Jump to content

1martinsarm1

Member
 • Ieraksti

  23
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  90 [ Donate ]

Biedra reputācija

6 Neutral

Informācija par 1martinsarm1

 • Dzimšanas diena 18/10/2005

Nesenie profila apmeklētāji

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nu tā,ar ko lai sāk,pēc citiem nopratu ka ar parastu "Sveiks" nepietiks tātad šeit arī sākšu. Sveiks lasītāj,mani sauc Martins, un es dzīvoju pašlaik Kuldīgā, bet šeit dzīvoju tikai aptuveni 1 gadu. Sākumā piedzimu Rīgā, bet pēc aptuveni 3 gadiem tur nodzīvotiem pārvācos uz mazu blakus pilsētiņu Carnikavu.Tur nodzīvoju līdz 14,un tur bija labi pavadīts laiks.Uz Kuldīgu pārvācos dēļ iemesliem,bet sākumā Carnikavā jeb savus 11 gadus nodzīvojot tur dzīvoju ar vecvecākiem jeb vecmammu un vectēvu,jo tēvs bija pārvācies uz Rīgu un Mamma dzīvoja/dzīvo Amerikā(Babylon),un tad savos 14 Pārvācos pie sava tēva.Tieši pedējā dienā Carnikavā vēlējos to tā kārtīgi izbaudīt,un taja laikā man bija tikai 14 bet man bija meitene kurai bija 18 indeed,so viņa nopirka man alkashu un es piepisu nenormāli acis,Tas nebeidzās diesko labi bet ahh,katram gadās.Pārvācoties uz Kuldīgu neko dižu te nesaskatīju par ko visi stāsta ka pilsēta ar dvēseli un shit,likās prosts hatņiks.Es šeit pirmos draugus atradu spēlējot futcīt kad 3 jusītes pie manis pienāca un sajauca ar vienu viņu draugu saucamo reņdžūru mums te,Mēs iepazināmies un nākošajā dienā ar to reņdžeer izgāj ārā,no tā laika esam labākie draugi.Vienmēr viens otram palīdzam,un viņš bija vispār tas kas man pastāstīja ka eksistē MTA un shit.Tad ar viņu nospēlējis rocket leage un MC un CS:GO uzzinot par MTA iegājām.Sākumā sākām spēlēt citā komūnā bet atrodot šo,te arī palikām.Kopš tā laika es īsti tikai spēlēju MTA un dažreiz arī MC.Šo raktot es pašalik klausos Juice WRLD - Robbery (Directed by Cole Bennett), jo tas vienkārši bija manā playlistā un ir pirmdiena,2021 gada 17.maijs,plkst 2:21 naktī.Šeit arī mans stāstiņš beigsies. Turies dārgais alsītāj un novēlu tev the best!!! (Aizmirsu piebislt ka tieši kad šeit ievācos sāku nodarboties ar PhotoShop bet kautkā pārstāju un man cepp spēlēt arī basīt brīvajā laikā.Es ari es eju uz stieņiem taisīt trikus un dažreiz workoutot)
 2. došu PAR esmu redzējis kā RPO un cpp,točna varētu tikt pa GM
 3. Pieteikšanās Anketa [Servera Pārzinis] Vārds:Martins Tavs UCP:1martinsarm1 Vecums ( Minimums 15 gadi ) : 15 gadi. Kāda ir tava aktivitāte konkrēti pie datora, iekš mūsu servera un cik daudz spēsi veltīt sava laika:Mana aktivitāte pie datora ir aptuvni 8 stundas dienā.Pusi pavadu pie MTA tieši serverī “Chill”.Pārējo nosēžu YouTube vait Netflix.Sakot godīgi tā čutčut varētu samazināties vasaras laikā jo vairāk pavadīšu laiku ar draugiem.Kā arī diemžēl ne katru dienu es spēlēju tās 8h/4 stundas. Parādi ar ekrān šāviņu, savu ./history un ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojis: https://failiem.lv/u/b48qfw6tz https://failiem.lv/u/b48qfw6tz Sniedz savu pieredzi iekš lomu spēles, kāda tā ir ?! ( Citu serverus nepieminēt ): Mana pieredze ir diezgan liela,man tas patīk un tas ir vienīgais iemesls kādēļ vispār spēlēju.Man nepatīk erpot īsti avārijas bet nu jāsadzīvo ar to ir,īstā dzīvē tu nevarēsi apēst cepumu un maukt tālāk.Galu galā attēlojam īsto dzīvi.Man patīk ļoti un nenormāli erpot nelegālās leitas,mani tas kaut kā piesaista.Aptuveni esmu savā dzīvē erpojis ap 300 Stundām un godīgi iekš servera/komūna “Chill” uzsāku erpot tikai ap 100 stundām jo sākumā tas likās garlaicīgi,bet kaut kā piešāvos. Lai motivācijas vēstulē nebūtu jāstāsta par savu personību, sasveicināšanas link: Motivācijas vēstule, kādēļ tieši tu un ko tavuprāt tu spētu uzlabot ( Vismaz piecas rindiņas ): Es varētu uzlabot cilvēku ideju kādēļ spēlēt, varbūt citiem liekas ka tās ir mašīnas dēļ kurām viņi spēlē, bet es viņiem iemācītu ka RP dzīve ir reāli interesanta. Es viņiem palīdzētu jebkādos momentos, tiem varbūt patiktu tas kā uzvedos varbūt nē, bet es serverī censtos ievest labu garu, un ļautu katram izpausties, jo galu galā, katram ir savs viedoklis un citi tam piekrīt citi nē. Es cilvēkiem palīdzētu no sava visa 100,kā vien varētu, tā vien darītu. Es gribētu iesaistīties šajā komūnā, man liekas katram ir jādod iespēja, bet tas balstās uz jūsu atbildību. Es cilvēkiem arī ļoti cik vien varētu palīdzētu ar reportiem, jo cik esmu ievērojis pēc citu teiktā un pats pēc sevis,neviens AD never vaļā reprotus tikai GM,jo tie dara ko vēlas (no hate ad).Viss ko vēlos Jums pateikt ir ka es palīdzētu nenormāli labi ne priekš sevis bet priekš citiem. Vai tu apzinies savus pienākumus iekš šī statusa un tā nopietnību veicot pienākumus:Jā es tos apzinos un esmu ļoti gatavs tam tērēt cik vien laika ir nepieciešams,un es to vēlos net tikai saku.Jo es vēlos palīdzēt cilvēkiem kā jau Jums teicu,man patīk tiem palīdzēt ne tikai iekš spēles bet ārī ārpus tās.
 4. kas man te tagad būtu trakā eseja jāraksta? es vnk pateicu čau neko par sevi taksh nestāstīšu ja negribu,gribi zināt cik gars esmu un shit?
 5. 1martinsarm1

  Čau

  Sveicināts dārgais lasītāj,Mani sauc Martins,UCP 1martinsarm1.Man patīk dažreiz uzkapāt basīt kā ārī esmu liels atkars no MTA Chill.Man ir 15 un turās vīri!
 6. Es būšu PAR,jo izksaties sakarīgs un visiem jādod iespēja.
 7. Pieteikšanās Anketa [Servera Pārzinis] Vārds:Martins Bergmanis Tavs UCP:1martinsarm1 Vecums ( Minimums 15 gadi ) : 15 Kāda ir tava aktivitāte konkrēti pie datora, iekš mūsu servera un cik daudz spēsi veltīt sava laika:Mana aktivitāte pie datora ir bišķiņ pa traku,dienā pie PC nosēžu aptuveni uz 8 stundām un pārsvarā MTA,un chilla ja būsim konkrēti,dažreiz arī MC.Bet zinot to ka nāk vasara klāt,būšu atklāts tās stundas varētu samazināties,bet tāpatās spēlētu naktīm Chill. Parādi ar ekrān šāviņu, savu ./history un ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojis:Nevarēšu bet stundas ir ap 230.. un history bija kautkas iekšā ja godīgi,bet tas jau mainot serveri tika tāpatās iztīrīts. Sniedz savu pieredzi iekš lomu spēles, kāda tā ir ?! ( Citu serverus nepieminēt):Mana RP pieredze ir liela,un man tas padodās.Bet sākot spēlēt neko nemācēju,bet dēļ "Chill" labajiem un perfektā staff,es iemācījos,jums viņiem būtu jāsaka paldies ka šo dara,jo viņiem tas padodās.Bet man tiešām patīk rolepleyot,man ja godīgi vienīgais nepatīk erpot avāriju situācijas,bet no tā neizbēgt.Īstā dzīvē tu nevarēsi vienkārši apēst cepumu un braukt uz priekšu vaitad ne?Ko ar to cenšos pateikt,ka man tas varbūt nepatīk, erpot avārijas bet man tas jādara,jo tā ir daļa no visa tā darba.Tā erpot lietas kā mehāniķim vai kādā uzņēmumā vai nelegālās man nenormāli patīk.Tas varbūt izklausās kā meli,bet nē,es neesmu serverī lai tur mašīnu dabūtu labu.Tā būtu lielākā laika tērēšana,es tur erpoju lai attēlotu īsto dzīvi simulācijā,un lietas ko nevarētu īstā dzīvē izdarīt.Es cenšos pateikt,ka man tas sanāk un padodās un arī patīk. Motivācijas vēstule, kādēļ tieši tu un ko tavuprāt tu spētu uzlabot ( Vismaz piecas rindiņas ):Nu tā,dzīvē šo būtu vieglāk izskaidrot,bet there it goes.Manuprāt es serverī ienestu foršu jauku dabiņu,ar lielāku domu cilvēkiem ka staff ir realy cool.Es cilvēkiem palīdzētu kā vien varētu izņemot spawnojot lietas un tādas kas pārkāpj policy.Es censtos dot visu savu labāku servera popolizēšanai,kā arī InGame darītu visu lai cilvēki neko nepārkāpj un palīdzētu tiem ar reports.Jūs šo nezinājāt bet man tas kinda kā sapnis,man patīk palīdzēt cilvēkiem,ar to reportiem un vienkārši kautvai OOC čatā pajautā vai nevar to un to,es to izdarītu.Manuprāt tā ir lieta priekš manis,man vienmēr ir paticis cilvēkiem palīdzēt un viss ap to tēmu.Es manuprāt būtu labs GameMasters,un cerams arī tiktu līdz admina statusam.Bet heyy pirms mēs te sapņojam aizveram vismaz vienu aci.Viss ko cenšos pateikt ir,es nenormāli šo gribu,un man tas būtu kā gods serverī kā"Chill" adminēt un citiem tur palīdzēt,nevis jautāt citiem palīdzību. Vai tu apzinies savus pienākumus iekš šī statusa un tā nopietnību veicot pienākumus:Jā,es tos ar visām savām smadzeņu šūniņām apzinos,un zinu ko un kā darīt,kā pareizāk un neaizskarošāk.Es to varētu,un es to zinu.
 8. Paldies visiem kas atbalstīja/atbalsta,un tiks darīts.Kautvai ja netikšu liels paldies ka ticējāt ka varu būt kautkas.
 9. Ui es reāli atvainojos,es aizmirsu pēdējās 2 rindiņas,es atvainojos ,izlabošū,piedodiet.
 10. Es jauneko bet RP man ir augsts,Un tas ka pirms 3 mēnešiem bija low nenozīmē ka tagad ir.Un es ne reizi,NE REIZI neesmu troll taisījis,ne šajā serverī ne citos,bet Jūsu viedoklis! :((
 11. Es atvainojos bet kas tur uz ātro?Es nrmāli centos uzrakstīt.Doomāju katramiriespēja,bet laikam kādam tas nepatīk.
 12. JOO JAUNS IR TASKA ES ESMU CILVĒKS!!!

 13. Vārds: Martins Tavs UCP: 1martinsarm1 Vecums ( Minimums 15 gadi ) : Man ir 15. Kāda ir tava aktivitāte konkrēti pie datora, iekš mūsu servera un cik daudz spēsi veltīt sava laika: Pārsvarā ikdienā pie datora pavadu aptuveni 6 stundas,puse laiks aiziet MTA,puse aiziet citur,bet dažreiz arī 6 h pie MTA. Parādi ar ekrān šāviņu, savu ./history un ./stats ar aktīvāko personāžu ko esi izveidojis: Nevaru uzrādīt, jo serveris ciet.Bet H man ir aptuveni 230... ar kautko un history ir čutčut kautkas,Bet nu pēc restyarta jau nu būš clear,un apsolu tur nekonekrāt. Sniedz savu pieredzi iekš lomu spēles, kāda tā ir ?! ( Citu serverus nepieminēt ):Lomuspēle pēc manām domām un arī citu man ir augsta,man ļoti patīk taisīt RolePlay situācijas,man tās ļoti labi arī padodās.Es vienmēr taisot RP, tur pieminu visus sīkumus,arī ar kuru prikstu tieši aižķēra tur pildspalvu.Arī par GM vai AD pieredze ir aptuveni 1 gads,tas man labi padodās,terminus visus zinu,komandas arī,jo nu esmu citos serveros palīdzējis.Bet šajā es būtu priecīgs ja tiktu,un Jūs to nenožēlotu!Liels Paldies. Motivācijas vēstule, kādēļ tieši tu un ko tavuprāt tu spētu uzlabot ( Vismaz piecas rindiņas ): Es varētu uzlabot cilvēku ideju kādēļ spēlēt,varbūt citiem liekas ka tās ir mašīnas dēļ kurām viņi spēlē,bet es viņiem iemācītu ka RP dzīve ir reāli interesanta.Es viņiem palīdzētu jebkādos momentos, tiem varbūt patiktu tas kā uzvedos varbūt nē,bet es serverī censtos ievest labu garu,un ļautu katram izpausties,jo galu galā, katram ir savs viedoklis un citi tam piekrīt citi nē.Es cilvēkiem palīdzētu no sava visa 100,kā vien varētu,tā vien darītu.Es gribētu iesaistīties šajā komūnā,man liekas katram ir jādod iespēja,bet tas balstās uz jūsu atbildību.Viss ko vēlos teikt,ka esmu ar mieru veltīt šim savu laiku. Vai tu apzinies savus pienākumus iekš šī statusa un tā nopietnību veicot pienākumus:Jā es tos apzinos,un es esmu ar mieru veltīt sav laiku,nervus, un viss ko citu šajam komūnam!Un apsolos nedarīt mēslus kā citi saka ka taisu troll kaut nekad neesmu to darījis.
 14. Sveiki šeit būs ss kā es pārdodu marihuānu,es ceru ka viņš ir labs.paldies.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.