Čau no Sanfliex

Status
Not open for further replies.

Sanfliex_18

New member
Dec 23, 2021
9
0
epazīstināt ar sevi varam brīvā formā, vai arī vadīties pēc zemāk norādītajiem punktiem:

1. In-game segvārdu: Sanfliex

2. Vecumu, nodarbošanos:19, Nodarbojos ar neko, tikai strādāju un spēlēju PC 😅😂 da ne,ne. Patīk pataisīt mašīnas/Mocus/Ričukus

3. Bilde (nav obligāti ):nabus

4. Kā Tu uzzināji par chill?: Pa chill uzzināju ka draugs mani pasauca spēlēt mta, izdomāju ka pameklēšu kādu latviešu serveri, protams uzgāju uz Chill.lv un nodomāju izmēģināt, protams sākumā biju 0 bet tad ar laiku iemācījos un tagad es te esmu kopā tā mta japāņu 2-3gadus. Tas itkā viss. Ja kas interesē tad uzraksti, atbildēšu.
 

Noyds

Active member
Oct 9, 2019
266
58
pavisam nopietni 19 gadi ? briesmīgs sveiciens priekš Tava vecuma . plus nākošais MTA titula prasītājs ?
 

Sanfliex_18

New member
Dec 23, 2021
9
0
pavisam nopietni 19 gadi ? briesmīgs sveiciens priekš Tava vecuma . plus nākošais MTA titula prasītājs ?
Vechukk, saproti man nav tur jāstāsta viss. Vienkārši man vispār nebija jēgas rakstīt, bet nu uzrakstīju, priecājies ka vispār esmu uzrakstījis 😏👍
 

AndyCannabis

Active member
Apr 20, 2020
168
43
Vechukk, saproti man nav tur jāstāsta viss. Vienkārši man vispār nebija jēgas rakstīt, bet nu uzrakstīju, priecājies ka vispār esmu uzrakstījis 😏👍
Tur jau sākas tā problēma, ka Tu uztaisīji nevis izvēlējies paklusēt, būtu labāk nerasktījis. Un tur tiešām nav par ko priecāties par to koo uzrasktīji - nožēlojams Tu esi.
 
Status
Not open for further replies.
Top