Čau chillotāji.

Kikers

New member
May 28, 2020
22
0
Heyy, kā jau daži varbūt mani atcerās mani sauc Kristers, segvārdā Kikers. Varbūt daži cilvēki kas mani atcerās, mta esmu jau ilgu laiku, mta sāku spēlēt 12 gadu vecumā iekš vissvisādiem serveriem, precīzāk biju staigātājs kuram intresēja kāda ir ekonomika iekš servera. Protams biju mazs puišelis kam intresēja labs automobīlis. 13 gadu vecumā normāli sāku pievērsties mta roleplay ziņā. Pēc 1 gada pieredzes iekš roleplay ziņas, sāku jau izscelties iekš frakcijām. Vairāk tēmējot uz nelegālajām. 14 gadu vecumā nostaigāju pa serveriem, meklējot labu serveri kur tiešām es varētu uzsturēties visu atlikušo laiku. Staigādams par serveriem uzdūros uz Chill.lv Serveri, kurā godīgi sakot negaidīju daudz. Iekš chill pavadīju ļoti ilgu laiku, kas tik tiešām bija pārsteidzoši, jo nedomāju kad serveris tik tiešām tik ilgi turēsies. Tad nu es gāju cauri konfliktiem ar administrāciju /spēlētājiem utt. Kā arī biju chill.lv atklāšanas nedēļā par Spēles pārzini, kas priekš manis likās neriāli. Par servera pārzini iekš servera biju apmēram 3 reizes, jo ik reizi kad es biju servera pārzinis, es darīju vissvisāda veida sūdus, kas lielākais caurums bija attiecības ar dažiem no administrācijas, kas vairs nav iekš statusa. Zaudēju statusu iekš chill.lv, dēļ administrācijas pēdējo reizi, kas mani nobeidza līdz galam. Vairs nevarēju izsturēt savu rīcību pret cilvēkiem, nodiršot, meklējot nepilnības serveros, pat nesaprasdams kad tā ir tikai spēle kurā mēs pavadām laiku ar prieku nevis konfliktiem. Tādēļ es iekš mta paņēmu apmēram 4 mēnešus, kas lika man apodmāties. Tādēļ, ja es Klamex / kikers / Fady. Esmu tevi kā aizvainojis, es ļoti tev atvainojos. Es iekš spēles biju pārāk agresīvs / nopietns, tādēļ nebiju vērts iekš statusa. Totiess, esmu atgriezies iekš chill servera, kurā pierādīšu sevi kad esmu izmainījies, veidojot labu un sakarīgu roleplay, bez nekādiem konfliktiem.

Sveiciens tev no manis, gan tiksimies iekš spēles! 

Es esmu atpakaļ. ;)

 

Tārpiņšs

Active member
Apr 27, 2020
163
52
Sveiks chill komūnā Krister! Cerams tevi redzēt arī citās chill platformās. Veiksmi.

 
Top