Čau!

Bāleliņš

New member
Apr 22, 2023
9
7
Hey!

Pēc ''ilgām pārdomām'', bet galvenokārt, jo ''bulletmeisters'' jeb Andis mudināja un piesolīja pudeli, kad sasveicināšos. Tad nu arī šeit esmu un sasveicinos ar jums visiem! :)

Pašlaik mans in game nickname ir - We stand with Ukraine. Un mans nickname Faceit ir - 124315132513, ja kādam interesē vairāk, kādēļ tādi nicknames, droši vaicājiet, varu pastāstīt vairāk! ;)

Par mani:

- Mani sauc Reimo, man ir 24 gadi un dzīvoju Rīgā, sirdī esmu jūrmalnieks, jo tur arī pavadīju savus pirmos 15 dzīves gadus.

- Strādāju kā High Ticket Closer, ja ir slinkums googlēt, ko tas nozīme, pretty much, ''pārdevējs'', ''sales person''.

- Bērnībā dziedāju, dejoju tautasdejas, biju aktīvs džeks. Pēc tam nopietnāk pievērsos basketbolam, līdz U-19 vecumam arī bija mani ''ziedu gadi'', kad pret Artūru Žagaru un citiem nažiem sanāca uzspēlēt. Paralēli tam, protams, arī datorspēles gāja uz urrā cik vien bija laiks.

Nezināju kādu īsti bildi likt, tādēļ, linkoju savu
Instagram, lai varat paskatīties paši, kas tas par džeku.

Brīvajā laikā:

- Vēljoprojām mēdzu uzpēlēt basketbolu, protams, ļoti lielā amatieru līmenī, jo traumas, un, protams, citādi attaisnojumi, lai vienkārši neteiktu, ka būtu ļoti daudz jātrenējas un neesmu pietiekoši labs, lai spēlētu kur augstāk par amatieru līmeni :D

- Datorspēles vēljoprojām ir tuvas sirdij, spēlēju - CS, LOLs, F1, Dead By Daylight, u.c.

- Kad nav slinkums tad aizeju arī uz svaru zāli

- Protams, mēdzu patusēt vai pasēdēt mierīgi ar draugiem atkarībā no noskaņojuma, paskatīties kādu seriālu vai filmu.

- 99% no laika, kuru pavadu ceļā uz kaut kurieni klausos mūziku.

Te pievienoju savu
Your Top Songs of 2022 playlisti, ja nu gadījumā, kādam interesē, kādu mūziku klausos, vai arī meklējat ko jaunu savām playlistēm. :)

Par Chill.lv un mani :

- Chill serveros spēlēju on and off jau diez gan ilgi, pārsvarā un pēdējā laikā ļoti aktīvi, tieši retake serveros.

- Aktīvāk sāku ''tusēt'' ap Chill, kad Andis AKA bullet, pasauca mani ar Chill džekiem ''HUB'' uzspēlēt un tā te arī esmu nonācis.

- Pagaidām komūna, t.i. cilvēki, kuri ir forumā un Discord serverī šķiet pretimnākoša un lādzīga, tādēļ, ceru, ka arī es varēšu pienest kādu pozitīvu artavu šim bariņam.


Paldies, ka lasijāt un tiekamies serveros, Discord u.t.t.

Lai Jums izdevusies diena! :)
 
Apr 27, 2022
40
9
kāda sulīga sasveicināšanās :LOL: esi sveicināts šai mājā. (kaut visi rakstītu šādas sasveicināšanās, vismaz interesanti lasīt 😁)
 

Bāleliņš

New member
Apr 22, 2023
9
7
Sveiks, have fun!
Kāpēc tādi nicknames?

Faceit nickname - Pretty much, kad taisīju account, nevienu no maniem vairākiem nicknames, nezinu kāda iemesla dēļ nepieņēma, so es domāju, ka FACEIT ID, jābūt obligāti kaut kādiem cipariem for some reason, so, saspamoju pirmos ciparus, dabūju accept un aidā!

In game nickname - Kad smirdīgie krievi izdomāja līst, kur nevajag, es prātoju, kā vēl bez vienkāršas naudas ziedošanas es varētu kaut mazdrusciņ atbalstīt Ukrainu. Nodomāju, uzlikšu šādu nickname un nomainīšu bildi. It kā riktīgs mazumiņš. Gandrīz katru spēli, ko spēlēju ar kādu cilvēku no Ukrainas, viņš man teica ''Paldies par atbalstu'', ''Slava Ukraina'' ''Gerojam slava'' u.t.t.

Visā visumā - Pat, ja vienam ukrainietim, kurš atnāk mājās pēc kaut kādām gaisa trauksmēm, vai pēc tā, ka viņam netālu tika nomesta kaut kāda raķete viņš atnāk un uzspēlē cs, ja es viņam ar tādu sīkumu, kā nickname un bilde varu uzlabot kaut drusciņ dienu, tad atstāt šo nickname un bildi ir tā vērts.

+ Triggerot pajoliņus un tupus krievus ir kā bonuss.
Regulāri latvieši mani retake serverī vienkārši nodirš par to, ka man ir tāds nickname, tikai parādot to, cik mums te uz vietas arī ir tupi cilvēki.

Tas tā, īsumā! :D
 

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Te pievienoju savu Your Top Songs of 2022 playlisti, ja nu gadījumā, kādam interesē, kādu mūziku klausos, vai arī meklējat ko jaunu savām playlistēm. :)
Domāju paklausīties, iegāju iečekot. Skatos, nu ņihuja, nevar būt ka tāda pati gaume kā man un dziesmas kuras man topā liela daļa publikas nemaz nezina, tad es sapratu, ka Tavs norādītais links strādā nevis uz "Tavu listi", bet streight away aizmet uz "mūsu".
Pieliku bildi.

- Pagaidām komūna, t.i. cilvēki, kuri ir forumā un Discord serverī šķiet pretimnākoša un lādzīga, tādēļ, ceru, ka arī es varēšu pienest kādu pozitīvu artavu šim bariņam.
Pozitīvi? Bro, Tu nepazīsti mani. Nodirsīšu Tevi no galvas līdz kājām ar vai bez iemesla.

Sveiks komūnā, žēl, ka retake spēlē - tur nespēlēju, anyways. Enjoy buddy.
 

Attachments

  • spotify.png
    spotify.png
    406.5 KB · Views: 5

Bāleliņš

New member
Apr 22, 2023
9
7
Domāju paklausīties, iegāju iečekot. Skatos, nu ņihuja, nevar būt ka tāda pati gaume kā man un dziesmas kuras man topā liela daļa publikas nemaz nezina, tad es sapratu, ka Tavs norādītais links strādā nevis uz "Tavu listi", bet streight away aizmet uz "mūsu".
Pieliku bildi.


Pozitīvi? Bro, Tu nepazīsti mani. Nodirsīšu Tevi no galvas līdz kājām ar vai bez iemesla.

Sveiks komūnā, žēl, ka retake spēlē - tur nespēlēju, anyways. Enjoy buddy.
Teiksim, ka tas tā bija domāts! <3

Ayo, paldies par pozitīvu sagaidīšanu. :D

Domāju paklausīties, iegāju iečekot. Skatos, nu ņihuja, nevar būt ka tāda pati gaume kā man un dziesmas kuras man topā liela daļa publikas nemaz nezina, tad es sapratu, ka Tavs norādītais links strādā nevis uz "Tavu listi", bet streight away aizmet uz "mūsu".
Pieliku bildi.


Pozitīvi? Bro, Tu nepazīsti mani. Nodirsīšu Tevi no galvas līdz kājām ar vai bez iemesla.

Sveiks komūnā, žēl, ka retake spēlē - tur nespēlēju, anyways. Enjoy buddy.
https://open.spotify.com/playlist/6imn6Or2yEUcTRAYoZZ6Pz?si=a1fd9f80c0aa4ee6 labots
 

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43

Bāleliņš

New member
Apr 22, 2023
9
7
Pfe, no thanks. Tev varbūt mūzikas gaumei nav ne vainas, bet ne mans lauciņš. Pirmkārt(mīlu rap), bet ienīstu latviešu... Tad ir kaut kādas saldās dziesmas? Wtf, tas gan jau tāpēc, ka tā daiļā dāma Tev blakus instagram, bet thumbs up for Rammstein.

Overall, 2/10
Varu respektēt Tavu viedokli. Mūzika tāda delikāta lieta.
 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Sveicināts kara bāzē draugs. Prieks lasīt sasveicināšanās kurās ielikta sirds un dvēsele ;)
Drīz gaidāms acc pieteikums? :p
 
Top