Jump to content

Chase

Member
 • Ieraksti

  66
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • Dienas uzvarējis

  7
 • iChill

  49 [ Donate ]

Chase last won the day on January 11 2019

Chase had the most liked content!

Biedra reputācija

18 Good

2 Sekotāji

Informācija par Chase

 • Dzimšanas diena 02/20/2000

Nesenie profila apmeklētāji

2521 profila skatījumi
 1. Soon™ slēgsies serveris - savādāk izskatās tīri ok. Žēl, ka atkal kārtējais pirmais posts forumā ir admina pieteikums, nevis čau temats, bet ko lai dara - cilvēkiem negribas sevi iepazīstināt, neko darīt. Izklausies pozitīvs, gl1 ranks - gribu redzēt, bet, gan jau ir - REC no manis.
 2. Chase

  priuet

  ftw nozīmē for the win
 3. Chase

  priuet

  Sveicināts komūnā ?
 4. Tātad, izskatās, ka visi, kuri grasījās balsot, jau ir nobalsojuši, kā arī 11. janvāris ir sasniegts. Nevilcināšos īpaši ilgāk, 2018. gada nominācijas iegūst: Wyy* kā gada tryhard; Reload kā ♿; T0nt0 un Serex kā gada nopietnākie ar vienādu balsu skaitu; Mauris kā gada jokdaris; Chase (es) kā gada sūdposteris; vANE kā gada čīteris; Luna^ kā gada runīgākais UN gada jaukumiņš; Robaski kā gada klusākais; Fanijs kā gada strādīgākais CS:GO admins; Trehs kā gada slinkākais CS:GO admins UN kā gada meitene; Aspewi un Freeloader kā gada strādīgākie 1.6 admini ar vienādu balsu skaitu; Zmird Khayas kā gada rupeklis! Liels paldies visiem par balsošanu un būšanu kā komūnas daļa! Ceru uz vēl lielāku aktivitāti nākamā gada nominācijās~ ?
 5. Chase

  acc

  Bez ierunām REC no manis - ir strādāts ar šo cilvēku. Cilvēkam ir mugurkauls, spējīgs atpazīt čītus, nav toksisks, kā arī prot ne-agresīvi pielietot administratora funkcijas, visu loģiski risinot. nedusmojies nu, andri :(
 6. Žēl, ka nevar visus adminus ietagot. ? grūti izlemt
 7. Chase

  čau

  da beidzot :DDD čau andri sauc vecās ādas no kso šeit
 8. Gada tryhard - Wyy - vēl atceros, kā gremdējās atmiņās par cenšanos tikt ge ♿ - reload Gada nopietnākais - Mauris Gada jokdaris - Zerdox Gada sūdposteris - Eglīts (Eagle-I) Gada čīteris - vANE Gada runīgākais - Luna^ (es sevi liktu, bet tas dick move) Gada klusākais - Robaski Gada strādīgākais CS:GO admins - fanijs (ipb forums, kurā mēs visi pašlaik rakstam, ir viņa nopelns) Gada slinkākais CS:GO admins - Vitrage Gada strādīgākais 1.6 admins - Mini Gada slinkākais 1.6 admins - mamba Gada jaukumiņš - Wufijs Gada rupeklis - dusmīgais Andris (Jameson) Gada meitene - Ri4is
 9. Sveiciens visiem jaunajā gadā! Visiem svētkiem, ciemošanām, pohām u.c. beidzoties, sagaidam jaunu darba, mācību un csdd sodu ignorēšanas sezonu! Tad atkal, protams, neaizmirsīsim par pagājušā gada pērlēm, eglītes spožākajām lampiņām un visgardākajiem kumosiem no jau aizgājušā 2018. gada - nominējot sev mīļākos, kā arī visspožākos vārdus! Nominācijas atbilst gan chill.lv, gan kso.lv biedriem un notikumiem 2018. gadā (pirms CS:GO serveru kopiena pārvācās uz chill.lv)! Nomināciju noteikumi: Katrā nominācijas kategorijā drīksti balsot tikai vienreiz! Ja nevēlies balsot par kādu kategoriju, nebalso, tikai neiespaido citus nebalsošanā vai balsu novirzīšanā! Visu rakstam skaisti un tīri - bez nekādām rupeklībām, kā nekā, visas tās apņemšanās - jauns gads, jauns es - utt. Gada nomināciju kategorijas: Gada tryhard ♿ Gada nopietnākais Gada jokdaris Gada sūdposteris Gada čīteris Gada runīgākais Gada klusākais Gada strādīgākais CS:GO admins Gada slinkākais CS:GO admins Gada strādīgākais 1.6 admins Gada slinkākais 1.6 admins Gada jaukumiņš Gada rupeklis Gada meitene Balsošana ilgs līdz 11. janvārim (ieskaitot)! Veiksmi visiem! Chase
 10. Labs rīts visiem! Sakarā ar ziemīšu jauko garu un dāsnumu, izlēmām iztīrīt banu listi uz tikai pēdējiem ~30 baniem ? Priecīgu spēlēšanu! P.S. - Sveicu visus gada pēdējā trešdienā - it's Wednesday, my dudes.
 11. pilnīgi 180 grādus apgriezi manu priekšstatu par tevi welcome
 12. Yeah... Uzreiz, kā izveido profilu, centies pieteikties administrācijas pieejai. nice meme Vārdu siena, kurā tu "raksturo, kādēļ esi pelnījis admin tiesības", es, piemēram, pārlasot trešo reizi, ne sūda nevarēju izvilkt pamatotu iemeslu, kādēļ tev jebkurā no serveriem vajadzētu adminu, it īpaši 1v1 Arena serverī. Cik bieži esi spēlējis 1v1 Arena serverī, saulīt? Kāds var ziņot par viņa aktivitāti, vai vienkārši iemest šo pieteikumu pie pārējiem?
 13. Pārvietots uz Čīteru sadaļu, ceru, ka neatkārtosies.
 14. Skaidrs - neatkārtosies.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.