Jump to content

M-a-r-i-s

Member
 • Ieraksti

  27
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  65 [ Donate ]

Biedra reputācija

1 Neutral

Informācija par M-a-r-i-s

 • Dzimšanas diena 21/11/2005

Nesenie profila apmeklētāji

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Vārds: Māris Tavs UCP: Maris Vecums ( Minimums 15 gadi ) : 15 Kāda ir tava aktivitāte konkrēti pie datora, iekš mūsu servera un cik daudz spēsi veltīt sava laika: Ikdienā spēleju datoru kadas 9 stundas ,bet serveri spēšu spelet ka minimums 4 stundas Parādi ar ekrān šāviņu, savu ./history un ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojis: Sniedz savu pieredzi iekš lomu spēles, kāda tā ir ?! ( Citu serverus nepieminēt ): Lomuspēli sāku izsprast no 2017.g tad biju ta saucamais "lowaks" ,bet tad laiks gaja gudriba nāca un pirmo reizi admineju 2019.g viena serveri (vardu nepieminesu) Lai motivācijas vēstulē nebūtu jāstāsta par savu personību, sasveicināšanas link: Motivācijas vēstule, kādēļ tieši tu un ko tavuprāt tu spētu uzlabot ( Vismaz piecas rindiņas ):Mana motivācija ir cīnīties, nekad nepadoties, jo padomājot virspusēji, lietas pēc kāda laika paies, beigsies, un viss būs ierasti, tāpēc nekad nevajag kaunēties no lietām, ko dari, par ko cīnies. Runājot par sevi, es droši varu apstiprināt, ka esmu darbīgs jeb čakls, labsirdīgs, dzīvē no savas puses arī nedaudz bandīts, taču tas nemaina manu raksturu. Esmu ļoti pacietīgs, spēju uzklausīt kritiku, uzklausot to, meklēju, kas ir tā problēma, kāpēc man vispār tāda kritika ir jauzklausa. Protams, es vados pēc attieksmes. Ja man izrāda pretīgu attieksmi, tad diemžēl es nevaru būt saulīte, jo man tādam nav jābūt. Vai tu apzinies savus pienākumus iekš šī statusa un tā nopietnību veicot pienākumus:Ja!
 2. Administrātora - RP Pārziņa UCP ( Admina segvārds ): Urbis Administrātora un tavas situācijas konkrēts datums un laiks?: 19.05.2021 - 20:40-21:01 Pārkāpums ko administrātors ir veicis , jeb konkrēti pamatota vairākās rindiņās, šī sūdzība: GM''S abuso savu amatu un nepatiesi jailo. erpe situācija ir afk. Un neizsprot erpē jēgu. Ieteikums, kā rikoties ar šo situāciju?:-gm ★ pec tazer nokristu un nedaudz s ((Falcon Norman)) ★ Falcon Norman censtos rāpot uz auto ((OOC Luck)) Falcon Norman tries his luck from 1 to 100 and gets 1. ((OOC Chance at 1%)) Falcon Norman's attempt has failed. ★ bagāžnieka nevarētu atvērt, jo tas būtu aizmetinats ((William Cumul)) ★ atkarto ((Falcon Norman)) [English] Falcon Norman saka: Luck ((OOC Luck)) Falcon Norman tries his luck from 1 to 100 and gets 83| . ✪ Falcon Norman pasniedzas pēc drošības jostas, pēc kā piesprādzējās. [English] Falcon Norman kliedz: Jus mašina netksiet! Falcon Norman: (( ha ))
 3. M-a-r-i-s

  Norman Family

  Green zone abuse un cs vecit pie lspd saut😑🤦‍♂️🤦‍♂️👎
 4. Vārds: Māris Tavs UCP: Maris Vecums ( Minimums 15 gadi ) : 15 Kāda ir tava aktivitāte konkrēti pie datora, iekš mūsu servera un cik daudz spēsi veltīt sava laika: Pie datora pavadu var teikt visu savu dienu, bet iekš servera atrodos apmēram 5-7 stundas katru dienu. Parādi ar ekrān šāviņu, savu ./history un ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojis: https://prnt.sc/132qe52 https://prnt.sc/132qh3x Sniedz savu pieredzi iekš lomu spēles, kāda tā ir ?! ( Citu serverus nepieminēt ): Tātad savu erpē pieredzi sāku 2019.g mazā serverī ar vārdu ***. Tur pavadīju daudz laika un iemācijos erpē termiņus un paša erpē nozīmi un pats galvanais manā uzskatā nav būt krutākajam serverī pilnam ar mašinam mājam un vel ar daudz ko. Bet galvanais ir atveidot kvalitatīvi erpē un to izsprast. Lai motivācijas vēstulē nebūtu jāstāsta par savu personību, sasveicināšanas link: CHILL.LV Gaming Motivācijas vēstule, kādēļ tieši tu un ko tavuprāt tu spētu uzlabot ( Vismaz piecas rindiņas ): Labdien, tātad, sākšu uzreiz, neesmu bijis balts un pūkains chill vēsturē, bet spēlētāji mainās un viss šis stāsts. Vēlos būt par gamemasteru chilla, lai iedotu kaut nelielu sajēgu par roleplay būtību jauniņajiem un pārliecināt viņus, ka svarīgāk ir atveidot roleplayu, neskatoties uz to, ko tu zaudē, nevis izvēlēties atsēdēt ooc jailu un nepazaudēt neko, manā vadībā es centīšos maksimāli bīdīt spēlētājus, pieņemsim, zādzību laikā uz to pusi, ka vajag zaudēt mantas un atveidot roleplayu, nevis pateikt, es labāk sēdēšu jailā, protams, ja kāds no viņiem ne pa gramu negribēs attēlot lomuspēli sodīšu viņus ar krietnu laiciņu jailā, savādāk viņi nemācīsies, tā teikt, gribēs - iemācisim, negribēs - piespiedīsim iemācīties ar laiku. Vai tu apzinies savus pienākumus iekš šī statusa un tā nopietnību veicot pienākumus:Jap
 5. Nu huizin huizn iedošu par lai jau iet
 6. M-a-r-i-s

  GM-MĀRIS

  TROLL-Es addoju friendos 2x adminu un mani iejailoja 😑
 7. Vārds: Tavs UCP: Maris Vecums ( Minimums 15 gadi ) : 15 Kāda ir tava aktivitāte konkrēti pie datora, iekš mūsu servera un cik daudz spēsi veltīt sava laika:Pie datora apmēram 10 stundas un serverī, 5-6 stundām per day Parādi ar ekrān šāviņu, savu ./history un ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojis: Sniedz savu pieredzi iekš lomu spēles, kāda tā ir ?! ( Citu serverus nepieminēt ): Sāku 2019 gadā, mazā projektā **** tajā nospēlēju 1 gadu un tad sapratu kas esu tajā visu sasniedzis un devos uz citu projektu un sāku nopietni erpot. Tā līdz šim laikam arī nonācu šiet. Motivācijas vēstule, kādēļ tieši tu un ko tavuprāt tu spētu uzlabot ( Vismaz piecas rindiņas ): Labdien, tātad, sākšu uzreiz, neesmu bijis balts un pūkains chill vēsturē, bet spēlētāji mainās un viss šis stāsts. Vēlos būt par gamemasteru chilla, lai iedotu kaut nelielu sajēgu par roleplay būtību jauniņajiem un pārliecināt viņus, ka svarīgāk ir atveidot roleplayu, neskatoties uz to, ko tu zaudē, nevis izvēlēties atsēdēt ooc jailu un nepazaudēt neko, manā vadībā es centīšos maksimāli bīdīt spēlētājus, pieņemsim, zādzību laikā uz to pusi, ka vajag zaudēt mantas un atveidot roleplayu, nevis pateikt, es labāk sēdēšu jailā, protams, ja kāds no viņiem ne pa gramu negribēs attēlot lomuspēli sodīšu viņus ar krietnu laiciņu jailā, savādāk viņi nemācīsies, tā teikt, gribēs - iemācisim, negribēs - piespiedīsim iemācīties ar laiku. Vai tu apzinies savus pienākumus iekš šī statusa un tā nopietnību veicot pienākumus:Ja History sapists//Bet pienākumus pildīt spēšu
 8. M-a-r-i-s

  Norman Family

  Pirmais ierocito
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.