Čau no bulletmeistara

Status
Not open for further replies.

bulletmeister

Member
Staff member
Dec 26, 2019
55
19
Sveiki Chill.lv biedri, sasveicināšanas topiks- ir pagājis laiks, kad pēdējo reizi esmu rakstijis tādu tākā centīšos "gari" nerakstīt. ?

Serverī noteikti esmu/vai arī vēl tikai nošaušu tevi ar šādiem in-game nickiem: bulletM vai bulletmeister ?

Nedaudz par sevi - Sveicināti īstajā vārda Andis, pašreizēja lokācija vieta/faktiskā atrašanās vieta ir Jūrmala, Dubulti, šeit jau dzīvoju visu mūžu, mūžu es domāju savus 25 gadus. Dubultos dzīvoju 2km no jūras un 500m no upes, takā vasarā ir izvēles iespējas, kur doties mērcēties,
Pašlaik studēju un strādāju IT jomā, - Ja rodas jautājumi saistība ar datoriem, - droši jautāt, hehe ?
Mājās ir mazs četrkājains dzīvnieks ar garu asti - žurka, protams ne savvaļas, bet gan dekoratīvā jeb kā viņas angliski tiek dēvētas fancy rats

Par Hobijiem:

Mēdzu trenēties basketbolā 8.gadus, tad spēlēju jaunatnes līgā un dubultamatieru līgā (DAL).
Tagad tikai uzspēlēju tā prieka pēc, vairs tik nopietni uz to neiespringstu.
Brīvajā laikā dodu priekšroku skriešanai, man personiski ir dažās skriešanas variācijas, ar vesti 10kg ap kājām 4.6kg un ap rokām 2.6kg, kopā sanāk nopakoties uz 17.kg, kad izdomāju skriet ar pilnu ekipējumu. Mēdzu pacilāt svarus, svaru zālē pašlaik atkrīt dēļ apstākļiem kas notiek valstī tāpēc, mājās pašam ir sava personiskā "zāle" ar visu vajadzīgo inventāru un kur pievilkties, līstākas taisīt utt. Īsumā - I'm very in to sports.

Esmu liels seriālu un šausmu filmu cienītājs:
Pašlaik skatos: The Flash, Swamp Thing, Night Flier, Super Girl, Fear The Walking, Dead Walking Dead, Chilling Adventures Of Sabrina, Star Girl, Legends Of Tomorrow, The Haunting of Hill House, Castle Rock, Channel Zero, Siren, Archer, Rick and Morthy, Altered Carbon, Witcher, Legacies.

No šausmu filmām esmu redzējis, cik sanāca izskaitīt un skaitlis vēl aug 263 šausmu filmas!

Par virtuālo pasauli:

Spēļu gaitas kā jau lielākajai daļai cilvēku aizsākās ar CS 1.6 laikiem, kad tas jau bijis..
CSGO pats personīgi sāku spēlēt 2014. gadā, uzreiz kā tas iznāca neķēros klāt pie tā, jo spēlei bija nepilnības.
Bez CSGO mēdzu spēlēt Old School Runescape, DOOM, Wither 3: Wild Hunt,Sniper Elite, Tomb Raider.

Par Chill.lv jau biju zinājis kādu laiku, 1.6 laikos biju spēlējis serveros, ja pareizi atceros tad chill.lv bija CSDM, PUB serveris 

Tiekās serverī!!!

Ar cieņu bulletmeister

 
200.gif


 

Hunteris

Active member
Apr 5, 2019
235
33
čau, normāls sasveicināšanās topiks, tikai cik es zinu, 25 gados vairs nestudē, ja vien tu neiestājies pēc 2 gadu pauzes.

 

xd $ky$trike

Active member
Dec 25, 2019
292
68
Nu gan ko palasīt, prieks redzēt ka ne visi nenodzer prātu...  (Bez mājieniem) 

Sveicināts mūsu pulkā, cerams ka iejutīsies šeit kā savās mājās. ;)

 
Status
Not open for further replies.
Top