Jump to content

maķa

Member
 • Ieraksti

  6
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  62 [ Donate ]

Biedra reputācija

1 Neutral

Informācija par maķa

Nesenie profila apmeklētāji

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. maķa

  maķa uz PUB!

  Atļaušos atbildēt, discordā esmu zem vārda "Seebix", esmu vairākas reizes reportojis
 2. maķa

  Auto kick

  Manuprāt, būtu vēl vajadzīgs kaut kāds noteikts laiks, cik ilgi var spawnā sēdēt, lai nevar visu raundu campot, piemēram dust 2 ( tspawn ), bet par tavu ideju noteikti par!
 3. Paraugs : - Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? Vēlos iegūt admina tiesības ''Public'''serverī! - Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.)Nu jau ir astoņpadsmit. - Links uz sasveicināšanās topiku!https://chill.lv/forums/topic/3035-eyooooo/ - Tava pieredze kā adminam? (Kur esi bijis, cik liela pieredze) Pašā CsGo man šobrīd pieredzes nav, biju itkā vienā 1v1 ārzemju serverī, bet viņš tur bija max bad un nevaru īsti teikt ,ka varēju iegūt pieredzi. Bet cs1.6 ir diezgan liela pieredze, kā adminam un ,manuprāt, tas isti neatšķiras no CsGo pienākumiem. - Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs)https://stats.chill.lv/?page=profiles&profile=STEAM_1:0:88225505&server_group=0 - Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. Tā īsti nezinu vai būs kāds, kas varētu par mani aizlikt kādu labu vārdu vai pateikt, ka esmu iejuties. Bet,iespējams, tas varētu būt ''SencisEvo'' un ''MauGlI'. varbūt kāds admins šo lasot, varēs aizlikt kādu labu vārdu - Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! Tātad, es izdomāju uzrakstīt pieteikumu par adminu, jo šobrīd ir ārā ļoti labs laiks un adminu aktivitāte ir palikusi švakāka, bet tas noteikti ir pašaprotami. Un, manuprāt, nenāktu par sliktu man palīdzēt adminu kolektīvam ar savu aktivitāti, esmu šobrīd diezgan aktīvs serverī un bieži kad es spēlēju manāmi trūkst adminu. Palīdzēšu noteikti kā ikviens admins šeit, ar to ka atbrīvošu serveri no ''čīteriem'un ''toxic'' spēlētājiem. Ir grūti būt labākam par kādu citu adminu, jo visiem pienākumi ir vienādi. Tākā negribu sevi celt debesīs un teikt ka būšu labāks par kādu citu. - Jābūt aktīvam mūsu forumā. Pēdējo nedēļu es uzskatu, ka esmu aktīvs. Ja ar to nepietieks, sapratīšu. Lai jums veicas!
 4. maķa

  Pieteikums

  sup veciit, tu pārak daudz runā sūdu, nevajadzīgas lietas, ik vēlies būt smieklīgs, bet par daudz. Bet tā esi pieaudzis un fišku rubī, noteikti REC!
 5. maķa

  Sveiki.

  Yooo dulllllais
 6. maķa

  eyooooo

  Iepazīstināt ar sevi varam brīvā formā, vai arī vadīties pēc zemāk norādītajiem punktiem: 1. In-game segvārdu Šobrīd es esmu atpazīstams ar segvārdu - maķa Varbūt kāds mani atpazīst ar kādu citu segvārdu no citām spēlēm,piemēram -Seebix, šis bija ilgu laiku ye Iemesls kāpēc šobrīd esmu sastopams ar segvārdu "maķa"? Īstajā dzīve mani sauc Matīss un draugi mani sauc par maķu, tapēc arī šis ir tas iemesls 2. Vecumu, nodarbošanos Tātad, kā jau iepriekš minēju mani sauc Matīss, esmu astoņpadsmit gadus vecs/jauns jaunietis. 15 gadus nodzīvoju Limbažos, šobrīd arī dzīvoju, bet vairāk esmu pa Valmieru un tūlīt arī pastāstīšu kāpēc. Mana dzīves lielākā mīlestība ir Basketbols, spēlēju basīti jau vairāk kā 10 gadus, un manuprāt, padodas arī diezgan labi, ja kādam ir intrese varu iedot savu statistikas linku, bet tas tā. Bet atgriežoties pie tēmas, "kā nokļuvu Valmierā?" Tātad pirms 3/4 gadiem, Valmieras komandā mainījās treneris un mums bija spēle pret viņiem, tā bija arī sezonas pēdējā spēle, tā sanāca, ka pret viņiem iemetu 37 punktus(weird flex but ok) un pēc tās spēles Valmieras treneris man zvanìja un izteica piedāvājumu, spēlēt un mācīties Valmierā. Un es parunājot ar vecākiem, protams, ka piekritu jo mans dzīves lielais sapnis ir spēlēt basīti ârpus Latvijas un šo iespēju nelaidu garām, tākā vēl šobrīd spēlēju Valmii. Kaut kā tā. :), brīvajā laikā, protams, siltā laikā griežam vaļā pludmales volliti. Un uzrauju kompīti - LoL un CsGo 3. Bilde (nav obligāti ) Neesmu gudrs kompīšos, nezinu kā te bildi iemest, bet no sevis nekaunos un te ir mans instagram - matinsh4 4. Kā Tu uzzināji par chill? "Csgo community server browser", laikam šādi jā, iepatikās communitys un sanāk pubā uzraut jā. Tas laikam arī vis, ja kādam vēl kas intrese, pajautā atbildēšu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.