Čau no Kujapas

Status
Not open for further replies.

Kujapas

New member
Jan 7, 2020
4
2
Sveicināti puiši!
Tātad beidzot laiks man uzrakstīt sasveicināšanos!

Mans vārds ir Jānis esmu 21 gadu vecs, dzīvoju es Anglijā! Chill.lv spēlēju jau virs 3jiem gadiem, droši daudz mani nepazīst ,jo biju paņēmis nelielu pauzi, bet tagad esmu atpakaļ , bet spēlēju pa vakariem,jo ir darbs + ģimene. Kāpēc es jau iepriekš nebiju rakstījis sasveicināšanos, vai vispār kautko rakstījis, jo tajā laikā kad atnācu uz chill.lv spēlēju tikai lai izklaidētu sevi un pasmietos ar draugiem, šoriez esmu atnācis arī aktīvi pasēdēt forumā/discord/serverī, jāizbauda taču visa chill.lv paka :D
Mani hobiji nezinu vai kādam itnresē bet galvenais hobijs ir iedzert, bet ja nopietni ir zveja, tajā es varu sēdēt dienas/naktis, es domāju ,ka nēesmu vienīgais.
Mana Gaming vēsture ir jau no 2010 gada ,kad sāku ar cs 1.6 un tad palēnām sāku izjust cs rage momentus, un tad jau bija SAMP utt, bet kā saka Mauglis : ''Labāk šaujās kad esi stoned'' Es piekrītu jo viņam ir kautkādas specielās superspējas, un māk šaut caur sienām :D
Es domāju tas arī būs viss no manis !
Attā!​
 

KHAMZA CHIMAEV

New member
Dec 9, 2021
10
3
yo! arī man pietrūkst koncentrēšanās spēju lai skaidrā uzspēlētu, bet tas dūmu cienītājiem ir pavisam normāli!
 
Status
Not open for further replies.
Top