Čau no ranta

Status
Not open for further replies.

rant

Member
Feb 12, 2021
33
4
Čau visiem, tātad gribētu nedaudz pastāstīt par sevi, un ar ko nodarbojos. Irl mani sauc Ragiks jeb Rodions, esmu 16 gads vecs jaunietis kurš pašlaik sēz dien dienā pie datora, un nezin ar ko sākt nodarboties. Agrāk biju liels sportists, nodarbojos ar daudz sporta veidiem, un bija ļoti daudz hobiji, kuri laika gaitā protams kad mainijās. Neteiksim kad dejas ir baigais sporta veids, bet still. Pirmais sporta veids man bija Sporta dejas, kurās ir jādejo salsu n other shit like that :D, ar dejām biju nodarbojies diezgan ilgi, apmēram 5-6 gadi. Aizgaju prom no dejām, pēc kā izdomāju nodarboties ar kādu nopietnāku sporta veidu kā cīņas, jeb sambo, džudo un pašas brīvās cīņas. Ar cīņām biju nodarbojies 2-3 gadus, pēc kā ari uzmetu kā sakot tadu pohuju :D. Nu un tad protams pēdējais sporta veids ar ko nebiju tik nopietni nodarbojies, basketbols vairāk man bija kā parasts hobījs ar ko vienkārši nodarbojos lai būtu formā. Tagad tādu kā hobiju nevaru atrast, un pavadu savu laiku pie datora aptuveni pie 8-11 h
 
Status
Not open for further replies.
Top