Čau no astro

Status
Not open for further replies.

astro :)

New member
Jun 28, 2022
8
2
Nu ja jau visi tad jau visi. Čau mani sauc Toms esmu 18 gadus vecs jaunietis, ingame mani labāk pazīt kā astro, bet esmu galīgs noname tādēļ tas jums neko tāpat neizsaka, brīvajā laikā cenšos nodarbināt sevi ar fiziskām aktivitātēm dodoties uz svaru zāli vai vienkārši ar draugiem uzsist bumbu, viena no lielākajām laika patēriņa lietām man ir datorspēles it īpaši CS, nenoliegšu varu pie datora spēlējot CS:GO pavadīt krietni daudz stundas diena, kas man arī pašlaik izdodas, neminēšu precīzi cik man pēdējo 2 nedēļu laikā ir stundas, bet trīsciparu skaitlis tur ir. Par Chill uzzinaju diezgan sen, bet kautkā īsti nebija velme šeit rādīties, nejau tādēļ ka komuns būtu vainīgs pie tā, bet gan tādēļ ka pārsvarā fokusējos uz citu serveri, nesen ienāca prātā doma izmēģināt arī chill serverus, pirmais iespaids protams nebija tas labākais no viena spēlētāja puses kura vārdu šeit nepieminēšu, bet ja viņš lasa šo tad zin par ko iet runa, tā vispār iespaids uz komūnu ļoti labs, Retake pagaidām man visvairāk iet pie sirds. Paldies ka šo lasiji, ata! :)
 
Status
Not open for further replies.
Top