Čau no Groovys

Groovys

Member
Nov 29, 2020
94
16
Nezinu ar ko lai īsti sāk ,bet nu centīšos  visu īsi un kodolīgi pastāstit par sevi.Tad sveiki visiem, mani sauc Rolands ,bet ingame visiem pazīstamais ''Groovys''.Man ir 15 gadi ,nāku no Latgales  un dzīvoju Rogovka, tāka es zināju ,ka tu pirmo reizi dzirdi par Rogovku, iemetu linku kur tu  vari apskatīties kur  īsti atrodas Rogovka          ---->https://goo.gl/maps/BEBDbVpPuoYpRYJZ6  

Mazliet par sevi ,tātad mani hobiji  pašlaik  ir   spēlet basketbolu  un futbolu ,arī eju basketbola pūlciņā .Kad gāju ceturtajā klasē  piedalījos ''XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki 2015''   šeit varat noskatīties vienu no dejām ar kuru es un mans kolektīvs uzstājas https://www.youtube.com/watch?v=yXZcjU-KP8s 26:45 (laiks) .Tagat domāsiet ,ka mans hobijs ir dancot ,bet īstenība  iet uz tautudejām man piespieda vecāki :)  ,agrāk man nepatika dancot un biju pārliecināts ,ka šis nav mans lauciņš ,bet tagat nemaz nenožēloju  ,ka man vecāki piespieda iet uz tautudejām.Vēl viens no maniem hobijiem ir  protams datorspēles ,spēleju es datorspēles jau no 7 gadu vecuma ,pirmā spēle ,ko es spēleju bija ''call of duty 2'',pašlaik  spēleju spēles piemēram kā cs go,world of tanks,R6,CRESD un reti  uzspēleju League of Legends.Par chill es uzzināju jau sen ,bet bija tā ,es spēleju cs go competitive lai dabūtu 21 rank (prime), tāka man apnika spēlet competitive ar kautkādiem krieviem,es iegāju  google un rakstīju ''cs go latvian servers'' un man parādijas  identy.lv.Kad atradu identy ip  uzreiz caur consoli konektojos serverim ,bet  no servera mani izmeta  ,jo man nebija prime.Tad es turpināju meklēt latviešu serverus un man šoreiz parādījas   serveris chill.lv ,atradu chill ip un arī uzreiz konektojos serverim,bet šoreiz no servera  mani neizmeta  ,jo  prime  nebija obligāts šajā serverī un tā es arī paliku pie chill.

Cerams ar sevi iepazīstināju  jūs pietiekoši labi :) .                                                                                                                                                                                         Ja ir kādi jautājumi droši jautā ;) .

Jauku jums atlikušo dienu :) !

 
Top