Jump to content

Eclipse

Member
 • Ieraksti

  5
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  32 [ Donate ]

Biedra reputācija

0 Neutral

Informācija par Eclipse

Nesenie profila apmeklētāji

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Es sapratu, ka viņi runāja privāti, es runāju par to, ka viņi iekš servera neko nav pateikuši Labi, es tā skatos, neviens ar mani negrib komunicēt, tikai .. - whatever, vēl foruma nobanos. Lai tā būtu, ar visu profesionālo viedokli augstāk, verat ciet tēmu.
 2. Es neredzēju nevienu sūdzību, nevienu brīdinājumu no jebkura spēlētāja serverī, ar nepatiku, un ar argumentētu iemeslu, kādēļ es "baitoju", tad kā man ir jāzin, ka es vispār baitoju, ja uzskatīt, ka admins daudz ko redz.. + atkārtoti saku, ka NEESMU es neko baitojis, nevienu laiku man tā arī nepateica, un vēl pie tam pat serverī nebija nekādas slayošanas, vienkārši norāvu banu uzreiz..??!?!
 3. Kāda bija jēga šitam komentāram? Stunda jau sen ir pagājusi + es to speciāli nerakstīju uz banu apelāciju , tiešī tā iemesla dēļ , kas ir nedaudz padomājot , saprotams, bet gan gribēju redzēt , kādā sakarā es atsēdēju stundu , kad no savas puses es nekur neredzu pārkāpumus. :/
 4. Nezinu, kurā vietā es baitoju. Lai kāds no tiem trijiem ieraksta te demo laiku, vai lai nodod tev, es gribu paskatīties. Es nezinu, kurā vietā tu ieraudzīji, ka es spēlēju uz statu, es nespēlēju ne MMus, ne FaceItus, neko. Es ienāku vienā, vienīgajā retakeā, ļoti izretāk, jūsu pubā un vienkārši nositu laiku, kāda man interesē vēl būtu spēlēt uz savu statistiku?! Un par kādu iešanu aiz muguras iet runa?! Par to pašu momentu, kurā es dabuju banu? Es pirmais atvēros šortā, to ļoti labi varēja redzēt iekš demo, un pat būtu uzreiz zem mollyja izskrējis, ja tu tur tas smoke nebūtu, tas, ka es apstājos un redzēju, kā viņš nomirst. Es banāli biju "sadusmots" uz viņu un tas, ka viņš nomira tajā pašā sekundē, kad es apstājos uz pus sekundi, saniknots.. ne vairāk, kā tikai sakritība. Tu vari mierīgi noskatīties visu demo, un ieraudzīsi, ka nereizi necentos spēlēt uz nekādu statistiku + vēlreiz, kā "spēlēšana uz statistiku" izpaužas, ja es momentāli turpināju vērt vaļā šortu pēc tā, kā redzēju, kā tas Sasha nomira! Ceru, ka tagad tev acis nesasāpēsies. Būšu pateicīgs, ja beigās iedosi kādu time code'u un gaidīšu ar nepacietību tavu atbildi.
 5. - Admina niks Seroxe - Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda: Mierīgi spēlēju serveri, tikko sācies jauns raunds, pušoju šortu, (ESMU CT) redzu, ka tur stāv enemy smoke "uz cāru", nevēlos pīkot ārā un nomirt, kā gaļa, tādēļ paņemu rokas molotovu un gatavojos viņu mest uz plantu, ja tur stāv pretinieks, lai to no turienes izdzītu, turu mouse1 pogu, piededzinājis jau molotovu, paņemu ieskrējienu, palecies, izmetu savu granātu, atkāpjos uz aizmuguri, lai atpakaļ izvilktu savu rifleu, un lai mani nenošauj, ja kāds tomēr bija tuvumā un tagad izdomā pušot, taču tur stāv, mani bloķē kautkāds spēlētājs ar niku Sasha, es jau tagad pilnībā izvilcis savu rifleu, iešauju viņam divas lodes pierē par to, lai viņš mani nebloķē (mēs vēl jo projām atrodamies paslēpušies mūs nevar nošaut, un smoke vēl ir aktīvs, tādēļ tas nekādīgi nevarēja patraucēt viņa dzīvībai, ieskaitot to, ka viņš pat vēl līdz galam atvēries nebija, kad jau "galvā trāpīšanas effekts" jau bija beidzies) , pēc tā, momentāli, man atnāk 1 stundas bans par "baiting". - Screenshoti vai demo fails no tavas csgo mapītes ar pierādījumiem par konkrēto situāciju: Nolādēju no jūsu cs:go demo arhīva, pieliku zemāk. - Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību: chill.lv/bans/?bandata=6835 ; bana apmērais laiks iekš demo - 10:05 auto-RETAKE-050521-132412-de_dust2.zip
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.