Čau

krishG

Member
May 1, 2021
78
37
Hey , visiem! Mani sauc Kristers aka krishG. Chilla spēlēju jau kādu laiku, bet tikai tagad ,7 no rīta, radās iedvesma uzdrukāt sasveicināšanās topiku.

Chillu atradu prost no browse community serveriem un jau kādus 4-6 mēnešus kapāju iekš servera ar pauzēm, bet iespējams kļūdos laika posmā, mož pat vairāk vai mazāk heh.

Mazliet par mani pašu ārpus PC . Man ir 20 gadi, pašlaik mācos Rīgā un paralēļi kaut ko pastrādāju , tāpēc nav baigi laiks tikt pie PC un pēdējā laikā tā aktivitāte iekš serveriem ir kritusies, bet nekas ar laiku būs atpakaļ. Paralēli visām mācībām spēlēju basketbolu LBL2 līmenī un arī visādos pilsētu čempjos , ne man spriest vai esmu labs , bet ganjau decent esmu, par cik ar to nodarbojas jau pāris gadus. Protams patīk ar čomiem iziet ārā un 5dienas vakaros ar alu rokā paskatīties kādu spēli vai nu fucī vai basī kā arī ļoti patīk uzspēlēt galdaspēles. Tas arī lielos vilcienos par ārpus PC lietām ir viss , nav baigi daudz ko rakstīt par cik esmu atkars.

Vajadzētu tagad par to gamingu ne? Kārtīgi CS sāku kapāt 1.6 laikos , kad vēl nezināju ko daru tur vispār, biju baigias zm+war3 un war3 fanāts. Ar pauzēm CS bliežu jau kādus gadus 10-12 stabili. Uz CSGO ja nekļūdos pārgāju 2014. gadā, PC nav man bijuši tie labākie , CSGO gaitas sāku ar kādiem 30-50 fps labākajā gadījumā, bet kad ar tādiem lagiem tiku DMG biju hypaa, pirms kādiem 3 gadiem mazliet , mazliet labāku PC dabūju un tagad maucu ar 60-100 fps :D.

Iekš servera iespējams esmu mazliet toksiks , bet kopš sāku spēlēt chill serverī ir bijis, manuprāt, tikai viens mute no Noyda, bet tas jau sen bija un ja atceros pareizi, tad nebija par lamuvārdiem , tad jau laikam tomēr neesmu tik toksisks. Patīk man padirsties ar spēlētājiem un piesieties adminiem, bet nekad nediršu bez iemesla varbūt tāpēc man tie mute netiek mesti var teikt vispār. Personīgu uzskatu , ka 95% gadījumos, kad kādam ko uzdiršu ir iemesls , bet tā jau mēs katrs domājam. Forumā esmu vienreiz dabūjis banu uz nedēļu , bet to neskaitam!!

Un nē, šis topiks netop , lai varētu pēc 30 minūtēm sist pieteikumu uz adminu. Pāris cilvēki man ir prasījuši, lai piesakos, bet par cik man patīk meklēt netaisnību un testēt adminu izturību nekad nav bijusi vēlme kļūt par adminu. Dažreiz gribas būt adminam, tikai mazo rasistu un dirsēju dēļ (tāpēc arī , kad biju aktīvāks serverī biju iegādājies vip , lai tīri šitādus fujakus varētu pakikot).

Cerams pietiekami gara, centos.
 

flappys

Active member
Staff member
Nov 18, 2019
458
83
BIG hello ;)
Beidzot kāds, kas uzraksta vairāk par 2 teikumiem.
 
Top