Čau no Madden

Madden

New member
Feb 16, 2021
9
0
Sveiki visiem, tātad mazliet iepazīstināšu ar sevi.

Mani sauc Renārs, esmu 20 gadus jauns vai vecs, spriežat paši. Šajā komūnā, ja to tā varētu nosaukt es esmu ieradies atveidot lomuspēli. Dzīvoju Talsos, brīvajā laikā īsti neko nedaru, tusēju un atpūšos un braukāju ar mašīnu. :D   Mana mašīna ir 1996. gada BMW E36 Universālis. Pagaidām esmu ārzemēs, atbraucu pastrādāt, kā saka piepelnīties jau laikam otro gadu. Roleplay spēlēju jau 5 vai 6 gadus ieskaitot samp, kur viss aizsākās. Īsti nezinu ko lai raksta šajā sasveicināšanās.

Tā kā man ļoti grūti ir sevi vērtēt vai raksturot, es pacentīšos uzrakstīt pāris teikumus par sevi. :D  Esmu manuprāt pozitīvs cilvēks, dažreiz uznāk besis, piemēram, neko nedarīt, tikai gulēt utt., bet tā notiek kad esmu tikai ārzemēs. Serverī es esmu diezgan pretīm nākošs cilvēks, taki ja pret mani izturās tāpat. Esmu draudzīgs, patīk palīdzēt, ja tas ir manos spēkos. Sliktās īpašības ir tādas, ka pat īsti nezinu, vienīgais tas, ja nepatiesi apvaino tad aizsviļos un cenšos pierādīt savu taisnību. Bet tā ja godīgi nav sliktā īpašība. Es domāju tas īsumā būtu viss, ja kādam protams ir kādi jautājumi vai kautkas tamlīdzīgs, droši var rakstīt. :)

 
Top