Čau NR.2

1martinsarm1

Member
Apr 6, 2021
30
2
Nu tā,ar ko lai sāk,pēc citiem nopratu ka ar parastu "Sveiks" nepietiks tātad šeit arī sākšu.

Sveiks lasītāj,mani sauc Martins, un es dzīvoju pašlaik Kuldīgā, bet šeit dzīvoju tikai aptuveni 1 gadu.

Sākumā piedzimu Rīgā, bet pēc aptuveni 3 gadiem tur nodzīvotiem pārvācos uz mazu blakus pilsētiņu Carnikavu.Tur nodzīvoju līdz 14,un tur bija labi pavadīts laiks.Uz Kuldīgu pārvācos dēļ iemesliem,bet sākumā Carnikavā jeb savus 11 gadus nodzīvojot tur dzīvoju ar vecvecākiem jeb vecmammu un vectēvu,jo tēvs bija pārvācies uz Rīgu un Mamma dzīvoja/dzīvo Amerikā(Babylon),un tad savos 14 Pārvācos pie sava tēva.Tieši pedējā dienā Carnikavā vēlējos to tā kārtīgi izbaudīt,un taja laikā man bija tikai 14 bet man bija meitene kurai bija 18 indeed,so viņa nopirka man alkashu un es piepisu nenormāli acis,Tas nebeidzās diesko labi bet ahh,katram gadās.Pārvācoties uz Kuldīgu neko dižu te nesaskatīju par ko visi stāsta ka pilsēta ar dvēseli un shit,likās prosts hatņiks.Es šeit pirmos draugus atradu spēlējot futcīt kad 3 jusītes pie manis pienāca un sajauca ar vienu viņu draugu saucamo reņdžūru mums te,Mēs iepazināmies un nākošajā dienā ar to reņdžeer izgāj ārā,no tā laika esam labākie draugi.Vienmēr viens otram palīdzam,un viņš bija vispār tas kas man pastāstīja ka eksistē MTA un shit.Tad ar viņu nospēlējis rocket leage un MC un CS:GO uzzinot par MTA iegājām.Sākumā sākām spēlēt citā komūnā bet atrodot šo,te arī palikām.Kopš tā laika es īsti tikai spēlēju MTA un dažreiz arī MC.Šo raktot es pašalik klausos Juice WRLD - Robbery (Directed by Cole Bennett), jo tas vienkārši bija manā playlistā un ir pirmdiena,2021 gada 17.maijs,plkst 2:21 naktī.Šeit arī mans stāstiņš beigsies.

Turies dārgais alsītāj un novēlu tev the best!!!

(Aizmirsu piebislt ka tieši kad šeit ievācos sāku nodarboties ar PhotoShop bet kautkā pārstāju un man cepp spēlēt arī basīt brīvajā laikā.Es ari es eju uz stieņiem taisīt trikus un dažreiz workoutot)

 
Last edited by a moderator:
Top