Čau no zenqju.

zenqju

New member
Jan 7, 2020
21
0
Sveiki, mani sauc Dāvis. Ingame segvārds, jeb kā Jūs mani varat atpazīt serveros ir zem segvārda "zenqju". Esmu ļoti lielu savu dzīves daļu pavadījis CS:GO community'ā, esmu spēlējis gan competetive CS:GO daudz, gan arī public serveros, it īpaši chill retakes. Lately spēlēju faceit, lielākoties solo, bet reizēm arī ar draugiem. Neesmu tālu arī no pilngadības, pirms mēneša palika 17, takā vēl nedaudz līdz pilngadībai, tiesībām, čiepām un labākai dzīvei. Pirms šī stulbā vīrusa, ikdienā nodarbojos ar dažādiem sporta veidiem, pēc skolas gāju uz Basketbola treniņiem, mājās, vasarā un brīvdienas, ar džekiem normāli paspārdījām bumbu, pacilājām svarus, bet kā jau mēs visi zinam, šis vīruss ir šo visu pagaidām sabojājis. Šobrīd, dēļ mājsēdes, ļoti daudz stundas pavadu pie datora, pārsvarā CS:GO, kā jau varējāt saprast, diži daudz citas spēles es nespēlēju, ja vien draugi nepasauc. Nevēlos kavēt jūsu laiku un rakstīt vēl 150 vārdus ar mazsvarīgu informāciju, tāpēc ar šo arī beigšu savu sasveicināšanās topicu.

Tad jau tiekamies serveros!

 
Last edited by a moderator:
Top