Čau no WizKhalifa*

WizKhalifa*

New member
May 1, 2019
3
0
Tātad mani sauc Madars. Man ir 22 gadi. Nodarbojos es ar atraktīvu strādāšanu katrā ziņā brīvā laika praktiski nav! Strādāju es UK bet dzīvoju Latvijā, pilsētā Liepāja! UK es strādāju fabrikā par dispečeri daudz darbs, liela nauda un maz brīvā laika, bet tas nenozīmē, ka nav hobiju! Viens no hobijiem patiesi brīvajā laikā ir braukāšana ar riteni, vai skeits!  Vēl hobijs ir graffiti zīmēšana , spēļu spēlēšana un zāles kurīšana ? ? ? Par @Chill serveri uzzināju nejauši neta meklējot serveri kur uzspēlēt ar latviešiem. Un tā es arī uzzināju par šo serveri. Un nodomāju pievienoties @Chill 

Un te nu es esmu! CS 1.6 spēlēju vismaz, ka 8-10 gadus ar pauzēm, citreiz mazām, citreiz lielām. CS:GO sāku spēlēt gadu pēc spēles iznākšanas. 

Mans CS 1.6 InGame niks ir WizKhalifa*WEED , CS:GO es aizmirsu bet bus tads pats jo vēl neesmu nolādējis CS:GO steamā! Pati spēle ir bet lejupielādēts nav.  ? Nu laikam arī ar to es savu postu nobeigšu. Lai Jums patīkama lasīšana.

Ar cieņu visiem un @Chill Administrācijai - Madars // WizKhalifa*WEED



 
Last edited by a moderator:

larkee

New member
Feb 12, 2009
58
9
ja tev šis niks jau ir sen, tad nezinu kāpēc, bet atceros Tevi... tik nezinu no kurienes, moš no ID vai MW laikiem.

jebkurā gadījuma, esi sveikts FANĀT ?

 

huliganka``

New member
Apr 3, 2019
10
1
OOOooo Liepājnieks!

22.gadi, bet raksta ar bold katru tekstu, rodas jautājums : Vai tev uzmanības trūkums?  

Pirmais uzskats pēc bezjēdzīga posta "Unbanned" topicā, kad īsti "ok" neesi.

Nezinu vai melo mums vai nē par saviem gadiem, bet esi sveicināts iekš @chill.lv

 

larkee

New member
Feb 12, 2009
58
9
OOOooo Liepājnieks!

22.gadi, bet raksta ar bold katru tekstu, rodas jautājums : Vai tev uzmanības trūkums?  

Pirmais uzskats pēc bezjēdzīga posta "Unbanned" topicā, kad īsti "ok" neesi.

Nezinu vai melo mums vai nē par saviem gadiem, bet esi sveicināts iekš @chill.lv
cik tu vari smirdēt?

 

Mini

Active member
Staff member
Aug 30, 2007
430
76
Te jau puse no useriem Liepajnieki man liekas ?

 

-ynk

New member
Aug 31, 2007
22
3
Sveiks, cik ilgi jau skeito ? Man skeitins arii hobijs ir jau kaa 15 gadi lol ?

 
Top