusēties uz mācībam tāpēc datorspēles nav tik svarīgas, bet kad ir laiks, tad jau var.


-Mans dzīvības resurs, kurš mani uztur dzīvu protams ir mūzika, tāpēc daudz to klausos, lai laiks paskrien ātrāk.

Chill.lv:

-Šo serveri jau zinu vairākus gadus un agrāk to apmeklēju ļoti bieži.

-Ir iespēja, ka mani kads pazīst mans nickname: 冰鎮

-Iemesls kāpēc sāku spēlēt chill.lv ir tādēļ, ka ilgi biju meklējis labu LV serveri ar labu atmosfēru<3

Paldies, ka lasijāt!
ATĀ!
 

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
veiksmi vecais. nice zimejumi, bet vienīgais ko es zinu, tā nav "īsta" māksla. Spray paint shit ir prosta "shit". Vismaz kaut kur to lasīju, bet tā pat izskatās skaisti. Nezinu vai legit mana infa vai nē, bet vairākus gadus atpakaļ bija diskusija man ar pacaniem, ka šī nav atzīta par "art".
 
Last edited:

iceicespice

New member
Jun 5, 2023
8
1
veiksmi vecais. nice zimejumi, bet vienīgais ko es zinu, tā nav "īsta" māksla. Spray paint shit ir prosta "shit". Vismaz kaut kur to lasīju, bet tā pat izskatās skaisti. Nezinu vai legit mana infa vai nē, bet vairākus gadus atpakaļ bija diskusija man ar pacaniem, ka šī nav atzīta par "art".
Par to spray paint art varētu būt taisnība, ka nav īsti nekada māksla, jo legit viens tāds zīmējums aizņem līdz 30 min max ne vairāk. Bet paldies🫶🏼
 

edzys

New member
Oct 24, 2022
17
6
Par mākslu vienmēr strīdas, brīžiem vari iedirst skaistā bļodiņā un uzlikt piparmētru - kāds nopirks par neizskaidrojami milzīgu piķi.
Tā kā māksla ir māksla, attīsti to, lai ir tāds līmenis kā tiem street artistiem, kas ar baloniņu mauc.

Sveicināts chillā!
 

iceicespice

New member
Jun 5, 2023
8
1
Par mākslu vienmēr strīdas, brīžiem vari iedirst skaistā bļodiņā un uzlikt piparmētru - kāds nopirks par neizskaidrojami milzīgu piķi.
Tā kā māksla ir māksla, attīsti to, lai ir tāds līmenis kā tiem street artistiem, kas ar baloniņu mauc.

Sveicināts chillā!
Nevaru nepiekrist tbh😁, bet nu paldies🫶🏼
 
Top