Čau!

Status
Not open for further replies.

Kosmoss

Member
Nov 10, 2018
89
4
Čau, čau, nezinu vai esat pamanījuši, bet pēdējā laikā esmu sācis jūs atkal apmeklēt, tieši tādēļ rakstu šo topiku lai jūs ar sevi iepazīstinātu, daudziem noteikti ir tāds jautājums Kas tu pa čortu esi? Atbildēšu pavisam godīgi, esmu tas čorts kurš kādreiz šo komūnu dievināja, bija brīdis kad arī galīgi nepatika, heitoju, bet heitoju dēļ nepatīkamiem cilvēkiem, bet slikto šobrīd metīsim pie malas, tuvāko 3 nedēļu laikā es iegriezīšos serveri gan MTA gan CS:GO, iespējams arī atgriezīšos uz palikšanu, daudziem es esmu liela atmiņa, dažiem liels ienaidnieks, dažiem neitrāla persona, ar šo es gribu teikt ka tev nav jābūt manam draugam obligāti lai mēs varētu parunāt, nebaidies, uzraksti PM, kad varēšu, atbildēšu! Tātad tagad pastāstīšu kur esmu, kas ar mani ir noticis un tā tālāk ... Šobrīd atrodos Nīderlandē, strādāju, bet jau pavisam drīz dodos uz Īriju, tas nozīmē, ka drīz iegādāšos gaming aparātu, sākšu geimot un atsākšu video filmēšanu, šobrīd esmu ļoti smagā situācijā, tieši kas noticis nestāstīšu, jo tas tāpat nevienam neinteresē, bet fakts paliek fakts... Sveiki visi kuri jau mani zina un sveiki visi kuri par mani neko nezina, lai jums jauka diena!
Ar cieņu: Kosmoss
 
Status
Not open for further replies.
Top