Jump to content

HaraldsOG

CS:GO Admin
 • Ieraksti

  4
 • Piereģistrējās

 • Pēdējoreizi manīts

 • iChill

  46 [ Donate ]

Biedra reputācija

2 Neutral

Informācija par HaraldsOG

Nesenie profila apmeklētāji

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. In-game segvārdu Haraldinjsh, aimers. 2. Vecumu, nodarbošanos Mans vecums ir 20 gadi. Nodarbojos ar sportu, lielākoties volejbolu un basketbolu. Šobrīd studēju Latvijas Universitātē. Viena no manām aizraušanām ir csgo un vispārīgi e-sports. 3. Bilde (nav obligāti ) 4. Kā Tu uzzināji par chill? Par chill uzzināju īstenībā kaut kad sen atpakaļ, man šķiet, ka chill bija viens no populārākajiem serveriem vispār Latvijā un tā vienkārši sastapu. Actually viens no vismīļākajiem serveriem visā csgo, jo tas Public community ir gold.
 2. - Kura no mūsu serveriem vēlies iegūt admina tiesības? Uz leģendāro PUBLIC serveri. - Tavs vecums? (Ja mazāk par 16 gadiem, vari nemaz netērēt laiku un rakstīt pieteikumu.) Vecums: 20. - Links uz sasveicināšanās topiku! Man šķiet, ka man nav nepieciešams sasveicināšanāš topiks, jo lielākā daļa servera spēlētāju mani pazīst un zina, kas es par cilvēku esmu. Toties, pa lielam varu uzrakstīt te, mani sauc Haralds, serverī atpazīstams, kā haraldinsjh, vai arī kā aimers. Mācos Latvijas Universitātē par skolotāju. Esmu diezgan labs cs šāvējs un probably arī mācīšu jūsu bērnus gan šaut, gan priekšmetus mācīt. Admins esmu pa lielam bijis tikai 1.6, bet, kad csgo redzu čīteri tad noteikti varu to atpazīt. - Links uz taviem statiem! (ja Tev nav vismaz 50h, vari netērēt laiku un rakstīt pieteikumu, tāpat nebūs) Spiedu, lai dabūtu status, taču, man uzrāda error 404 oops. Csgo public serverī ir 126h. Domāju, ka tas ir pietiekami. - Norādi 3 adminus, kuri var sniegt par Tevi aprakstu un apliecinājumu ka Tu tiešām esi iejuties mūsu komūnā un ka Tu esi ziņojis discord vai kāda cita veida par hakeriem serveri un Tavi ziņojumi bijusi patiesi. Flappy, Mauglis, Kazaks, Adio. Pa lielam visi ir redzējuši, ka es aktīvi rakstu adminu chatā msg, lai viņi pačekotu un lielākā daļa ir bijusi true. - Vari uzrakstīt kāpēc tieši Tev mums ir jādod admina tiesības! Ar ko Tu mums palīdzēsi, ar ko būsi labāks par citiem?! Noteikti palīdzēšu no rītiem, kad adminu ir vismazāk. Ļoti patīk komunicēt un palīdzēt cilvēkiem. Adminu kolektīvā visus respektēšu un cienīšu, jo tāds palielam arī dzīvē esmu.
 3. Vārds: Rodriguez Uzvārds: Metanfina Telefona nummurs: 635288 Jūsu pašreizējā darba vieta: Noliktavas strādnieks Jūsu izvēlētais amats, uz kuru kandidējat: Konfiscētājs Jūsu pieredze izvēlētajā amatā: Pieredze ir diezgan okey, jo no bērnības esmu skatījies filmu cars un mans favorīts ir bijis metriņš. Esmu izgājis vēl skolu Las Venturas profesijā auto konfiscētājs. Skolā man bija ļoti labas atzīmes. Vai jūs esat iepriekš sodīts, ja esat, tad par ko?: Neesmu Izglītība: Las Venturas augstskola Vai jums būtu derīgas autovadītāja tiesības?: Jā Kādēļ tieši Jūs vajadzētu mums pieņemt? : Tāpēc, ka es esmu ļoti izpalīdzīgs cilvēks un man ļoti patīk palīdzēt cilvēkiem ar konfiscētāja lietām. Motivācijas vēstule ( 60vārdi ) : Mani sauc Rodriguez, es esmu 24 gadus vecs noliktavas strādnieks ar pieredzi mašīnu konfiscēšanā. Jau kopš bērnības es esmu sapņojis kļūt par kādu, kas tiešām grib strādāt un palīdzēt cilvēkiem. Neskaitāmas reizes man ir bijuši sapņi par to, ka es strādāju par konfiscētāju. Pēc manām domām, šis ir tas darbs, kuru es jau visu mūžu esmu gribējis. Es beidzot saviem vecvecākiem vēlos pierādīt, ka es varu būt stabils savā darbā. Es gribu piepildīt mana vecātēva sapņus par to, ka es izaugšu un kļūšu par konfiscētāju tieši kā viņš. Out of Character (OOC) informācija Vārds: Haralds Vecums: 20 Jūsu In-Game UCP vārds: haraldsog Ekrānšāviņš ar jūsu /history: https://prnt.sc/10q5iu3 Iepriekšējā pieredze iekš LSAK?: Esmu citā serverī jau ilgi nospēlējis par Konfiscētāju.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.